Jump to content

a

Sign in to follow this  
Brodyaga

Hate Avenue Skinheads 427

Recommended Posts

CmOaJOv.png

_______

Idlewood ir Los Santos rajons kurš vienmēr bijis pārpildīts ar dažādu rasu iedzīvotājiem kā melnādainie, dzeltenie (Meksikāņi, Aziāti), brūnie un protams arī baltie Amerikāņu iedzīvotāji. Jau no tālajiem 90'ajiem citu rasu pārstāvji ir terorizējuši baltādainos, strādīgos cilvēkus, terorizēja ar savām bandām, narkotikām, zādzībām, uzbrukumiem un pārējiem veiktajiem noziegumiem un protams Amerikāņu jaunieši vienmēr ir centušies cīnīties tiem pretim, veidojot dažādas grupas kas sastāv no baltajiem Amerikāņu puišiem, šie grupējumi bija veidoti lai tie varētu aizsargāt sevi un savas ģimenes - grupējumi piekāpa dažādas subkultūras, piemēram, neonacistu skinhedus, parastos ''baltos gangsterus'' kas piekopa līdzīgas tradīcijas un kultūru kā melnādainie un dzeltenādainie, bet pieļāva savās aprindās tikai balto Amerikāņu cilvēku, un parastie white trash grupējumi kuri sastāvēja no parastiem baltajiem Amerikāņu puišiem, zemās klases iedzīvotājiem, kuriem ienākumi nav tie lielākie un kas faktiski dara līdzīgus noziegumus kā pārējās rasu noziedzīgās kultūras, bet tās var piekopt arī sev atbilstošas tradīcijas, atkarībā kādas tās izdomā grupējuma pamats.

_______

Šis grupējums pieņem savās aprindās tikai balto Amerikāņu cilvēku, grupējums darbojas Idlewood apkaimē, grupējums nodarbojas ar narkotisko vielu tirdzniecību, ieroču tirdzniecību, vandālismu, uzbrukumiem, zādzībām, slepkavībām un citiem dažādiem noziegumiem. Grupējumam pievienoties var vecumā no 13 līdz 18, labāk ir sākt ar mazāko vecumu lai labāk ieplūstu grupējuma aprindās. Grupējums NEATBALSTA un ir PRET citu tautību cilvēkiem, tas nozīmē, ka šis grupējums neies draudzēties ar melnādainajiem, meksikāņiem un citiem nebaltiem cilvēkiem, iespējams darbosies ar tiem tikai sava nelegālā biznesa ietvaros un ir tāda iespēja, ka grupējuma biedri uzbrūk citu rasu pārstāvjiem jautrības pēc vai alkohola reibuma ietekmē. Grupējums piekopj arī dažādu neonacistu grupējumu tradīcijas un dod savu piekrišanu tām, bet pats grupējums sevi nevar nosaukt par ''skinhediem'' vai ''neonacistiem'' vai ''Ku Klux Klan'', tie sevi var nosaukt kā bandu kas sastāv no baltajiem cilvēkiem ar saviem uzskatiem par to kādai ir jābūt Amerikai un saviem uzskatiem par citu tautību un rasu cilvēkiem.

_______

Pievienojoties šim grupējumam jūs automātiski piekrītat, ka pret jūsu personāžu var tikt veikts Character Kill jebkādu iemeslu un apstākļu dēļ, Character Kill jūsu personāžam drīkst veikt tikai grupējuma līderi ( @Brodyaga ) vai arī citi biedri ar līderu IC/OOC atļauju.

LOCALS ONLY!

eVgaKwt.gif

Labots - Brodyaga

pirms 42 minūtēm , Pyotr Fyodorovich rakstīja:

nevēlos būt negatīvs, bet nezinu vai ir laba doma, erpot baltādainu puiku, kas ir white supremesists, tādā vietā kur tādiem īsti nebūtu vieta, proti melnādaino epicentrā. Kā arī cik realistiksi tas ir. 

Tik pat labi vai ir laba doma RP'ot meksikāņus melnādaino epicentrā? Vai ir laba doma RP'ot melnādainos meksikāņu rajonā kā piemēram El Corona? Es varu šito sarakstu turpināt, bet kā mēs varam ieraudzīt, piemēram, ārzemju komūnās kā LSRP kur East LS, kas arī ir ghetto - ir krievu mafijas, tuvāk Gantonam ir Itāļu mafija, Willowfield ir Serbu mafija un tā tālāk, tad kamdēļ es nevarētu šeit attēlot baltādaino nazi puiku Idlewoodā?

pirms 7 minūtēm , Brodyaga rakstīja:

Tik pat labi vai ir laba doma RP'ot meksikāņus melnādaino epicentrā? Vai ir laba doma RP'ot melnādainos meksikāņu rajonā kā piemēram El Corona? Es varu šito sarakstu turpināt, bet kā mēs varam ieraudzīt, piemēram, ārzemju komūnās kā LSRP kur East LS, kas arī ir ghetto - ir krievu mafijas, tuvāk Gantonam ir Itāļu mafija, Willowfield ir Serbu mafija un tā tālāk, tad kamdēļ es nevarētu šeit attēlot baltādaino nazi puiku Idlewoodā?

Piekrītu tev

20 hours ago, BabyShina said:

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

Skins grauž acis ārā, bet par frakciju runājot, turpini. Ir nepieciešama šāda veida organizācija. Veiksmi.

pirms 1 minūtes , Cirks rakstīja:

Man ir tikai viens jautājums, kādēļ kalbasī mentu? Viņš tak ir baltais :D

Atnāca neīstajā momentā. Noķēra Michael kad tas bija darbībā, a es no muguras uzbruku un aizpisām. :D

pirms 1 minūtes , Brodyaga rakstīja:

Atnāca neīstajā momentā. Noķēra Michael kad tas bija darbībā, a es no muguras uzbruku un aizpisām. :D

Vsjo, poņel! Skrīni man baigi iepatikās, doma ar foršā, tā tik turpināt! :)