Jump to content

a

Sign in to follow this  
Waffle

Ieteikums par transport līdzekļa labošanu.

Recommended Posts

Sveiki vēlos jautāt kapēc man jamaksa par domes darba auto labošanu no savas kabatas ja tas skaitās pie valdibas darba? Mas ieteikums ir tie kas strada domes darba un katru reizi kad tiek darba uzdevumos bojati transporti lai dome par to maksāt. Es ne cik nedabuju atpakaļ no tā ko nopelnu un ja man javed katru reizi atpakal transports un jaizmet liela nauda par labošanu tad kada jega? Bilde redzams stradaju par preces piegādātaju un jus jau tā zinat ka viņi daudz nepelna.

http://www.bildites.lv/images/5eduktap/143946/original.png

Bet jebkurā darbā ja tu sasit auto, tev par to ir jāmaksā kaut vai tas ir Domes darbs, Tev kā darba devējam būtu patīkami maksāt par cita nodarītajiem bojājumiem? Jādomā ir ar galvu

Just now, Bojeviks rakstīja:

Bet jebkurā darbā ja tu sasit auto, tev par to ir jāmaksā kaut vai tas ir Domes darbs, Tev kā darba devējam būtu patīkami maksāt par cita nodarītajiem bojājumiem? Jādomā ir ar galvu

Ja bet *Cenzēts* man tas jamaksa ja man nav naudas? Tu zini ka tas darbs ir uz atrumu un tu zini ka visadi atgadas. Tapec darba devejs nodoršina ar apdoršanšanu ne? 

Just now, Eddy11 rakstīja:

Ja bet *Cenzēts* man tas jamaksa ja man nav naudas? Tu zini ka tas darbs ir uz atrumu un tu zini ka visadi atgadas. Tapec darba devejs nodoršina ar apdoršanšanu ne? 

nevēlos tagad krāt postus, bet nju jāmāk ir braukt, un nedomāju ka citiem jāmaksā ko tu izdari, tākā domāju šis ieteikums ir lieks

pirms 6 minūtēm , Eddy11 rakstīja:

Tev ir kā darbiniekam jāievēro noteikumi. Tos ievērojot, iekļūt avārijā nav diezgan bieži. 

pirms 2 minūtēm , Bojeviks rakstīja:

nevēlos tagad krāt postus, bet nju jāmāk ir braukt, un nedomāju ka citiem jāmaksā ko tu izdari, tākā domāju šis ieteikums ir lieks

Nejaucies te pats gadijuma lieks nēsi ne? Es vnk saku to ka kapēc man no sava kabatas kur vispar naudas nav ir jamaksa par domes transportiem kas tiek atjaunoti ik pa pustundu. Man ieteikums ir tie kas strada domes darbos transport lidzekļa labošanai vajadzetu but pa brīvu.

pirms 1 minūtes , Bojeviks rakstīja:

Bļaģ aizveries. Ja runa ir par RS Haul, tad tas vispār nav nekāds darbs... Neviens tur neerpo un nevēlas to darīt. Ja apnīk raudāt par sūda loweru RS, tad MTA Iekš tēla > Valdības/Oficiālās Organizācijas > Pieteikuma anketa. Viss... 

On ‎09‎.‎12‎.‎2018 at 20:23, Waffle rakstīja:

Kāds ātrums? Tas darbs ir domāts fermeriem! RP tajā darbā ir 0 No turienes visiem vajag naudu, un ja tu reāli dzīvē būtu preču piegādātājs es šaubos, ka tu lidotu uz 120 km/h, 60 km/h vietā lai tikai aizvestu *cenzēts* kravu.

Topiks vecs, bet ko? Paga, paga. Darbs uz ātrumu? Smieklīgs esi? Es pats biju strādājis RS Haul, KĀDS ĀTRUMS? Es ievēroju VISUS ceļu satiksmes noteikumus, pat pagrieziena rādītājus liku, es visur paspēju. Pietam, visus RS Haul'erus, kas nesas uz 120km/h pa pilsētu, drifto, tos vajadzētu iemest ajail. Kur dzīvē preču piegādātāji drifto, nesas pa pilsētu ar busiņiem? Neesi aizdomājies, ka tās preces tur visas saplīstu, būtu beigtas? Labi, tur, kur es dzīvoju, tur pāris preču piegādātāji bišk nesas, bet reti, visdrīzāk tas ir tad, kad viņi brauc pakaļ precēm. I mean to tā, ka viņi griežas no krustojuma un iebrauc pretējā virzienā (uz mazajām ieliņām, divu virziena), bet cmon, kur redzēts, ka preču piegādātāji 24/7 nesas un drifto?