Jump to content

a

Sign in to follow this  
Brodyaga

[Ieteikums ar gatavu skriptu] Pokers

Pokers  

51 members have voted

1. 1. Vai vajag pokera sistēmu?

• Jā, vajag!
      45
    • Nē, nevajag.
      6

Recommended Posts

Sveiki. Vēlos ieteikt pievienot pokera sistēmu serverī. Varbūt daudzi teiks, ka nevajag pokeru, jo lūk ir ''card deck'' items, bet tas ir pilnīgs mēsls un caur viņu nevar spēlēt piemēram ar iesacējiem un tas nav viss tik ātri, ir ilgi jāčakarējas, vienkārši tie kas teiks, ka var spēlēt ar ''card deck'' laikam nekad nav spēlējuši pokeru. Ja pievienosiet šo sistēmu, es varēšu beidzot arī remdēt savu atkarību caur In Game iekš servera un tas būtu savukārt arī ļoti liels + priekš dažādiem kazino. Un protams vēlos piebilst, ka ''card deck'' ir jāatstāj, jo viņš ļoti labi der, piemēram, priekš blackjack, bet vajag ieviest jauno pokera sistēmu.

Pievienošu klāt arī skriptu.

https://community.multitheftauto.com/index.php?p=resources&s=details&id=693

Es atbalstu, jo bija tāda situācija, kad kazino ar to ''Card deck'' viens čalis kautko čakarējās un pat normāli uzspēlēt nevarēja, domāju, ka šis būs krietni labāk, kā arī ar katru mazo nieciņu, ko ieliek serverī, uzlabo spēlēšanu, šis ir viens no tiem nieciņiem, kas radītu patīkamāku spēlēšanu, kaut dažiem spēlētājiem, bet tomēr.

Šitas skripts jau kādreiz ir bijis kautkādā LV-RP serverī... man dēļ viņa bija pāris milijoni 1h laikā. Bet tur kautkas bija smagi sapists.

reporti incomming : "varat uzlikt manam personāžam 18 gadus''.

Nezinu vai ir jēga no viņa, sākumā kāds paspēlēs un tas arī viss, var jau ielikt kādēļ ne.