Jump to content

a


Sign in to follow this  
Boyka

[Dzīves stāsts] Kaiman Jefferson

Recommended Posts

Kaiman Jefferson

 

Jeffersonu pāris svinēja jauno gadu 1999.gada 31. Decembra vakarā. Pāris ļoti labi atpūtās, bet pēkšņi Ezrai, sākās lielas sāpes. Viņa saprata to, ka viņai ir sākušās dzemdības. Viņa kopā ar savu vīru Kalimu devās uz slimnīcu. 2000.gada 1.janvāra naktī nāca pasaulē viņu pirmais bērns ko viņi nosauca par Kaiman par godu viņa vectēvam kurš gāja bojā karā.. Jeffersonu ģimene bija Afro- Amerikāņi, jeb melnādainie. Kuri dzīvoja Crenshaw Boulevard, viņi dzīvoja īrētā dzīvoklī. Šī ģimene nebija bagāta, pārsvarā pārtika no lētām precēm. Ezra īsti negribēja bērnu, jo zināja ka nespēs par viņu parupēties un nebūs naudas par ko pirkt bērnam drēbes un mantiņas, bet mēģināja par šo zīdaini parūpēties.

 

Skolas laiks.

 

Kaimans sāka skolas gaitas 7.gadu vecumā, viņš bija klasē izstumtais dēļ viņa izskata, jo ģimene bija trūcīga un drēbes ņēma no humpalām. Kaimans varbūt bija nabadzīgs, bet tiešām gudrs bērns. Kaimans mācījās tiešām labi un  centās attīstīt sevi mācībās un pēc skolas devās uz sporta pūlciņiem. Līdz 8.klasei viss gāja ļoti labi. Drīz viņu klasē ienāca jauniņais vārda Omans, kurš mainīja Kaimana dzīvi uz slikto pusi. Kaimans ar Omanu bija labākie draugi, vienmēr spēlējās kopā un bija neščirami. Omans bija tāds pats kā Kaimans, no nabadzīgas ģimenes un nesmuki ģērbts. Omans ar Kaimanu sāka lietot alkoholu un cigaretes, tādējādi Kaimans neveltija pietiekošu laiku mācībām un atzīmes kļuva sliktākas un drīz vien Skolas direktore sāka ziņot Ezrai par viņa dēla neapmierinošo uzvedību ar Omaru. Kaimana mamma aizliedza tikties ar Omaru, ko Keimans respektēja no mammas puses. Beidzās pamatskola un Kaimans bija gudrākais zēns.

 

Dzīves pavērsiens.

 

Pēc Kaimana skolas beigšanās ģimenē, sāka parādīties naudas grūtības, jo Ezrai bija vajadzīga nauda ķīmijterapijām, jo viņa bija slima ar vēzi. Visa ģimene mēģināja nopelnīt pēc iespējas vairāk naudas, bet  nekad nebija pietiekami. Tāpēc Kaimans atcerējās Omāra teikto izlaidumā:’’ Vajag naudu droši zvani, bet nauda nebūs tīra.’’  Kaimans aizgāja vienu dienu no mājas un uzmeklēja Omāru ar asarām acīs viņam teica: ‘’ Ayo’ Omār, palīdzi man. Man vajag nopelnīt naudu, mamma ir ļoti slima, un ja nenopelnīsim naudu viņa nomirs.’’ Omārs aizkustināts atbildot:’’ Es protams palīdzēšu, bet man naudas nav ko aizdot, brāl, bet mēs varam to nopelnīt, bet nezinu vai tev patiks viss ko es piedāvāšu. Kaimanam bija vienalga kā nopelnīt, bet galvenais, lai Ezra būtu dzīva. Omārs ar viņu devās ielās pārdodot marihuānu un citas narkotikas. Kaimans pārdodot narkotikas nopelnīja mazliet, lai palīdzētu mammai, bet dzīvē negāja viss tik gludi.

 

Vecāku zaudējums.

Kaimans jau bija 17. gadus vecs un bija viena diena kad tika mainīta viņa dzīve. Mamma vel joprojām bija slima ar vēzi un strīdējās bieži ar savu vīru. Līdz vienai dienai kad viss beidzās letāli. Kad parasti Kaimana vecāki strīdas, Kaimans  aiziet prom no mājām pie Omāra pīpēt zāli vai iedzert pa kādam aliņam. Kad Kaimans devās mājās uz Crenshaw Boulevard, redzējā policijas auto pie viņa, mājas tādēļ metās skriešus uz savu māju, kur iekšā bija 4 policisti un ātrā palīdzība. Kaimans redzēja to ka viņa tēvs ir saslēgts roku dzelžos un mēģināja atbrīvot līdz brīdim, kad ieraudzīja uz zemes guļošo māti, ap viņas ķermeni bija asins peļķe, un mētājās nazis pie līķa. Kaimans pagrūda tēti, un viņa tēvs tiekot vaļā no policista satvēriena metās bēgt no mājām.  Kaimans 5. mēnešus pavadīja mājās viens pats pārdzīvojot viņa mātes nāvi. Līdz kādu dienu viņi ar Omaru staigāja pa Crenshaw Boulevard, ieraugot savu tēvu pie veikala automašīnā. Kaimans satvēra ieroci ko ieraudzīja aiz Omāra jostas un skrēja pie sava tēva. Pēc kā notēmējot uz savu tēvu un nosakot:’’ Tu neesi mans tēvs’’, pēc kā veicot vairākus šāvienus Kalima virzienā tādējādi trāpot 3 lodes krūškurvī. Pēc gūtajām traumām Kalims gāja bojā. Kaimans netika noķers par tēva slepkavību.

Darba gaita

Kaimans pēc vecāku zaudējuma, pameta visu  un devās uz Los Santos, kur viņš iegādājās mazu dzīvoklīti, ja to tā var nosaukt. Kaimans strādāja kā Krāvēja palīgs vietējā uzņēmumā, bet tas nebija pietiekoš naudas avots, lai spētu atmaksāt rēķinus. Viņš devās uz vietējiem servisiem lūdzot viņam palīdzību. Viens serviss viņam atļāva piestrādāt par mehāniķa palīgu, kas viņam ļoti iepatikās. Viņs sarunāja ar īpašniekiem vai var strādāt visu laiku kamēr vien var. ‘’Došu darbu tev 3 mēnešus, vairāk gan ne.’’ Noteica īpašnieks. Kaimanam bija zelta rokas uz to. Viņš varēja sataisīt to ko citi nevarēja. Viņš parasti uzņēmās smagos darbus, jo par to vairāk maksāja un Kaimanam nauda bija ļoti vajadzīga. Strādājot servisā Kaimans nopelnīja diez gan naudas, lai varētu atļauties labāku dzīves vietu un jaunu automašīnu, ko viņš ik pa vakaru uzlaboja. Servisā viņš nostrādājot 3.mēnešus devās projām no šī darba uz laiku pametot visus darbus, padzīvojot viens.

 

Lielā nauda.

 

Kaimans mazliet piestrādāja par ieroču dīleri, naudu daudz nenopelnīja līdz brīdim, kad atbrauca patstāvīgais klients. ‘’Kaiman, es tev samaksāšu 200 tūkstošus, ja tu man sadabūsi Pilnu kasti ar ieročiem. ‘’. Kaimans apstiprināja ar galvu un pierakstīja vajadzīgos ieročus. Pienāca diena, kad Kaimanam bija jānodod ieroči, klients bija atnācis viens, bez draugiem, jo Kaimans bija uzticams. Līdz ko Kaimans ieraudzīja somu ar naudu, viņš palika maņkārīgs, Viņš vēlējās gan naudu ,gan tos ieročus, bet varēja viņš izvēlēties vienu. Kaimans nosakot ka iet pēc ieročiem, aizgāja pēc sava Glock-19 tādējādi veicot šāvienu klienta galvā. Kaimans aizveda līķi projām uz mežu tādējādi to tur aprokot. Kaimans kļuva par nelielu ieroču dīleri Los Santos.

 

((Lūdzams, baigi nekritizēt, jo es nemāku rakstīt kaut ko tāda veida, bet es ļoti vēlējos, kaut ko jaunu,tapēc šajā Topick būs Screen no mana GamePlay))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×