Jump to content

a


Twix

Yakuza Group

Recommended Posts

                                                                               

                                                                                                                                          Logo..!           

                                                                                                           awx09TZ.png

                                                                                                                               Apraksts..!

Yakuza Group-Ir neliela mafijas grupa kura darobjās Los Santos pilsētās.Šī grupa sevi parādīja Los santos ielās kaut kur ap 1991.gadu kad viņi bija notvēruši kādu no Ielu bandas līderiem un to nogalinot,pēc kā viņi pārņēma to uzņēmumus un devās tālāk no pilsētas,bet pēc kāda laika viņi tika tamskoti un to vadītājs bija Maturomi Kay un viņam bija divi dēli Sumiyoshi Kay un Ruki Kay.Kad abi dēli bija pieauguši viņi pārņēma tēva uzņēmumu un grupējumu,jo tēv nomira cietumā,un viņi turpināja iesākto nolaupīt cilvēkus un tirgot narkotikas un iepirkt ieročus,kurus viņi tirgoja Los Santos Ielās,kur viņi guva popularitāti un reputāciju,un viņiem bija daudz sadarbības partneri.

1991.Gadā Japāņu  Group jeb saucāmā "Yakuza Group" kādā vēlā vakarā Los Santos Ielā bija izdomājuši apzagt kādu no pilsoņiem vai īpašumiem,un viņi izdomāja ielausties kāda no"Casino"un nolaupīt dažus no lieciniekiem,kurus viņi pēc tam likvidēja un pazuda no pilsētas.Bet pēc pāris mēnešiem viņi devās atpakaļ uz Los Santos Federālo Cietumu kur tika nogalināts viņu tēvs un tā abi brāļi neuzzināja kas īsti ir noticis ar tēvu.Viņi darīja visu iespējamo lai atrastu tēva slepkavu,viņi braukāja pārsvarā ar džipiem un to darīja vius pa naktīm tā lai nav liecinieku.Bet vienā vakarā viņi devās uz Juvilieru veikalu un to apzagt,pēc kā tas slikti beidzās,jo viens no brāļiem bija nogādāts slimnīcā ar "Policijas Uzraudzību",bet brālis neapstājās un devās glābt viņū,pēc kā viņš sapūlcinājā visus biedrus un devās uz Los santos Glābšanas Dienestu glābt brāli,pēc kā viss izdevās veiksmīgi un vienu policistu viņi paņēma par ķīlnieku un nogalināja to un devās uz viņu mājām kuras atradās "Dillimore"rajonā,pēc kā viņi to māju savāca sev un tur arī apmetās ar visu grupējumu un dzīvoja tur.

((OOC ,Jeb Informācija.))

Ienākot frakcijā jeb grupā ((F3)) ,jūs automātiski parakstaties kad pret jūsu IC Charracter var veikt (PK,FPK,CK) .

Grupā var tikt caur IC,jeb uzturot labas attiecības ar mums ic,tajā laikā sadraudzējoties..

** Meklējam Dalībniekus ,kas būs gatavi erpot(Ja kāds vēlas Pm Foruma vai Ingame Sumiyoshi Kay) **

Share this post


Link to post
Share on other sites

((:D 

Vec' cik retardētam jābūt lai izveidotu Grove Fuckin Street Gang organizācijas topiku un pēc mēneša, izveidot te  Yakuza? :D Vec... lūdzu... izej GM apmācības un palūdz @Bets. & @Keks palīdzību sakarā ar nelegālajām organizācijām un aizver šo smieklu devu. ))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu iepriekš rpo grove street šajā pašā topikā, tad frakciju ar pavisam citu tematiku vajadzētu taisīt jaunā topikā. Just sayin tas, ko tu esi izdarījis ir maksimāli stulbi. Arī gribēju pateikt, ka Yakuza ir viena no grūtākajām lietām ko vispār var rpot, neviens to neprot pareizi, pat angļu serveros spēlētāji ar 10 gadu pieredzi. Prieks, ka tu centies, bet uztaisī lūdzu jaunu topiku, vecīt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video ko esi ielicis: Pirmkārt, nu Aziāti tie nav tiešām, kur nu vēl Japāņi. Prieks, ka esi iegooglejis un zini, ka Yakuza tomēr ir japāņu organizācija nevis ķīniešu vai sazin kas.

Tomēr ieteiktu šādu lomu spēli neatveidot, īpaši ja esi jauns vidē un frakcijas vadīšanā. Ir vienkārši lietas, ko labāk nedarīt, piemēram, šī ir viena no tām. Kā minēja kolēģis augstāk šī ir viena no visgrūtāk attēlojamām organizācijām lomu spēlē, bet nejau dēļ pieredzes trūkuma vai kaut kādu citu iemeslu dēļ. Par to 10 gadu pieredzi es vispār sasmējos, bet es ne par to. Yakuzu ir grūti attēlot, jo cilvēki negrib un nemāk zaudēt, spēles noteikumu dēļ un iespēju robežu dēļ, tas pats ir ar Īru mobiem un vēl organizācijām, kuru galvenie peļņas vai darbošanās avoti/veidi nav viegli atveidojami LV-RP vai vispār RP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Es jau neko nesaku, ja cilvēki vēlās erpo tad erpo, jo cilvēki mēģina erpot un taisīt ss varbūt viņi taisa tikai pirmo reizi. Un mēģina iegūt pieredzi no šejienes un erpot. Ja visu laiku dosim sliktus postus topikā tad arī viņi neko negribēs erpot. Man vispār patīk labāk erpot ārpus valdības orgām un Domes darbiem, jo tad tu vari izpausties to ko tu gribi. Katram savs!

GL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefona sarunas ļoti stulbas. Labi, tev varbūt tas ir piedodams, esi nepieredzējis, bet nopietni nelegāli cilvēki dzīvē maksimāli izvairās no šāda tipa sarunām caur telefonu, jo tie pārsvarā tiek noklausīti un izsekoti, piemēram, Cosa Nostra biedri /ja ir vajadzība/ tad caur telefonu izmanto konkrētas frāzes kas ļautu saprast otram par lietas darbībām, bet nekad nebūtu tāda saruna kā - '' kaut ko nelegālu vēlies darīt? Visu, pārdot narkotikas, ieročus, galināt nost cilvēkus blablabla'', ja noziedzinieki dzīvē tā runātu, viņus ļoti ātri sasietu menti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MMD rakstīja:

neskatami skrini, jo tev ir 16bit'u MTA

Screen skatāmi taču viņam vajag iemācīties uzrakstīt togglehud un normāli sākt editot screenus. ((Phone))

Share this post


Link to post
Share on other sites
pirms 6 minūtēm , UnikalPerson rakstīja:

Paldies es esmu akls tagad. Kur tie "super Editi" palika ? Man nācās izmantot telefonu lai izlasītu to tekstu. Plss... Arhīvē un pamācies .

Hallo? Ko tu vari heitot? Sēdi tak vienreiz biksēs. Ja nejēdz neko normālu uzrakstīt labāk neraksti neko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, UnikalPerson said:

Paldies es esmu akls tagad. Kur tie "super Editi" palika ? Man nācās izmantot telefonu lai izlasītu to tekstu. Plss... Arhīvē un pamācies .

Tev kāds kaut ko prasa? es tev tādā tonī dirsu, ka tavs musulmaņu personāžs skaitīja katoļu tēvreizi?, ļauj cilvēkam mācīties un nevis uzreiz dirs, bet palīdzi un pastāsti, ko un kā labāk darīt. Visi esat reiz sākuši un mācījušies, domāju, ka sākumā paši pacīnīsies, tad kad jau aptuveni sapratīs, kas un kā, tad bliezīs tālāk paši un frakcijai viss būs ok. :), darbojaties vīri.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, UnikalPerson said:

 

Nē, es jau neko tādu. Vienkārši, viņš sevi apkauno, vismaz dursku, ceru piekritīsiet tam. Es jau saku, lai arhīvē un pamācās pie citiem, daudz vispieredzējušākiem  Playhard lietotājiem. Man nav nekas pret topika sastādījumu vai kaut ko tamlīdzīgu, bet tikai pret screen'iem. Es droši varu ieteikt viņam instalēt PhotoScape un editot tur, kā iesācējam. Droši, esmu gatavs dot pamācību. Man nepatīk tikai tas, kā tiek editoti screeni un tas RolePlay pielietojums. Tā jau viss chill. 

diemžēl pie plejhard lietotājiem viņš neko daudz neiemācīsies un ne visiem vecajiem ir griba un laiks apmācīt. Pašmācības ceļā arī var būt izaugsme un ļoti pozitīva, nerunā muļķības un neraksti kur tas nav nepieciešams.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Ielogoties

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×