Jump to content

a

Sign in to follow this  
Beer

DD2@ACC//Beer

Recommended Posts

Vārds; Markuss
Vecums; 16, 9 dienas būs 17 
Links uz "Sasveicināšanos"; Nav, bet pirms pāris gadiem bija, izdzēsu. Domāju kaut kad nākotnē viņu uzrakstīt.
Tavs in-game nick; Beer
Tavs steam profils; https://steamcommunity.com/id/alutinshmilulic/ (ja brīnaties par VAC banu, tika uzlauzts profils, dēļ tā laikam arī to noķēru)
Links uz saviem statiem; http://stats.playhard.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=290
Tava admina pieredze citos serveros; Kick (zm), forffun (dd2), vell daži.
Vai Tu pārzini AMX komandas?; Jā.
Cik laika pavadi dienā @ CS?; Skolas laikā 2-3h, brīvdienas ja nekas nav ieplānots var līdz kādām 5 maybe.
Vai esi iepazinies ar servera noteikumiem?; Daļēji esmu.
Rekomendācija (nav obligāta); @milkhouse` varbūt šis jaunskungs.
Motivācijas teksts; Motivēja īsti @owerl1ne, pajautāju vai ir jēga rakstīt, viņs pateica lai pamēģinu, tāpēc arī mēģinu. Kaut arī nav dažas prasības, kā čīteri(1 ir), stundas 20, doneits (ja ir obligāts). 
Kā @owerl1ne teica, esmu viens no aktīvākajiem serverī, tāpēc nedomāju ka viens jauns admins par ļaunu nenāks.
Ir iepriekšēja pieredze vairākos komūnos, bet nosaucu tikai tos divus, populārākos kuri ir bijuši/ir joprojām. Tie kas teiks ka neesmu bijis ff'a admins, biju zem nika Metrs, pats Driv3r iedeva man to, nebija tur problēmu, bet vēlāk to noņēma.
Domāju kad spēju atpazīt čīteri no tīra spēlētāja, bet nu katrs kļūdas var pieļaut. Pa dienu pārsvarā serverī neiegriežas admini, skola/darbs nstuff, bet gadās tādi kuri nolemj pārkāpt servera noteikumus tāpēc arī nolēmu uzrakstīt. Zinu kad baigi pacenties neesmu pie pieteikuma, bet viss galvenais es domāju no manas puses ir pateikts, kā arī nezinu ko īsti uzrakstīt. :)
Ziedojuma screenshot; Obligāti? Ja nepieciešams var noziedot, no problems 

:D  :D:D  :D:D 
Rekomendēju . 

• Lai arī dzīvē Tevi kaut cik zinu, bet tu biji ritīgs "klauns" , nezinu, kā tagad, cik skatos, māki sevi vismaz savaldīt auzās
  • Pēc statiem, tavs rezūltāts, kopīgais, iesūkā. :D  ... 
  •  
  • Ja saņemsi, ja, protams, Tev vajadzēs respektēt @HAH, kā arī klausīt viņu serverī... HAH's ir, kā adminu Sencis, sīkāku info sapratīsi pie viņa kursos. 
  •  
  • Ieskatījos " adminu sarakstā " , nu uz doto brīdi, serverī ieiet kādi 4x max admini, un vairs nav tie laiki, ka visi kopā vienā laikā pūlē štok, kā pats redzēju, kad brēci, ka serverī ir kakiņas . Cerams tavā maiņas laikā spēsi savaldīt serveri. :) ... Bet, ja tu pievilsi mani, *Cenzēts*, dabūs jebogu . :D 

Ziedojuma screenshot; Obligāti? Ja nepieciešams var noziedot, no problems 

''JA VAJAG'' ... Tev ir jaanoziedo aiz savas gribas, labpratigi lai atbalstitu projektu, un tadejadi iegutu respektu, noziedo 10eur ph + 10eur man un garanteeju ka dabuusi acc.

Palikšu neitrāls, esi aktīvs, bet čatā gan esi trakulisks.

P.S nedaudz vairāk pierādi sevi, tad jau ganjau mainīsies domas uz labāko pusi.

Labots - phinepix.

Paldies, Beer par izrādīto interesi pieteikties kolektīvā, kā kolēģis, bet šoreiz nāksies Tevi apbēdināt, jo atteikšu! 
Kā pats redzi, dažiem Tu vēl liecies bērnišķīgs, klauns utt, maini to, par šo laiku pierādi sevi no labās puses, tas nozīmē - nedzen pārāk lielu sviestu ar citiem, kā ar mani, tas, ka mēs viens otru "stulbību" saprot, nenozīmē, ka citiem arī jasaprot ... Vēl, pierādi sevi serverī, nekasies ar ne vienu, spēlē tā, kā it kā Tev jau būtu kaut kas .. :) 
TC!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this