Jump to content

a

OOP

Sveiciens no OracleOP

Recommended Posts

Sveicināti spēlētāji! Mani sauc Kārlis! Iesauka: (OracleOP).

Principā pastāstīšu īsi par savu dzīvi un manu gājumu gaming pasaulē.

Dzīves patiesā seja Kārlim.

Esmu 22 gadus vecs. Esmu ieguvis 12 klases izglītību un aroda profesijas diplomu ''iespied darbu maketētājs''. Profesija kas saistīta ar poligrāfiju ''dizainēšanu un maketēšanu''. Esmu aktīvs cilvēks. Dievinu pavadīt laiku ar pozitīviem cilvēkiem. Pagaidām dzīvojos Anglijā jau kā 2 gadus. Vairāk nekā pus gadu nelietoju alkaholu, jo ir problēmas ar veselību ''Darba trauma un ārsta aizliegums''. Esmu kopā ar brīnišķīgu sievieti, kas manu dzīvi padara daudz vienkāršāku. Apsoliju viņai, ka atmetīšu smēķēšanu, kad paliks stāvoklī. ;) Protams ir brīži katram, ka ir uznākusi agresivitāte, kuru nespēju kontrolēt (mirkļus), bet kad paklausos mūziku un uzpīpēju es nomierinos. 

Gaming pausaules patiesā seja OracleOP

Spēlēt datora spēles sāku kopš 10 gadu vecuma. Protams multiplayer games nick man ir bijuši daudz un dažādi ''Kreisais, Angel, XXXTero u.c.''. Labu laiku laikam kopš 2 exs'a laikiem sāku palikt pie nick'a OracleOP. Personīgi sāku SAMP:RP krievu serveros attēlot lomu spēli, tad neilgi pēc tā pārgāju uz MTA:RP 1 exs'u. Gadu gājieniem, lomu spēle attīstijās ļoti ātri, jo izpratu ātri šo Role Play būtību. Esmu adminējis vairākos projektos un izcēlies ar problēmu risināšanām, un lomu spēles uzlabošanu. Protams esmu agrāk vadijis projektus, protams, viss spēcīgākais serveris bija ''Varanus''. Uzsitis augstu līmeni lomu spēles atveidošanā un tautas sarakstā. (Ja kādam ir aizķēries kāds ekrānšāviņš no turienes lūdzu atsūtiet) Problēma bija, scriptu un tehnisko problēmu risināšanā un projektu nācās aizslēgt. Labu laiku biju pazudis no MTA, jo nācās parūpēties par sevi un savējiem apkārt. Protams sekot es sekoju līdzi forumā, bet lieki nerakstiju komentārus u.t.t. Nonācu līdz sasveicināšanai, jo daudzi jaunieši, kuri pievienojušies šī gada gājumā pat nezin, kas es esmu, bet tas ir pašsaprotami, jo sevi neiepazīstināju iepriekš. 

Sociālie tīkli:

Instagram: OracleOP

Steam: OracleOP

Snapchat: OracleOP

21 hours ago, OOP said:

Esmu kopā ar brīnišķīgu sievieti, kas manu dzīvi padara daudz vienkāršāku.

Vecīt ... Man Tevis ir ļoti žēl, bet nekas, vai drīkst paspiest tev roku? Jā?! Paldies! Jautāsi par ko? "Sapisi pēdējos gadus jaunībā" Malacis, nu malacis .. Bet, kas ta man , Tava dzīve, dari ko gribi . Bet ja reiz atnāksi fourmā uz ceļiem raudadams, ka vecene pameta, *Cenzēts*, Tu manā klātbūtnē srazu 5l izdzersi! Dr.Psihologs Milkhouse - vienmēr būs gatavs Jūs uzklausīt mīlas problēmās! Pagaidām Čau. :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.