Jump to content

a

Coldplay

Kennedy Avenue Heights

Recommended Posts

GeZFAFx.png?1

Pamodos samērā agri un bija galīga buha. Vakar ar pārējiem tā kārtīgi ieķērām, ilgi nebija bijis tik slikti kā šodien. Piecēlos un biju jau saģērbies. Aizgāju uz vannas istabu, nolaidu ūdeni, nomazgāju seju un devos ārā, kā parasti no rītiem daru. Ārā šodien bija baigais klusums, laikam jau biju baigi agri piecēlies, ka nevienu vēl neredzēju. Kabatā bija pāris zaļie un lēnām devos uz tuvāko 24/7 veici, lai nopirktu kaut ko ēdamu. Gāju, gāju un aiz stūra netālu no veiča redzēju kā kaut kādi divi maziņie apzīmēja sienu. Vienalga par to ka apzīmēja, bet vēl tik sūdīgi apzīmēt? Likās ka sūds uz sienas uzdirsts. Ātri skrēju pie šiem, jo šie nu galīgi nebija mūsējie. Sāku bļaut uz šiem un dzīt tos prom. Šie arī pamanījuši mani ātri laidās lapās un aizskrēja kaut kur uz Idlewood pusi. Tad jau nodomāju, ka tie arī ir no turienes, jo nav pirmā reize kad kāds no tiem pamuļķiem mūsu rajonā tago. Beidzot biju ticis līdz veikalam un nopirku tur kaut ko ēdamu, neatceros pat ko un tas arī nav svarīgi. Tad nu es devos atpakaļ uz māju pusi samērā lēnā solī, jo galīgi nebija kur steigties. Pēc pāris minūtēm jau biju pie mājas un tur satiku Kaynard, kas nu jau arī bija pamodies. Pulkstenis bija kādi 10 vai 11 no rīta, tāpēc jau arī lēnām visi sāka mosties no miega. Abi ar Kaynardu parunājāmies un apspriedām dažādas lietas kas un kā, pēc tam sarunājām ka pēc kādas stundas tiksimies ārā un tad jau runāsim tālāk, jo pārējie arī būs pamodušies. Pēc sarunas ar viņu es iegāju iekšā un devos uz virtuvi, lai no sapirktajām precēm uzmeisteirotu kaut ko ēdamu.

Pēc brīža jau biju uztaisījis ēst un visu arī apēdis. Tad nu devos ārā no mājas, lai satiktu Kaynard. Aprunājāmies un tā teicām, ka derētu kaut ko padarīt. Izlēmām iet uz netālo Seville basketbola laukumu, jo Crenšavā tad basketbola laukums bija šausmīgā stāvoklī, lai paspēlētu basi viens pret otru. Mierīgi spēlējām kādu laiku līdz pie mums atnāca kaut kādi tipiņi, arī afro-amerikāņi. Cik ta mums tad bija gadi? Piecpadsmit vai sešpadsmit. Atnākušie prasīja ko mēs te darām un pret mums attiecās samērā negatīvi. Mēs zinādami, ka varam dabūt no šiem pa pieri mēģinājām ar viņiem runāt mierīgi. Vai šiem pietika? Protams ka nē, viņi jau pēc neilga brīža sāka mūs klapēt un pieklapēja tā pa kārtīgu, bez jebkāda īsta iemesla. Teica tik, lai vairs nerādāmies Seville, kaut vai tur visai bieži spēlējām basketbolu. Sapratām jau arī tik daudz ka šie ir kaut kādi cilvēki no bandas. Tad kad daudz maz atguvāmies tad laidāmies prom no Seville atpakaļ uz Avēniju. Nevarēja sūdzēties, jo šobrīd mūsu rajons bija mierīgs un te neviena banda tā īsti nedarbojās. Bija gan mūsu bariņš, bet kas mēs par gangsteriem? Tikai neliels jauniešu pulciņš.

Bija pagājušas pāris mēneši kopš no tiem Seville nēģeriem dabūjām pa purnu. Man jau bija palikuši 16 gadi pa šo laiku, Kaynard arī bija 16 gadi, taču mazliet īsāku laiku nekā man. Bija parasta diena, kurā ar Kaynard un pārējiem darījām pavisam ierastas lietas. Uzspēlējām tur Dice un vēl šo to padarījām. Bijām atjaunojuši Crenshawa basketbola laukumu, lai ar tiem niggām no Seville vairs nav jāsaskaras. Laiku pavadījām pārsvarā Kenedija Avenījā, Gantonā. Bijām tāds bariņš, kurā es ar Kaynard bijām vecākie un mums visi arī klausīja samēra robežās. Eh..un nu jau sakās arī sliktie ieradumi, kuri daudziem iespējams šādā vecuma posmā ir. Blakus rajona puiši mums iedeva izmēģināt uzpīpēt marihuānu. Sākām to ik pa laikam pīpēt un radās tāda kā atkarība. Ko nu vairs? Mēģinājām ari paši kaut ko izaudzēt, taču pirmajās reizēs nekas nesanāca un viss izaudzētais nopuva, neizauga vai vienkārši aizmirsām apliet un viss nokalta. Pēc kādam trīs līdz četrām reizēm mums beidzot sanāca kaut ko izaudzēt un samērā daudz, ne tikai priekš pašiem, bet sanāca pat priekš kaut kā notirgošanas citiem. Tad nu arī sakās problēmas, kad sākām tirgot marihuānu citiem, iespējams ne tajās vietās un ne tajos laikos, kuros to vajadzētu darīt. Tā nu sanāca pirmās problēmas ar policiju, ar citiem marihuānas tirgotājiem. Tika sākti likt pamati Kennedy Avenue Heights.

KbjUfWi.png

PIEVIENOŠANĀS FRAKCIJĀ

Pievienojoties organizācijai tu vari, veidojot lomu spēli mūsu rajonā, un attēlojot kā dzīvo mūsu rajonā, tur uz vietas dari ikdienišķas darbības un dodies savās skolas gaitā, un mēģināt ar to piesaistīt organizācijas biedru uzmanību, kura visticamākais arī tiks iegūta. Mūsu tēli viens otru rajonā aizstāv un neaiztiek cilvēkus ar kuriem dzīvo vienā vietā, jo tas būtu diezgan neloģiski. Viena no svarīgākajām lietām pievienojoties frakcijai ir tēla attīstība(t.i. Character Development), tavs jādomā par sava tēla raksturu, iezīmēm un to ka tas ir tikai cilvēks un arī tam ir bailes, lietas kas patīk un lietas kas nepatīk, jābūt gatavam attēlot tēla uzvedību dažādās situācijās, lai cik spraigas tās būtu. Frakcijā nav gaidīti cilvēki, kuri ir zināmi kā frakciju lēkātāji un nespēj noturēties vienā noteiktā frakcijā ilgu laiku, bet gan tās maina "kā zeķes", ja tu tāds esi, tev būs problēmas ar pievienošanos šai frakcijai. Tā kā vēlamies attēlot kvalitatīvu lomu spēli un veidot stabilu frakciju, šādi spēlētāji frakcijai nav vajadzīgi. Tavam tēlam pievienojoties ir jābūt 14-16 gadus vecam, jo attēlojam jauniešus un pieņemot organizācijā jaunus biedrus mēs tos lomu spēles ceļā varam "izaudzināt", nodrošinot to uzticību.

INFORMĀCIJA

Mūsu frakcija ir nelegāls grupējums(ielu banda), kura sastāv no afro-amerikāņu biedriem. Mēs ar savu lomu spēli reprezentējam ielu bandas Los Andželosā, kuras sastāv no afro-amerikāņiem. Mūsu nelegālais grupējums ir balstīts tieši uz Crips lomu spēli jeb spēlē mēs reprezentējam zilo krāsu, nevis sarkanu melnu vai tamlīdzīgi. Frakcijā mēs vēlamies attēlot ļoti augstu lomu spēli un to mēs tādu arī turpmāk vēlamies noturēt. Mēs mēģinam savus tēlus roleplayot kā individuālas personas, kuras visas nav vienādas. Neesam arī kaut kādi "hardcore" nēģeri kuriem galvenais ir vai nu aptagot visas Los Santos ielas vai arī kādu nošaut un meklēt tikai problēmas. Lielākā daļa no mūsu lomu spēles vispār sastāvēs no "hood rp" un ikdienišķām lietām.

lstimes.png

Policijas Departaments ziņo par ielu bandu aktivitāti Ganton rajonā

Ievietots: 2017. gada 22. decembris

KTPvTLU.png?1

Los Santos Policijas departamenta preses nodaļa ziņoja par notikušo apšaudi Los Santos - Ganton, Kenedija avēnijas rajonā, kurā bojā gāja kāds 1996. gadā dzimis jaunietis. Pēc liecinieku teiktā ap pulksten 23:00 Kenedija avēnijā  ir iebraukusi automašīna Chevrolet Impala no kuras tika veikti šāvieni pa 1996.gadā dzimušo jaunieti. Izmeklēšanas laikā tika uzzināts, ka persona par kuru tika veikti neskaitāmi šāvieni ir Kaynard Collins, kura ķermenī tika raidītas 25 lodes. Kaynard ir iepriekš nonācis policijas redzes lokā par narkotiku tirgošanu, bet pierādījumu trūkuma dēļ viņš netika notiesāts un arī pavadījis 3 mēnešus kolonijā par kautiņa izraisīšanu skolā. Zināms ka Kaynard, iespējams, ir kāda ielu grupējuma Kennedy Avenue Heights biedrs, iespējams tieši šī iemesla dēļ viņš tika nogalināts, jo tika iesaistīts kādā ielu grupējumu konfliktā. Iepriekš šajā rajonā netika manītas apšaudes un šāda veida aktivitātes. Šī apmēram 10 gadu laikā bija pirmā apšaude, jo jau apmēram desmit gadus Kenedija Avēnija ir samērā mierīgs pilsētas rajons. Los Santos Policijas departaments ir sācis izmeklēšanu par šo notikumu un uzsācis meklēt cilvēkus kas ir vainojami šajā noziegumā. Izmeklēšanā noskaidrots ka automašīna Chevrolet Impala ar ko tika veikts noziegums ir zagta.

Los Santos Policijas departamenta seržants Džeremijs Kreigtons par ielu bandu Kenedija Avēnijā:

AttÄ�lu rezultÄ�ti vaicÄ�jumam â��los angeles police department officerâ��"Pēdējajā laikā, mēs[Los Santos Policijas departaments], esam pamanījuši neliela ielu grupējuma paaugstinātu aktivitāti Kenedija avēnijā. No mums noskaidrotās informācijas zināms, ka šīs "ielu bandas" dalībnieki, galvenokārt, nodarbojas ar marihuānas tirdzniecību. Nekādas lielās nekārtības, neskaitot neliela apmēra narkotiku tirgošanu, šajā rajonā iepriekš netika manītas, līdz brīdim kad apšaudē šajā rajonā tika nogalināts 1996. gadā dzimis jaunietis. Viss kas mums ir zināms, ka šī ielu banda ir diezgan miermīlīga un pati nekāda veida konfliktus neuzsāk. Pašlaik mums nav pietiekami daudz pierādījumu, lai kādu no šiem organizācijas biedriem arestētu."

Ko par šo bandu aktivitāti zina attiecīgā rajona iedzīvotāji?

art.cooper.portrait.cnn.jpgEnnija, Kenedija Avēnijas iedzīvotāja

“Ja godīgi, tad līdz brīdim, kad šeit tika nogalināts Kaynard, kurš, lai ko visi teiktu bija ļoti izpalīdzīgs jaunietis, es nekad nevarētu iedomāties ka šajā rajonā varētu uzturēties kaut kāda organizācija. Jā, es esmu šeit dažus narkomānus un tā, bet kopumā dzīve šeit ir diezgan mierīga un ja arī kaut kāda banda šeit uzturas, tā vismaz līdz šim man nekādi dzīvot nav traucējusi.

Patiesi žēl gan ir Kaynarda omītes, viņa ir jauka sieviete un patiesi pārdzīvo mazdēla nāvi, kas viņai bija kā dēls, vēlreiz izsaku viņai līdzjūtību.”

Joaquin, bieži uzturas Kenedija AvēnijāAttÄ�lu rezultÄ�ti vaicÄ�jumam â��afro american boy in schoolâ��

“Man par kaut ko tādu ir primā dzirdēšana, un es uzskatu ka tie pavisam noteikti ir kārtējie meli. Es pats šeit ļoti bieži uzturos, kad nāku uz šejieni pie brālēna spēlēties. Esmu redzējis šīs vietas puišus vairākkārt. Viņi ir ļoti jauki un mēs bieži ar viņiem kopā spēlējam basketbolu, metamkauliņu un citas spēles. Arī Kaynard bija ļoti foršs puika un parasti mani aizstāvēja. Man ir ļoti žēl, ka viņu nogalināja un es ceru, ka policija atradīs viņa slepkavu. ”

Ekrāņšāviņu ievietošana

Pirms ekrānšāviņu pievienošanas ir ieteicams pievienoties mūsu Discord kanālam(par to zemāk), un pirms ekrānšāviņu ievietošanas tos atrādīt kādam no galvenajiem frakcijas cilvēkiem, lai izvairītos no galīgi nekvalitatīviem skrīniem, neveidotu metagaming un vispārīgi līderis varētu pārbaudīt informāciju, kuru jūs esat ievietojis ekrānšāviņos un pateikt vai to var publicēt publiskai apskatei citām personām.  Ekrānšaviņu ievietošana tiks no vērtēta no frakcijas vadītāju puses, jo tā arī jūs palīdzēsiet parādīt organizācijas aktivitāti.

Discord serveris

Savstarpēji, mēs sazinamies Discordā mūsu frakcijas serverī, kur varam norunāt gan to kad esam tiešsaitē vai talīdzīgas lietas, vai arī vienkārši ar mūsu frakcijas biedriem paspēlēt kopā kādu citu spēli, vai citādi. Lai pievienotos mūsu Discordam vari ar mani sazināties šeit forumā un nosūtītīšu jums uzaicinājuma hipersaiti, vai arī varat sazināties ar mani Discord - Coldplay #5634