Jump to content

a

OG's

esLains saka čau.

Recommended Posts

Tātad, es arī uzlēmu uzrakstīt šeit sasveicināšanos, jo esmu diezgan jauns playhardā.

Mans vārds ir Alans, esmu 13 gadīgs jaunietis, aprīlī paliks 14! Domāju ka es esmu diezgan jauks, pēc tā ko es esmu pārdzīvojis bērnība, vectēva pašnāvību, tēta pamešanu, daudz un dažādu slimību ieskaitot  90% ādas iekaisumu un tā tālāk. ( Izārstēja mani ne ārsti bet dziedniece, i guess it works ) Negribu lai ar kādu citu notiek līdzīgi, tāpēc neesmu nejauks pret cilvēkiem kur ir jauki pret mani, kaut gan man viņi nepatīk, esmu arī jautrs un ar mani var pasmieties, pārsvarā esmu pozitīvs un reti kad esmu negatīvs. Nāku es no Gulbenes, dzīvoju nedaudz ārpus pilsētas mūsu ģimenes lauku mājā. Daudz kas jādara pašiem jo vīriešu mājās diemžēl nav, bet ne par to iet runa. Mācos pašlaik es 7. klasē, protams skola man ne visai patīk, bet ko padarīs, ja vēlies nākotnē labi pelnīt un dzīvot. Ārpus skolas nodarbojos ar basketbolu, kā arī trenējos Gulbenes BJSS komandā. Pirms tam es spēlēju futbolu veselus 5 gadus, tas man nepadevās, un kā jau visur ir tādi cilvēki kam patīk kādu apcelt, un mērķis biju es. Tiku spundēts ģerbtuvēs, dažreiz pat nedaudz sasists, pažņaugts, bet nu ko izdarīsi. Tāpēc pametu futbolu un neapmeklēju nekādus treniņus veselu gadu. Protams manāmi biju mainijies uz slikto pusi, un pats sev nepatiku, tāpēc ar draugu palīdzību nolēmu doties gaitās basketbolā. Pārsvarā mājās pēc skolas es atrodos pie datora serfojot internetā, vai spēlējot dažādas spēles, bet ja nenotiek tas, tad es esmu pārguris un guļu. Mans nickname ir esLains, arī citās spēlēs. Esmu AUDI fans, un ļoti patīk jebkādas AUDI automašīnas. Sākumā nickname man bija vienkārši ''sLine'' beigās izdomāju ''esLains" un pagaidām arī palikšu pie šī nickname. 

Protams kā jau gandrīz katrs pirmās klases skolnieks, sāku savu geiminga gaitu ar neko citu kā "Minecraft" biju spēlējis arī šeit playharda serverī pirms pāris gadiem. Spēli es diemžēl nospēlēju veselus 5. gadus. Nezinu ko es dariju, bet ļoti patika iet kauties un karot ar citām frakcijām. Tad es tiku pie nedaudz labāka datora, un sāku pievērsties citām spēlēm, kā ''Fortnite" spēlēju arī šobrīd, bet atdzīšos. Ilgi to spēli spēlēt nevaru, jo spēle ir tik saplēsta ka vienkārši parasti uzspiežu ''ALT+F4'' un dodos spēlēt citas spēles. Spēlē esmu ieguldijis arī kādus 40-50 eiro, bet nu neko neizdarīsi vairs. Tad pievērsos nedaudz citai spēlei "Paladins" bet tā ļoti ātri apnika. Līdz nespēlēju neko, jo Fortnite biju quitojis, tas bija nesen. Zināju par MTA Playhard rp serveri. Teikšu godīgi, nekad mūžā neesmu erpojis. Priecē ka neesmu ticis pie LOWRP statusa, bet arī ne par to tagad. Zināju ka mans klasesbiedrs arī spēlē šo serveri. Vienu dienu iekačāju MTA, pats GTA SA man jau bija datorā. Nācās tikai ielādēt modus un doties spēlēt. Neko nemācēju, bet visu man iemācija. Paldies arī vienam cilvēkam no GM laikam, kas man pateica ko daru nepareizi jo jaucu /me un /do komandas. Nu šis jau ir cauri. Neesmu nekāds profiņš erpošanā, bet nu erpot cenšos vienmēr. Tā nu es šeit esmu

Paldies ka izlasīji!

esLains

Oh, boooy.. sheeeet... Pirms gribēju lasīt, wow, izlasīju visu.. Tātad, pirms sāku lasīt, es pamanīju, ka Tev niks ir "OG's" un pirmais, ko ieraudzīju bija, ka tev 13 gadi, nodomāju, kaut kāds ļevijs gangsta shit, kārtējais ir ieradies.. Tad nolēmu palasīt tavu " Gang story" un.. fuck ... Visu cieņu, vecīt Tev. Veiksmi . Playhardā. :) Tikai neej to slikto ceļu ar laiku ... 

pirms 5 stundām , milkhouse` rakstīja:

Oh, boooy.. sheeeet... Pirms gribēju lasīt, wow, izlasīju visu.. Tātad, pirms sāku lasīt, es pamanīju, ka Tev niks ir "OG's" un pirmais, ko ieraudzīju bija, ka tev 13 gadi, nodomāju, kaut kāds ļevijs gangsta shit, kārtējais ir ieradies.. Tad nolēmu palasīt tavu " Gang story" un.. fuck ... Visu cieņu, vecīt Tev. Veiksmi . Playhardā. :) Tikai neej to slikto ceļu ar laiku ... 

Liels paldies. Šis komentārs tiešām iepriecināja. Runājot par niku, ir kā ir. Biju mazs, un kā jau visi mainkrafteri vēlējās izcelties ar nikiem, pat nezinu ko tas nozīme ja godīgi. Centos atrast iespēju nomainīt niku, diemžēl neatradu. Būs vien jāsēž ar šādu!

1 minute ago, OG's said:

Liels paldies. Šis komentārs tiešām iepriecināja. Runājot par niku, ir kā ir. Biju mazs, un kā jau visi mainkrafteri vēlējās izcelties ar nikiem, pat nezinu ko tas nozīme ja godīgi. Centos atrast iespēju nomainīt niku, diemžēl neatradu. Būs vien jāsēž ar šādu!

OG nozīme " Original Gangsta " .  :) 

Sveiks pie mums. Loti laba sasveicinashana , interesanti bija palasit visu. Lai veicas Playharda , esi aktiivs un protams nac dd2.playhard serveri paspelet ar labiem chomiem

Parasti šīs saveicināšanās nelasu, bet kaut kā šis uzrunāja. Neļauj sevi apcelt čuvak, tieši šis tev dos saucamo spēku un motivāciju darīt lietas kuras esi ieplānojis vai sapņo, tiksi tam pāri, kačā sevi fiziski un izmanto negatīvo enerģiju pret viņiem, sevi ceļot pa kāpnēm, neviens tev nevar uzpiest vai teikt kas tev jādara. Turies džekiņ un sveicināts iekš playhard projekta! :)

Visu cieņu vecīt, esmu redzējis vairākus kad apceļ un pat aiziet no skolas, tapēc esi stiprs un nesalūzti, audz galvā un audz arī fiziski.. respekts liels tev vecīt.

Sveicināts playhard.lv

1 hour ago, wazijs rakstīja:

yo. Jūtu tevi saistībā ar tēvu, pats esmu izcietis to. 

btw, nesaprotu kādeļ sevi ir jāļauj apcelt, tam ir savi risinājumi. :D 

teiksim tā, ir vairāki kuri ieņirdz, sišana tas jau sen ir galā, tie ņirdzēji ir lielāki par mani kuri domā ka ir zvaigznes ar bagātiem senčiem. Neņemu galvā, parēcu par viņiem, jo saprotu ka viņi nevar pieaugt.

pirms 52 minūtēm , GHOS rakstīja:

Parasti šīs saveicināšanās nelasu, bet kaut kā šis uzrunāja. Neļauj sevi apcelt čuvak, tieši šis tev dos saucamo spēku un motivāciju darīt lietas kuras esi ieplānojis vai sapņo, tiksi tam pāri, kačā sevi fiziski un izmanto negatīvo enerģiju pret viņiem, sevi ceļot pa kāpnēm, neviens tev nevar uzpiest vai teikt kas tev jādara. Turies džekiņ un sveicināts iekš playhard projekta! :)

Paldies, šis arī motivē, ka ir šādi cilvēki kā tu. Liels respekts tev. :) 

pirms 32 minūtēm , RavenS rakstīja:

Visu cieņu vecīt, esmu redzējis vairākus kad apceļ un pat aiziet no skolas, tapēc esi stiprs un nesalūzti, audz galvā un audz arī fiziski.. respekts liels tev vecīt.

Sveicināts playhard.lv

Par laimi skolā tas nav, vairāk tas bija futbolā, tieši arī šīs iedomīgās "zvaigznes'' bija tie kuri ieņirdza un nodirsa, mazs es braucu no sacensībām un raudāju kā autobusā mani apceļ, treneris arī taurenis bija neko nedarīja. Diemžēl tās visas "Zvaigznes'' atnāca uz basketbolu, tāpat kā es. Laikam lēnāk sāk pieaugt un mazāk kasās klāt. 

pirms 25 minūtēm , jex rakstīja:

oo eslains, jeffrey draudziņs lkm. fluez te

Precīzi, zdratsvuice Fluez.

Sveicināts projektā, cerams uz palikšanu, un bdw neļauj sevi apcelt, un "F0rtnite" is trasssh - manas domas. Praktiski varu teikt šī ir kāda reāli tikai 10mitā puslīdz garā sasveicināšanās ko esmu izlasijis. Keep it up.

Guest
This topic is now closed to further replies.