Jump to content

a

Twix

Čau no Twix

Recommended Posts

Labdien!Visi servera Lietotāji un Administrācija-Esmu Markuss  man šodien aprit 18 gadu esmu no Rīgas,bet pašlaik atrodos laukos pie Omes,esmu dzīvespriecīgs jaunietis kurš nelieto alkoholu un nepīpē,jo esmu ,,PAR''Veselīgu dzīvesveidu.

Izsumā pastāstīšu par sevi.!-Esmu Spotisks jaunietis no Rīgas kurš nodarbojās ar austrumu cīņām piemēram kā MMA,MuyThay un KickBoks un Karatē,bet brīvajā laika pa Sestdienām un Svētdienām dodos spēlēt Basketbolu.Skolā man iet labi,jo katru gadu mainus skolas,jo katram jaunietim jaizmēģina jaunas skolas un jauni draugi un skolnieki.Bet kā jau mūsu jaunatne nodarbojās ar visu kas ir iespējams,arī ar nelegālām vielām.

Kur strādāju-Tad kad ir brivlaiki strādāju Autoservisa un Viesmīli kafejnīcas vai Resturānos,jo ar šo profesiju un pieredzi var tālu tikt,tāpēc izvēlējos šos darbus,jo man tie patīk un esmu ieinterisēts šajā darba jomā.

Kādas spēles spēlēju.!Šobrīd es spēlēju CS:GO,Multi Theft Auto,PUBG, Farming SImulator 2019 un dažreiz CS 1.6.

Kāds ir mans mūzikas tips-Reps un Hip Hop visvairāk Krievu mūzika

Mēdzu spēlēt CS 1.6 dd2.playhard.lv serverī,jo tur ir jauku un forši var uzspēlēt

Labots - Twix

1.Cik Tev latviešu valodas eksāmenā bija? (9.klasē). Hujsņim, var redzēt, ka Tu pilnīgi ņihuja nesaproti, kā rakstīt teikumus, piem, komati nav visur, kur viņiem vajadzētu atrasties, bet poh, te ir komūns, nevis latviešu valodas nodarbības. 
2. Tu man atgādini vienu cilvēku no "mpsa", tur arī bija viens fujaks, kurš nodarbojas ar to cīņas sporta veidu, kur lkm ar kājām, un baigo OG kruto gaili tēloji, Tu būsi tāds pats? Tev pateiks " *Cenzēts* ej" , tu viņiem teiksi" dod ielu, vecīt, ša Tev jebogu ar 1 pisaku iepisīšu, yoyoy, hehe gucci reperis" 
3. Patīk Krievu reps, bet bildē ir Tyga, vai kas vien tas nebūtu.
4. Sveiks, cerams Tu man nedosi pa galvu, jo skarbi uzrakstīju pirmo līdz trešo punktu, sorry vecīt, ar rajona puikām, pie tam, kuri ir iet trenēties... Bruh, ar viņiem pisties ir bīstami, ja tā padomā. 

Guest
This topic is now closed to further replies.