Jump to content

a

Sign in to follow this  
EastSide

Ieteikums serverim

Recommended Posts

Būvniecības projekts.

Nojaukt nost IGS ,tā vietā atstāt tīru zemes gabalu,kurā varētu audzēt dabīgus dārzeņus.

Domes vietā varētu izvietot zemnieku  komitejas māju. Kurā būtu parastā būda - treileris.

Mērā villas vietā varētu atstāt zālāju,kur varētu uzturēt - govis/kazas.

Lētais darba spēks - RS Hauleri aprūpētu šīs zemes platības. Un tajā esošo īpašumu,dzivbiekus.

LSPD vietā varētu izvietot bēgļu nometni -treileru parku.

Mašīnas

Nekam nevajadzīgas lietas. Brauksim ar riteņiem un skriesim ar kājām.

Par tīru dabu un veselīgu dzīvesveidu ,bez Lagiem!

Par tēmu. Pārmaiņas ir ceļš uz veiksmīgu nākotni un izaugsmi.

pirms 15 minūtēm , Middnes rakstīja:

Tās mapotās mājas arī es domāju ,kad nemaz nav vajadzīgas ,jo parastās ,kas ir glen park,idlewood ir tiešam labas 

Ehh negribās jau vēlvienu reizi postot, bet varbūt nav īsti skaidrs.

Tās custom mājas ir vajadzīgas lai izpausties cilvēks varētu, jo īsti lielas vaļas tur richmană nav, jo zemes gabaliņi ir samēra mazi un arī tomēr tur tādus dažādus itemus kā koki nevar dabūt nost jo tas vienkārši ir mapingā jau. Ir jā daudzas mājas, bet ir dažādi mīnusi kas īsti jau neļauj tās iekārtot kā vēlētos, kaut vai tas ka ir nezin kāpēc šķība jeb slīpa iebrauktuve un priekšpagalms (palin street viena māja ar baseinu).

Konkrēti kāpēc izvēlējos  citēt @Middnes ir jo jā, ir skaistas un labas mājas gan glen park gan idlewood, bet ja mës zinām kas ir @xDrifz (būtu jāzina, jo tas ir gluži kā nezināt Latvijas prezidentu), šaubos vai ja jūs būtu tādā amatā, izvēlētos māju rajonā, kur apšaudes un zādzības ir ierasta lieta, dzīvē taču tādos amatos esošas personas nedzīvo piemēram Latvijai tas būtu kā Maskačka, nu nedzīvo tur prezidents.

2 minutes ago, Eddie said:

Tās custom mājas ir vajadzīgas lai izpausties cilvēks varētu, jo īsti lielas vaļas tur richmană nav, jo zemes gabaliņi ir samēra mazi un arī tomēr tur tādus dažādus itemus kā koki nevar dabūt nost jo tas vienkārši ir mapingā jau. Ir jā daudzas mājas, bet ir dažādi mīnusi kas īsti jau neļauj tās iekārtot kā vēlētos, kaut vai tas ka ir nezin kāpēc šķība jeb slīpa iebrauktuve un priekšpagalms (palin street viena māja ar baseinu).

Konkrēti kāpēc izvēlējos  citēt @Middnes ir jo jā, ir skaistas un labas mājas gan glen park gan idlewood, bet ja mës zinām kas ir @xDrifz (būtu jāzina, jo tas ir gluži kā nezināt Latvijas prezidentu), šaubos vai ja jūs būtu tādā amatā, izvēlētos māju rajonā, kur apšaudes un zādzības ir ierasta lieta, dzīvē taču tādos amatos esošas personas nedzīvo piemēram Latvijai tas būtu kā Mastkačka, nu nedzīvo tur prezidents.

Vairāk es no ši posta saskatu ,kad raudi vienkarsi par to ,kad mājai nebūs kur nolikt 6 elegy :( ,jo garāžā aptrūkās vieta 

Just now, Middnes said:

Vairāk es no ši posta saskatu ,kad raudi vienkarsi par to ,kad mājai nebūs kur nolikt 6 elegy :( ,jo garāžā aptrūkās vieta 

Custom int arī pastāv, par garažām varam parūpēties...vienkārši te ir vairāk redzams naids pret tiem, kas izmanto pieejamās iespējas. Un ne, nafig 6 elegy

pirms 3 minūtēm , Middnes rakstīja:

Iespējams jau te viss jūk, bet nē es teicu par to, ka pie mājām richmanā ir maz vietas, par to, ka idlewood un glen park ir tāsi kriminālie rajoni un tāpēc tur nepirktu māju.

Par tiem elegy tiešām nav skaidrs, es neesmu īstais cilvēks kam to pārmest, jo man šāda veida auto pat nemaz neinteresē, un arī ja labi grib pat nepārāk lielos garāžu interjeros var ielikt 6 auto ir tikai jāmāk ielikt jeb salikt.

1 hour ago, xDrifz rakstīja:

Lai jau ir, kur noteikts kā jāizskatās domei?

Edit: Lūdzu tev dažu Latvijas pilsētu domes ēkas + citas..nezinu kur ir viens standarts.

Reveal hidden contents

thumbnail

thumbnail

thumbnail

thumbnail

thumbnail

thumbnail

Mēs attēlojam Los Angeles, CA

14 minutes ago, Insecure said:

vins nav vel tik talu ticis, nezin vins to.

Ļoti smieklīgi...Tad visam jābūt 1:1? Vai playhard nevaram izcelties ar jauko un gaumīgo mapingu @LightScribe? Tā atbilde ar piemēriem bij vairāk vērsta uz to, ka "izskatās pēc viesnīcas"

Vai nav vieglāk uzlikt visur parastu GTA:SA mapi, bet uzmapingot tikai svarīgākās un publiskakas vietas ? Priekš kam mums divus parkus? Mums jau ir viens, Glen Park. Pievienot custom item tur un viss.

pirms 6 minūtēm , xDrifz rakstīja:

Ļoti smieklīgi...Tad visam jābūt 1:1? Vai playhard nevaram izcelties ar jauko un gaumīgo mapingu @LightScribe? Tā atbilde ar piemēriem bij vairāk vērsta uz to, ka "izskatās pēc viesnīcas"

"jauku un gaumīgu mapingu" mērs strādā hotelī, pareizi, kāds mērs, hoteļa vadītājs..

pirms 13 stundām , Eddie rakstīja:

Konkrēti kāpēc izvēlējos  citēt @Middnes ir jo jā, ir skaistas un labas mājas gan glen park gan idlewood, bet ja mës zinām kas ir @xDrifz (būtu jāzina, jo tas ir gluži kā nezināt Latvijas prezidentu), šaubos vai ja jūs būtu tādā amatā, izvēlētos māju rajonā, kur apšaudes un zādzības ir ierasta lieta, dzīvē taču tādos amatos esošas personas nedzīvo piemēram Latvijai tas būtu kā Maskačka, nu nedzīvo tur prezidents.

Latvijā, Prezidents uzturās savā Pilī, kas atrodas turpat blakus pie krastmalas. (Man kā Jaunsargam bail rakstīt to nosaukumu krastmalai, jo es neesmu pārliecināts - vai tā ir 11.novembra or 18.novembra krastmala). Turklāt, Prezidenta dzīvesvietai (kas oriģināli starpcitu Vējonim ir Ogrē, dzīvoklīts), ir šī te saucamā Prezidenta apsardze. Dzīvokļa mājā ir dežurants, kas pieraksta un pieskata visu un bez tā vel ir apsardze. Un - kāpēc ir jārunā par kaut kādu Glen Parku vai Idlewood, ja māju var vienkārši nopirkt kaut kur Vinewoodā vai Richmondā? Jo tā māja, kas tur stāv - ir vienkārši traģiska. Izskatās pēc kaut kādas "iebraucēju - izbraucēju uzskaites" sistēmas, kur mērs sēž pie loga un skaita cilvēkus, kas brauc ārā un iekšā. 

Runājot par to, ka tu mini, ka kaut kāds cilvēks, kas priekš manis ir kinda noname, ir mērs un man tas būtu jāzin, jo tas itkā ir gluži kā nezināt Latvijas Prezidentu. Vecīt, Tu tikko salīdzināji kaut kādu GTA SAN ANDREAS platformas modifikācijas virzienu(jeb lomuspēli) ar reālās dzīves piemēru. Piekritīšu, ja iet runa par IC, right, bet ja mēs runājam par kaut kādu OOC, kur čalim ir LSV vadītāja grupa, kas man, godīgi sakot, neko neizsaka. 

Daudzi RP atveidotāji, pat ir spējīgi iztikt bez tām mājām un mašīnām (kā piemēram es), es šeit atnāku uz PD, paspēlēju - līdz apnīk un viss. Un nauda stāv, nesūdzos. Nekādas custom-mājas nav vajadzīgas, tās lieki piesārņo serveri un nerunājot nemaz par to, ka tās noslogo serveri. Spilgts piemērs ar Kicku, kad bīja šausmīgi daudz makegeneric objektu un cilvēkus vienkārši meta ārā no servera. 

Esmu par. Noņemt visu vienkārši, tad var palikt kaut ko nelielu, kas īpaši neraus fps nost. Pielikt kaut kādus kokus var, kaut ko, bet nevajag kaut kādas milzīgas villas, tas nav vajadzīgs. Nezinu, man personīgi īpaši nerauj fps IGS tuvumā. Varētu attīrīt tās mašīnas, jā. Ir cilvēki, kas spēlē ar knapi 20fps. Ja noņemtu tās neaktīvās mašīnas, mappingu nevajadzīgo, tad manuprāt, daudziem nebūtu tik zems fps.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this