Jump to content

a

Sign in to follow this  
Brodyaga

Ieteikums, nelegālās sfēras administrācija.

Nelegālā sfēra.  

30 lietotāji ir nobalsojuši

1. 1. Vai vajag vēl administratorus nelegālajā RP sfērā?

Recommended Posts

Sveiki. Vēlos ieteikt pieņemt vēl pāris administratorus nelegālās sfēras Roleplayā kas pieņemtu zādzību reportus, dokumentu viltošanu, izsniegtu dropus un palīdzētu dažādos nelegālā RP jautājumos. Es nesaku, ka @Bets. ir slikts šajā jomā, tā nav, bet aktivitāte tam diezgan pieklibo lai vispār kaut kas ietu uz priekšu sakarīgi. Tāpēc es domāju vajag pieņemt kādu, bet tādu kas tiešām ir zinošs šajā sfērā, nevis kaut kādu kreiso.

pirms 3 minūtēm , artisfun rakstīja:

Rakstīju jau , ka vajag , teica , ka nevajag. Nu redzēsim, personīgi domāju , ka vajadzētu , taču pagaidām viss notiek, lai gan palīdzība domāju , ka vajadzētu.

pats saprati ko tu tur samurgoji?

Būtu jau labi, bet neviens no esošajiem adminiem nav spējīgs saprast nelegālo sfēru. Cik man škiet vēl ir @Keks komandā neskaitot mani un betu. Es kā 1. lvl gamemasters varu izskatīt pieprasījumus un sniegt informāciju / padomus vai izskaidrot neskaidrības. Vēl kāds nebūtu lieks un par ļaunu nenāktu.

pirms 4 minūtēm , Iean rakstīja:

Iepriekš rakstīju - 

Tālāk domāju , ka nebūtu slikti kādai citai personai atbildēt par nelegālajām organizācijām. :)

pirms 4 minūtēm , Iean rakstīja:

Iepriekš rakstīju - 

Tālāk domāju , ka nebūtu slikti kādai citai personai atbildēt par nelegālajām organizācijām. :)

17 minutes ago, Don 9Boz said:

vajadzētu actually kādu, kas rubī to nelegālo, neviss tas Keks, viņam no nelegāla roleplay un to pārzināšnas nav ne smakas galvā.

^

Vienmēr ir un būs iespēja iestāties gan legālajā sfērā kā uzraugam, gan nelegālajā. Taču to iespēju dod Gamemasteriem vai Administratoriem, reti pat izaug spēlētājs, kurš ir pierādījis sevi, lai vispār spētu ko tādu darīt, ir jāpierāda uzticība un lojalitāte, apzinamies tak, kādus mēslus var savārīt ļaundari. Teikšu tā, kas gribēs ies paligā, kas negribēs neies, šeit tas nav aizliegts.

6 hours ago, ecY said:

Kas šitie ir par čubrakiem, kuri komentē šādu mēslu nezinot vispār backstoriju visam? :D

Draugs. Atceros citos komūnos cik iedomīgs biji. Tēloji nezinko tādēļ jā... P.S beidz visur skriet pēc statusa.