Jump to content

a

Sign in to follow this  
keyboard

Keyboards sveicinās.

Recommended Posts

sveiki

Laba diena. Esmu šeit diezgan jauns cilvēks, vārdā Kevins. Pašlaik man ir 17 gadi, mācos vidusskolā. MTA ļoti, ļoti ilgi neesmu spēlējis, varbūt 3 vai 4 gadi. Interesē tieslietas un uz to arī ir doma turpmāk virzīties, precīzāk uz aizstāvības pusi. Kad pirmo reizi iegāju MTA RP, man šķiet, ka ieraudzīju policistu, nodmoju, nopriecājos ka esmu pro masters spēlē un norāvu banu. Sāku mācīties RP un tā arī tas viss aizgāja.

Pirmo reizi spēles sāku spēlēt 8 vai 9 gados, tas laikam bija kāds no CSiem, neatceros kurš. Visvairāk jau atmiņā ir iespiedies CS 1.6. Regulāri ielādēju kādu vīrusu datorā nezināmu iemeslu dēļ, jo domāju, ka varēšu izdzēst. Tad jau kādu laiciņu paspēlēju Minecraft, kā tajā laikā darīja katrs sevi cienošs jaunietis, nedaudz MTA un tad jau arī sapratu, ka kaut kas jāpamācās. Interesē arī programmēšana, mājaslapu backend izstrāde (tas, kas ir servera pusē), klienta pusē parasti sanāk interesantas lietas. Izpaužos freelancējoties, pataisu dažus projektus un paralēli iepelnu.

Playhardā ir doma saistīt savu ceļu ar policijas darbu un tieslietām, un par to, kādā veidā ar tieslietām drīz vien būs redzams. Vēlos šeit sākt ko jaunu, kas LVRP nekad nav izdevies, jo a.) troll; b.) nav vēlme; c.) nav interesentu; d.) vajag braukt ar BMW. 

Uzskatu sevi par diezgan sociālu cilvēku, patīk atrasties cilvēkos (DAŽREIZ) un bieži vien patīk publiski runāt. Daudzus šajā projektā vēl nepazīstu un ceru to mainīt drīzumā. Mani bieži vien, visticamāk, varēs redzēt Playharda Teamspeakā, ja nebūšu dziļā sarunā, droši nākam runāties.

Laikam tas arī viss, ko vēlos pateikt, novēlu visiem veiksmi!

Sākumā kad ienāci iekšs teamspeak, likās kad esi tas keyboards kurš taisīja "slaveno" DayZ, bet tad kad parunājām teamspeak , man lika pārdomāt kad esi tas , ka ari pats piebildi:''Varbūt jauc ar kādu citu'' .

Runājot ar tevi likās , ka esi sakarīgs ka arī vēlu palikt šeit nākamos/nakamās   - dienas/nedēļas/mēnešus/gadus .

Veiksmi un lai viss iecerētais izdodas !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this