Jump to content

a

Sign in to follow this  
Roberto Lelony

9LSAK)Michael Sworty

Recommended Posts

GWEOMW9.png

Pieteikuma veidlapa

Personīgā Informācija

• Pilns Vārds Uzvārds: Michael Sworty
  • Tālruņa Numurs:741883
  • Faktiskā Dzīvesvieta:Central Ave #23
  • Juridiskā Dzīvesvieta:Central Ave #23
  • Personas kods-210295-*****
  • Vecums:25

Vispārēja Informācija

• Iepriekšējā darba vieta:Los Santos Glābšanas  Dienests 
  • Izvēlētā vakance Konfiscētājs/Mehāniķis
  • Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):
  • Los santos bērnudārzs- Cālīš''
  • Los Santos-Sākumskola
  • los santos pamatskola
  • Los santos viduskola
  • los santos tehnikums ar novirzi,Mehāniķis.
  • Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Sveiki!Mani sauc Mihaels Vēļos strādāt iekšLSAKA jo tas ir viegls un saprotoš darbs Eju līdzi šam darbam ar izglītību un vēlos savā dzīve ko jaunu panākt esmu pieredzējis mehāniķis un konfiscētās vēlos lai uz ielān nebūtu nekārtība un es to nekārtību gribu savest kārtība.jo  uz mazām ieliņam ir mašīnas mētājas arī protams pie igs vai tādās publiskās ielāš un es zinu ka LSAK vadība ir viena no foršākajām lidz šim brīdim tādēļ vēļos strādat jūsu kolektiva par mehāniķi/konfiscētāju arīes esmu izgājis  MEHĀNIĶA kursus kā arī tehnikumu ar nodari uz mehāniķiem biju viens no ātrākajiem mehāniķiem ar kustīgām rokām un veiklibas dēļ esmu strādīgs vecis kurs māk savus pienākumus izdarīt...Paldies Par sapratni!!

OOC Informācija

• Vārds:Pēteris
  • Vecums:14
  • SS no /stats: 256H nospelētas
  • Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves:Nēsmu tikai LSGD

GWEOMW9.png

Sveicināti cienījamais M.Sworty kungs! Sākšu ar to, ka liels paldies par Jūsu atvēlēto laiku un pieteikuma sagatavošanu... Apspriežoties ar Los Santos Auto Konfiscētuves komandu esmu nolēmis, ka Jūsu pieteikums tiek /NORAIDĪTS/ Atkārtotu pieteikumu uz Los Santos Auto Konfiscētuvi varat rakstīt ne ātrāk, kā pēc divām ((2)) nedēļām!

Ar cieņu Los Santos Auto Konfiscētuves

Vadītājs Hennry Cotton

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this