Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


Daring

Ieteikums - Tēlu piedzīvojumi.

Recommended Posts

Sveicināti. Maziņš jautājums. Vai esiet kādreiz pamanījuši, dažus indivīdus kas pie '' Iedzīvotāju Stāsti '' raksta sava personāža attīstību. Tad lūk, man ir jautājums - '' *Cenzēts* ? '' Priekškam mājaslapas izstrādātāji ir tā pūlējušies, lai izveidotu šo sadaļu ? - https://playhard.lv/forums/forum/14-tēlu-dzīves-stāsti/

Uzskatu, kad tā sadaļa iedzīvotāju stāsti ir domāta reklāmām, informācijai pilsētā ( Ķipa, noziegumi u.t.t ) nevis kaut kādu personāžu attīstībai, ja ir pieejams šis, kur ir gan tēlu dzīvesstāsti un tēlu piedzīvojumi. https://playhard.lv/forums/forum/14-tēlu-dzīves-stāsti/ 

Ieteikums : Izdzēst visus, liekos topickus no tiem Iedzīvotāju stāstiem un lai visu kas ir saistīts ar personāža attīstību, raksta attiecīgajā sadaļā. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ļauja Izteikties!

Tātad aplūkoju šo ieteikumu un apskatīju tos saucamos linkus kurus iemeti ķipa uz tiem telu piedzīvojumiem! Sākšu ar to , ka vispār tajos ārpus tēlos nevaidzētu neko likt ,jo es nesaprotu jēgu likt ārpus tēla ,ja tas vairākkārt skaitas ooc nevis ic? Ir noteikta nodaļa jeb "Iekš tēla" ,kur var doties uz iedzivotaju stastiem, un papildināt iesākto jo tas pašlaik ir liels kupls skaits,ar topikiem par to, un jēga tajiem ārpus tēla iesāktajiem nav ,tos manuprāt var pārvietot, nevis dzēst kā teici ( Jo varbūt ir cilvēki kuri ir likuši tur kaut ko ,un vienkārši izdzēšot iesākto būtu galīgs - ).

p.s Laikam nesapratu , what the fuck?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pirms 3 minūtēm , Kudys rakstīja:

Ļauja Izteikties!

Tātad aplūkoju šo ieteikumu un apskatīju tos saucamos linkus kurus iemeti ķipa uz tiem telu piedzīvojumiem! Sākšu ar to , ka vispār tajos ārpus tēlos nevaidzētu neko likt ,jo es nesaprotu jēgu likt ārpus tēla ,ja tas vairākkārt skaitas ooc nevis ic? Ir noteikta nodaļa jeb "Iekš tēla" ,kur var doties uz iedzivotaju stastiem, un piepildināt iesākto jo tas pašlaik ir liels kupls skaits,ar topikiem par to, un jēga tajiem ārpus tēla iesāktajiem nav ,tos manuprāt var pārvietot, nevis dzēst kā teici ( Jo varbūt ir cilvēki kuri ir likuši tur kaut ko ,un vienkārši izdzēšot iesākto būtu galīgs - ).

p.s Laikam nesapratu , what the fuck?

Nu, pirmkārt kāds sakars veidot tēla attīstību '' ziņu portālā '' :D Dfk.. bet, varbūt no tiem tēlu attīstības cilvēkiem ( kas tajas iedzīvotāju stāsti liek bildes u.t.t ) ir tikai palikuši kādi 2 vai 3 cilvēki, tu un varbūt vēl kāds, pārējiem vienkārši apnika. Vieglāk, visus tos topick pārnest uz tēlu piedzīvojumiem, jo kur loģika likt tēla attīstību sadaļā, kura paredzēta IC informacijai, nevis kaut kādam OOC tēla attīstībai. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...