Jump to content

a

Sign in to follow this  
Yimbo

Sveiciens No ,,Yimbo"

Recommended Posts

Sveicināti, cienījamie Playhard lietotāji, protams,Auksti godājamā,cienījamā Playhard Administrācija!!

Vēlos no sākuma iepazīstināt sevi-Mani Sauc Mārcis, man ir 17 gadi, dzīvoju Jūrmalā. Ikdienā kā jau mēs visi mācamies/strādājam, tā pat arī es mācos skolā, brīvajā laikā nodarbojos aktīvi ar sportu,jo uzskatu, kad sports ir nepieciešams katra cilvēka ikdienā, jo tas mudina sasniegt rezultātus,kā arī dažreiz piespiež sevi atturēties no lielākās kaites-,,slinkuma",kas ir gandrīz katrā no mums! Tā ikdienā ar sportu nodarbojos tieši ar Handbolu,jeb rokasbumbu,esmu jau sasniedzis ievērojamus rezultātus ar savu neatlaidību,jo trenējos jau 10 gadus,kā arī laikam ejot esmu sevis piespiedis celties otrdienās,ceturtdienās 05:00 un 06:00 doties uz autobusu,braukt uz volejbola treniņu,uzskatu,kad nekas labāks par labas dienas sākumu nevar būt tas,ka no rīta pasportot....Protams daudzi varbūt teiks ,kad svarīgāk ir pagulēt,bet es uzskatu,kad ja dzīvē vēlies sevi pierādīt ir jāuzveic no sākuma pašam sevi!!

plāns brīvdienās,brīvlaikos-Personīgi dievinu ar draugiem doties pa ziemu slēpot,kā arī pa vasaru arī slēpot,nodarboties ar hokeju,apkopojot šo,esmu ļoti sportisks,draudzīgs,ar tādu kā mērķtiecīguma garu,jo laikam ejot esmu iemācijies cienīt citus,neskatīties tikai pēc vīra cepures,bet tieši kāds viņš ir pēc būtības!

Spēles-Kad brīvāks brīdis mēdzu spēlēt CS:GO, Farming Simulator 2019, PUBG, Protams,Multi Theft Auto!

Vasaras ieceres- Nu jau pēdējos 3 gadus strādāju Zemnieku Saimniecībā ,,Vilciņi" kur jau arī laikam ejot no maziem darbiem kā palīgam,mazo darbu darītājam esmu sasniedzis savu mērķi un ieguvis tiesības uz traktoru un nu jau esmu parādijis sevi no labākās puses,esmu tur iegājis kā pamatstrādnieks,jo katru,gadu man zvana,prasa:vai šogad papildināsi mūs,ar savu klātbūtni,darbiem? un es arī sākumā domāju ajj,kas tur būs netīrie darbiņi un nekas vairāk,bet beigu beigās izrādijās,kad ja sevi pierāda var sasniegt LIELAS lietas!!Un iesaku visiem saņemties,būt cītīgākiem,neatlaidīgiem,jo tikai tā dzīvē var kaut ko sasniegt!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this