Jump to content

a

Cartel

Dažas lietas ar kurām vajadzētu palīdzību.

Recommended Posts

pirms 20 minūtēm , Loski rakstīja:

Kā var garāžā ielagot ? Vienkārši negribi papist savu wepu un tas arī viss neko tev atpakaļ nedos.

Nu vispār var...

pirms 54 minūtēm , Loski rakstīja:

Kā var garāžā ielagot ? Vienkārši negribi papist savu wepu un tas arī viss neko tev atpakaļ nedos.

Tici vai nē , bet tagad nokļūt tāda situācija ir viegli ir cilvēki, kas sūdzējušies tikai tāpēc kad iebraucot garāžā vai nu paši nokļūst nekurzeme vai viņu auto tur nonāk

pirms 9 stundām , Loski rakstīja:

jaok

p.s. uzrakstiet man, kad kads administracijas parstavis pamanis sho

pirms 9 stundām , Cartel rakstīja:

2. Braucot garāžā ielagoja, izkritu caur zemi un pazaudēju tec-9 un praktiski pilnu ammo. Vienkārši nezināju, ka šajā serverī ir enabled, ka atņem wepus

Personīgi, tu varēji tikt nošauts, vai kā savādāk, bet tu noscreenoji tikai to daļu kā esi slimnīcā, varēji screen tieši Kur bugg esi, kad spied Respawn.

1. Sniegt informāciju par transportu kuram pazuda handling uzlabojums [id]

2. Sniegt informāciju ar apliecinājumu ka transportam bija legit ceļā veikts zu fors - Ja nav, netaisos likt atpakaļ, uz plikiem vārdiem netaisos paļauties.

pirms 9 stundām , Cartel rakstīja:

2. Braucot garāžā ielagoja, izkritu caur zemi un pazaudēju tec-9 un praktiski pilnu ammo. Vienkārši nezināju, ka šajā serverī ir enabled, ka atņem wepus

Personīgi, tu varēji tikt nošauts, vai kā savādāk, bet tu noscreenoji tikai to daļu kā esi slimnīcā, varēji screen tieši Kur bugg esi, kad spied Respawn.

Nu labi, es ceru kad tiešām nemelo un cerams kad administrācija tiks galā ar šīm problēmām, bet tikai kapēc screens ir kad esi GD, bet nevis bugā, tapēc to negribētos lai sniedz tev...

1. Ka var pazust forsejums? :D

2. Esi taisijis rr, lai nepapistu ieroci, tatad ne tapat vien taisiji rr, jo zinaji, ka neatgusi, jo ja butu legit papisies, tad butu skaidrs screens ar proof'u

3. Ka var iedot citam chalik 12k? :D okej, sajaukt ID, bet tak saki lai dod atpakal

1. PAR AUTO FORSU

Auto iegādājos jau forsētu, sorei nebus pieradijumu

2. PAR WEPU

es chila spiedu atdzimt jo gadu nebiju te spelejis un nezinaju, ka wepus nem nost. decembri dabuju unbanu un ja... biju pieradis ka wepu narku atnemsana vairs nav populara lvrp.

EDIT:

Resnais ja nezini atbildi uz jautajumu tad atpisies un gaidi ar parejiem ad, jo es ari biju tik pat parsteigts. netaisiju rr lashok vnk piespiedu atdzimt (ka augstak mineju nesen dabuju unban un nezinaju). tusni neredzi ka tas nav ar pay bet gan no inv nejausi itemu "Nauda" aizvilku. 

bleg danex ka tu serveri vadiji domaju ka tu gudraks esi, 3 punkti un visi facepalmed axaxax

1. PAR AUTO FORSU

Auto iegādājos jau forsētu, sorei nebus pieradijumu

2. PAR WEPU

es chila spiedu atdzimt jo gadu nebiju te spelejis un nezinaju, ka wepus nem nost. decembri dabuju unbanu un ja... biju pieradis ka wepu narku atnemsana vairs nav populara lvrp.