Jump to content

a


Sign in to follow this  
Boyka

[Mehāniķis] Kaiman Jefferson

Recommended Posts

Informācija par personāžu:

 • Tēla vārds uzvārds: Kaiman Jefferson
 • Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais https://imgur.com/a/jkQGNbE  https://imgur.com/a/kdF84hD
 • Tēla darba vieta: Taisīšu zemgrīdas servisu.
 • Tēla iepriekšējās divas darba vietas: Mainīts nick name. Ar šo vārdu nekur.
 • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi):  
 • Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Life Story ir

Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu:

 • Vecums: 17
 • Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Tādēļ ka daudzi reklāmās raksta''Meklēju mehāniķi un tamlīdzīgi. Es vēlos palīdzēt cilvēku automašīnām.
 • Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: Nav.
 • Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Personāžs vēlās kļūt par mehāniķi, jo viņš kad ieradās Los Santos, strādāja 3 mēnešus servisā, kas viņam ļoti patika, tādēļ viņš vēlās turpināt iesākto.
 • Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto:  Tātad skatoties vai Disks ir ar riepu vai nē. Tādā gadijumā ja Auto disks ko viņš vēlās ir ar visu riepu, tad sanāk tā ka, jaatgriež auto skrūves mazliet vaļīgāk, pēc tā tiek pielikts dankrots un auto tiek uzcelts augšā. Protams noraujot roķeni un ieliekot ķīļus pie auto riepām. Tad tiek atgriezstas visas skrūves un noņemta riepa. Tiek uzlikta jaunā riepa pēc kā pieksrūvetu krustenisko veidu... Kad ieksrūvē vienu skrūvi un skrūvē pretējā pusē... un tad pārējās iegriezt... pievilkt mazliet un auto nolaist lejā.. Pēc ka pievilkt skrūves cik vien var... 
 • Ja auto ir pliki diski tad sanāk tā ka.. kā iepriekš minēju noņemam veco riepu pec ta paša veida un izlaižam riepai gaisu, un uzliekam uz pārmontēšanas galda, ja to tā pareizi sauc... Un noņemam veco riepu un uzmontējam virsū jaunajam diskam.
 • Lomu spēles situācija, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: Tātad paņemam kompresoru, pievienojam pie elektrības. Ja nav kompresora ir iespēja tie auto pumpji kur uzrāda cik liels spiediens ir automašīnas riepā...Tad pievienojam pie riepas kompresora uzgali/ pumpja uzgali un tur uzrādīsies cik gaisa spiediens ir.. Cik atceros gaisa spiediens nedrīkst pārsniegt 2 džoulus vai kā tā mērvienība bija... Ja ir zemāk par vajadzīgo spiedienu tad jauzpumpē un būs viss oke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nm_13375049.jpg

Labvakar! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts.

Sazinieties In-Game ar administrāciju rakstot "/report" vai spiežot taustiņu "F2" un jums tiks pārbaudītas mehāniķu zināšanas.

P.S. - Saistībā ar pēdējo punktu, kur jāatveido lomu spēle par gaisa spiediena pārbaudi, tika atprasīts iekš IG, attēlot, zināšanas un roleplay līmenis labs.

Ar cieņu, RP Pārzinis Redline.

 
 
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×