Jump to content

a

Sign in to follow this  
milkhouse`

Latviešu "cringe" Brīdinājums+

Recommended Posts

Just now, milkhouse` rakstīja:

Man jau ātrie brauc pakaļ , stāvoklis ar vien vairāk pasliktinās, cēlonis " mumble reps" 

Jebal, es redzu gaismu tuneļa galā..

Just now, Vasja said:

kas par huiņu šis tagad ir?

Mūsdienu dziesmas žnars. :)  Es pilnīgi nesaprotu , tikai " Es dirsas sildītājs, *Cenzēts* mutu pildītajs" che eta hujjnan ? 2>R,r

Teikšu godīgi ,šis nav tas ,kas tiešam patīk visi šitie latviešu reperi ,kas cenšas attelot kaut ko līdzīgu angļu repam . Piemērs - Uzmaukt uz purna tattoo ,kurīt zaļo un kaut ko ņurkstēt .

pirms 21 minūtēm , Middnes rakstīja:

Teikšu godīgi ,šis nav tas ,kas tiešam patīk visi šitie latviešu reperi ,kas cenšas attelot kaut ko līdzīgu angļu repam . Piemērs - Uzmaukt uz purna tattoo ,kurīt zaļo un kaut ko ņurkstēt .

viņi drīzāk spaisu kurī nevis zaļo, ja jau kaut kas tāds nāk laukā

1 minute ago, Fushion said:

Nu zinot to ka pus berniem lv patīk singapūr sperma un tads sūds, nebrīnītos ja šitam krabim ari aizietu. Bet nu vemt no visiem gribās. Stāvu zemāk the best

Man agrāk satīns patika, bet tad kaut kas notika, ka sāka ražot sviestu

8 hours ago, HAH said:

okei, tas gingermane ir prosta gail1s kuru vajadzeetu nosist, bet ''Stāvu zemāk'' ko iemeta @Fushion ir pats smieklīgākais kadrs un ceru ka turpinās likt savas dziesmas :D:D:D:D:D

Ja tas čuvaks, Stāvus Zemāk, ir piedūrīgs .. *Cenzēts*, man moš arī sākt rakstīt trollīgus gabalus ar nodomu, kātas izskatās no malas Latvija, ja taisa mēslus " Inspektors Reperis G "  :D

On 2019.01.6. at 19:52, Fushion rakstīja:

Nu zinot to ka pus berniem lv patīk singapūr sperma un tads sūds, nebrīnītos ja šitam krabim ari aizietu. Bet nu vemt no visiem gribās. Stāvu zemāk the best xDDDD

STĀĀĀĀĀĀĀVU ZEMĀĀĀĀĀK UN ATCERIES KAD PIEMINI MANU VĀRDU XD