Jump to content

a

Sign in to follow this  
Siierins

Čau no Siierins

Recommended Posts

Čau no Siierins

Sveiki, visi PlAYHARD projekta spēlētāji. Vēlos nedaudz par sevi pastāstīt, jo īsti nebija ko darīt ;D. Tātad kā jau sākums sākšu ar pašu pirmo jautājumu kas ir Vārds. Tātad mani sauc Markuss un man 12 gadi, ītkā maz, bet tomēr daži citrereiz saka kad esmu par jaunu savam vecumasm, bet lai nu tas tā paliek ;D. Nāku no Cēsīm, bet dzīvoju Rīgā, pa vasaru pa ārvalstīm vai Jūrmalu. Nodarbojos ar Playhard.lv projekta spēlēšanu, un kā protams mans hobijs ir spēlēt kompi, slēpot, slidot, peldēt un citas tāda veida atrakcijas. Neesmu nekāds kačuks, bet nu lai tas tā paliek. Protams galvenais kad zinu kas ir Playhard ;D. Brīvo laiku parasti pavadu ar vecākiem un Playhardu. Vissbiežāk tās ir vakariņas vai kāda atrakcija ko biju minējis pirms šī. Tik ļoti atdalīti par savu interesantu notikumu nevaru paskaidrot, jo viss kas man priekšā dzīvē ir interesants izņemot tīrīt māju un tīrit kaķa kasti. Vēlos Playhard projektā lai nav troļļi kā ES un visi RPo, nevis fermo 24/7 RS Haul'ā utt. Esmu vismaz tik ļoti pieaudzis lai saprastu kad spēle ir interesantāka visu iegūt lēgāli un RPojot, nevis fermojot RS Haulā un braukāt riņķī ar Ferrari. Playhard.lv projektam novēlu nepadoties un darīt visu lai sasniegtu vēl vairāk cilvēkus par 100 un 150. 100 tika pārsniegts par mana paša acīm un esmu dzirdējis kā ir bījuši 180, vienvārds sakot nepadoties un darīt visu citu un savā labā. Par PLAYHARD.LV uzzināju kad gāju vēl tikai 2. klasē un skatijos YouTube kanālu ''SpēlējamKopā'', viņi spēlēja MTA un es arī izdomāju. Sākot no DayZ atradu kad pastāv arī Freeroam, kā pectam nejauši uzkrienot uz Roleplay veida serveriem viss aizsākās no pamatiem līdz tagadnei, un manuprāt cik atceros Playhard.lv bija arī pirmais projekts ko uzsāku, tas arī pēc loģikas iespējams arī nozīmē, kad šis projekts man iemācija RPot un visu pārējo.

P.s - Pats esmu eRPeris, jo man ir chars vārdā Roosin un es esmu fermeris, uzsāku ar draugu no nulles nobeidzot ar to kad tagat tirdziņā pretī IGS tirgoju visādus fastfood utt.

Sveiks, veiksmi, lai viss iecerētais izdodas, paliec un nekur nepazūdi. Fermeri itkā nepārdod fast food, bet labi, pieņemsim. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this