Jump to content

a

LightScribe

Ielidojam 2019. gadā

Recommended Posts

Nu tulīt jau būs klāt 2019. cūkas gads, uzreiz jau vēlos pateikt paldies ikvienam par būšanu kopā šajā 2018. gadā, esmu sagatavojis nelielu ieskatu skaitļos, kas ir noticis šī gada laikā.

VISPIRMS PAR FORUMU

Jauni lietotāji forumā - 913
Aktīvi lietotāji forumā (šī gada laikā ienākuši forumā) - 1544
Izsūtītās vēstules forumā - 9931
Topiku forumā - 5072
Postu forumā - 30636
Pirkumu mājas lapā - 2380 no tiem 1847 izmantojot monētas 203657 monētas iztērētas

--- REAKCIJAS ---

nepatīk - 4044
dievinu - 14754
hahah - 4608
patīk - 9266
apjucis -694
sad - 546

--- Populārakais content šogad pēc reakciju skaita ---

Nevienam nevajadzīgais apdeits - 55 reakcijas
LINKS
Ziemassvētku noskaņās - 29 reakcijas
LINKS
LSPD [VIDEO] Šis nu ir mans pēdējais skrējiens. Bija prieks, kā arī daudz labu atmiņu - 28 reakcijas
LINKS
Solīts makā nekrīt - 27 reakcijas
LINKS
Nedaudz par nākotnes plāniem - 26 reakcijas
LINKS

Jūtos lepns, ka 4 no 5 ir tieši mani topiki.

--- TOP 5 reakciju devēji līdz šim --

@Bets. - 2240

@OwenS - 1715

@GHOS - 1666

@Haskys - 1621

@Mirrors. - 1546 

--- TOP 5 reakciju saņēmēji līdz šim ---

@LightScribe - 2020

@Grumm - 1919

@Mo Chill - 1767

@Kiwix - 1619

@Bets. - 1397

TAGAD PAR MTA:RP

Jauni profili - 1973
Banoti profili - 94
Jauni personāži - 3137 (noteikti, ka vairāk, jo var izdzēst personāžus)
Nopirkti transportlīdzekļi - 3595 (reālais skaitlis varētu būt 2 vai pat 3 reizes lielāks)
Pašlaik mehāniķu serverī - 34
Sodīti spēlētāji ar (ajail, ban, kick, warn, forceapp) - 4532 (šis skaitlis ir noteikti lielāks, ņemot vērā to, ka var izdzēst profilam history)

--- Top 5 palaidņi (ajail, ban, kick, warn, forceapp) - nepētīju cik gan patiesi ir šie dati, bet varētu būt patiesi ---

@reacononly - 88

yungxx - 73 

@Superbee - 66

daniels - 65

@Olol2001 - 54

--- Top sodītāji - (arī šie dati varētu būt +/- nepatiesi ņemot vērā, to ka admini savā starpā troļļo un liek nepatiesus jailus) ---

@OwenS - 666 (sātana skaitlis)

@Skippy - 655

@LightScribe - 592

@Melone - 376

@Keks - 343

--- TOP 5 aktīvākie admini pēc reportu skaita  ---

@OwenS - 5134

@Haskys - 3708

@Melone - 2644

@sanno - 2362

@Demons - 1936

--- TOP 5 personāži pēc nospēlētajām stundām ---

Abdul_Al_Dabaran (xDrifz) - 1610
John_Smith (Eddie) - 1581
Zack_Everrest (Melone) - 1306
Yamato_Aiko_Ashikaga (Keks) - 1249
Mike_Crosby (TripleX) - 950

Visu cieņu @xDrifz un @Eddie par tik lielu stundu skaitu nebūdami administrācijas sastāvā.

Vēlos pateikt arī īpašu paldies

@marsmelo @$crim @sanno par palīdzību TS3 licences iegādei.

@Deffender  par mapinga izveidi.

@Grumm @Kumariks  par ieguldīto darbu VCT

@Haskys par jaunu mapingu veidošanu un sistēmu izstrādi

@OwenS par palīdzību spēlētājiem

@reacononly  par kasti piebalgas alus un viesmīlīgo uzņemšanu savā villā.

@Bets. par aktīvu darbību nelegālo organizāciju lauciņā.

@GHOS @Bets. @punk @Grumm @Kumariks @deathflux par ieguldīto darbu forumā

Noteikti, ka esmu kādu piemirsis, ja atcerēšos tad papildināšu. Paldies ikvienam lietotājam kurš ir kopā ar šo projektu labu mērķu vadīts kā arī paldies visiem heiteriem, bez jums šis projekts nekad nebūtu tik stiprs.

Laimīgu visiem jauno gadu, kā arī priecīgus jāņus (kappa)

fireworks-3816694_1920.jpg

pirms 8 minūtēm , LightScribe rakstīja:

Top 5 palaidņi (ajail, ban, kick, warn, forceapp) - nepētīju cik gan patiesi ir šie dati, bet varētu būt patiesi

Manuprāt man bija jābūt top 1 :D

lai vai kā novērtēju tavu pateicību, ar prieku atceros šeit pavadīto laiku, varbūt beigās kļuvu izklaidīgs,  bet cik gan ilgi var būt nopietns :D

Man laiks ir doties projām, bet varbūt vēl tiksimies <3

Just now, Grumm said:

Manuprāt man bija jābūt top 1 :D

lai vai kā novērtēju tavu pateicību, ar prieku atceros šeit pavadīto laiku, varbūt beigās kļuvu izklaidīgs,  bet cik gan ilgi var būt nopietns :D

Man laiks ir doties projām, bet varbūt vēl tiksimies <3

Yea, tu pirmais ar 1400 vai 1600 jailiem, kaut kādi 600 no manis un 300 no Kumarika  :D

3 minutes ago, LightScribe said:

Yea, tu pirmais ar 1400 vai 1600 jailiem, kaut kādi 600 no manis un 300 no Kumarika  :D

Uu Jelgava #Reprezent, paldies par šo labo 2018, ļoti jautri te pavadīt laiku, rp sfērā daudz ko izmēģināju, tāpēc arī esmu te ar tām 1600+ h  :D 

Hehe. @LightScribe Soliju kasti alus, nopirku kasti alus. Tāpat beigās bija pa īsu un galvas saķēruši staigājām un centāmies atrast to kas jau bija izdzerts. :D Palaidnības laikam salatēvs tomēr piedevis, ziemassvētkos ogli nedabuju. Priecē fakts ka parādās jaunas sejas kas cenšās kautko darīt, kā arī vispārējas pārmaiņas un izmaiņas gan iekš RP servera gan paša projekta. Patīkami redzēt ka paši spēlētāji cenšās vairāk iesaistīties projekta attīstība kaucot lai ļautu vadīt galvenās organizācijas tā kā to šobrīd dara @xDrifz. Kā arī jaunie un vairs jau ne tik jaunie administrācijas locekļi ir atrasti tīri labi, draudzīgi un saprotoši cilvēki, nu protams izņemot Motulu. xdd Vēlētos redzēt kādu jaunu serveri atveroties, jo apšaubu ka uz servera kastes nevar uzbāzt vēl kautko. Būtu jauki redzēt piepildāmies lietas, kuras cilvēki ir ieteikuši pat vairāk kā gadu atpakaļ, nāksies pastrādāt @LightScribe.  Gads gājis ar jautrām un ne tik jautrām emocijām, priekiem un bēdām, pārdzīvojumiem un atvieglojumiem, iepazīti daudz jauni cilvēki, satikti un dzīvē redzēti vairāki administrācijas locekļi, gan veci gan jauni, visā visumā kārtējais gads +/- labi aizvadīts,

Cerams ka no jauna gada ar jaunam domam un darba spekiem paņemsi kadu, sava uzraudzibā, vct leadu, lai ari tas viss iet uz priekšu. Protams sevi rekomendet ir tizli, tāpēc šitie divi ari ir spejigi būt cienīgi vct leadam @Kumariks and @Grumm , foršu visiem 2019, pats nolemu nosvinet ar savu sievieti, so nebus gadu tradicijas pie pc svinet. Veiksmi visiem jaunajā gadā un lai ari nebus viegls gada sakums, viss izdosies.

Tiešām priecīgi redzēt šādus lielus skaitļus foruma aktivitātē.

Runājot par mta, tiešām patīk redzēt aktīvus administratīvā sastāva skaitļus, kā arī troļļu aktivitāti.

Laimīgu jauno gadu , šogad nesvinēšu , admini varētu ar RPG pašaudīties. :D

pirms 16 minūtēm , Fushion rakstīja:

Cerams ka no jauna gada ar jaunam domam un darba spekiem paņemsi kadu, sava uzraudzibā, vct leadu, lai ari tas viss iet uz priekšu. Protams sevi rekomendet ir tizli, tāpēc šitie divi ari ir spejigi būt cienīgi vct leadam @Kumariks and @Grumm , foršu visiem 2019, pats nolemu nosvinet ar savu sievieti, so nebus gadu tradicijas pie pc svinet. Veiksmi visiem jaunajā gadā un lai ari nebus viegls gada sakums, viss izdosies.

Es jau nevēlos nevienu aizskart ja, bet ar viņiem nekas diži uz priekšu negāja. Kā toreiz pārtaisija vehlibu tā viss. Bet tpt forši dzekiņi, nikni pakotāji un tā. Ar tevi gan bija manāma lielāka aktivitāte, auto imports un tā. Žēl, ka ar Lightu jums tur kaut kas nesagāja ;(

Guest
This topic is now closed to further replies.