Jump to content

a

Sign in to follow this  
_Holler_

Draudzīgi sveicieni no _Holler_

Recommended Posts

Sveiciens PlayHard spēlētājiem un projekta vadītājiem kā arī neaizmirsīšu par jaukajiem administrācijas cilvēciņiem kas kādreiz mani apmācija spēlē šo serveri kā mamma ēst no karotes

Kā jau pēc virsraksta teikts, esmu draudzīgs, vārds man ir Roberts, pavisam nesen paliku 16 gadus vecs un dzimšanas dienu nosvinēju Ķekavā no kurienes aeī esmu nācis. Pašlaik esmu nodarbināts ar mācībām skolā, Skolā man iet viegli, mācos virs 7 tāpēc atliek daudz laika manam hobijam. Mans mīļākais hobijs ir velobraukšana, bet otrs tāds arī diezgan interesants ir datorspēļu spēlēšana. Tad nu par datorspēlēm, Pirmo datorspēli es spēlēju ar nosaukumu GTA Vice City, tad man bij aptuveni 9 gadi, kad vecāki iegādājās man uz Ziemassvētkiem jaunu datoru. Tagad šis dators stāv skapī un krāj putekļus. Kādu dienu sērfoju YouTube mājaslapā un uzgāju kanālu LPG LV, kanāla autors bij daudziem zināmais Ervīns Pelmenis. Un tur es ieraudzīju pirmo lomuspēles atveidošanu un pēc vairāku video noskatīšanās, man šī spēle ļoti ieptikās un man paveicās, ka man ģimenē bij cilvēks kas mācēja nodarboties ar datoriem un sadabūja man šo spēli, jo pats neko nezināju. Tad nu sākās mana lomuspēles atveidošana (SAMP) serverī kur diezgan ilgi mans personāžs nepastāvēja, jo biju pārkāpis daudzus terminus kuru nozīmi nezināju. Domāju, ka RP serveri ir ļoti grūti un atmetu lomuspēlēm ar roku, līdz atkal YouTube es uzgāju videoklipu par MTA Lomuspēli. Man atkal bij vēlēšanās iesākt lomuspēli, jo ieraugot MTA es tajā iemīlējos, jo MTA bij daudz vairāk iespēju nekā SAMP. Tā nu man nācās mācīties RP terminus, kas man padevās ļoti raiti un vienkārši. Tad nu es pievienojos kādam Latviešu Lomuspēles serverim kur iesāku savu otro lomuspēli, Atceros kad iesāku savu pirmo RP nonākot auto avārijā ar kādu no citiem spēlētājiem kur ieradās glābšanas dienests un ātrā palīdzība, viss norītēja gludi un RP bij kvalitatīvs un tā es atveidoju savu lomuspēli veiksmīgi, tā pagāja vairāki gadi un RP spēles bij mana brīvālaika pavadīšana pēc skolas. Spēleju daudzos komūnos līdz mans draugs mani uzaicināja uz serveri PlayHard. Pirmo reizi PlayHard pievienojos aptuveni pirms 2 gadiem un serverī nospēlēju ar prieku un biju ļoti priecīgs, ka serverī bij ļoti patīkama adminstrācija kas man palīdzēja apgūt MTA interfeisu,Tā PlayHard serverī es nospēlēju gadu, bet tad manu brīvo laiku pārņēma skola un sākās grūtas mācības, bet tad nu pienāca laiks kad skola manu brīvo laiku vairs netraucēja un atsāku atveidot savu lomuspēli. Ļoti atvainojos, ka rakstu šo tikai tagad, jo serverī jau esmu pavadījis 60+ stundas un esmu jau atveidojis lomuspēli par jaunu policistu kas jau ilgu laiku dara savu darbu. Tālāk PlayHard projektā ir vēlme uzturēties biežāk un veidot augstāku karjeru savā policsta dzīvē, Vēlētos arī pieteikties uz RP Skolotāja statusu, jo esmu jau vairākus gadus pieredzējis lomuspēles atveidošanā un varētu palīdzēt jaunākiem spēlētājiem lomuspēles atveidošanā, bet tas tā vēlākam laikam, kad būšu sasniedzis pieteikuma nosacītās prasības, tā arī tās būtu visas manas PlayHard projekta vēlēšanās, jo par Adminstrācijas locekli pat sauktdams neiet, jo tas man liekas sarežģītāks darbs un daudz atbildīgāks (Dievs dod spēku tiem Adminstrātoriem kuriem jānokontrolē servera stadija kad serverī ir 90+ spēlētāju). Protams pašam PlayHard projektam es novēlu veiksmi un dzīvību pat patsmit gadus.

Sveiks, sveiks šajā komūnā. Novēlu tev visu to pašu labāko šeit.

Tev par agru vēl iet kā GameMasteram, nospēlē vēl ilgāk un iegūsti vairāk pieredzes, jo 60+ stundas serverī daudz ko nedod, nešaubos par tavām RP spējām, bet esi svaigs, neviens nezin vai tev ar uzticēties. Pasēdi serverī ilgāk, iepazīsti citus cilvēkus, iegūsti reputāciju, uzticību un tad domā par kautko lielāku šeit.

Bet pagaidām lai Tev veicās. :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this