Jump to content

a

Hardtokill

Čau no Hassan.

Recommended Posts

Čau. Mani sauc Jānis. Man ir 12 gadi, lūdzu no hate, jo es esmu jauniņais šeit un cenšos parādīt sevi no labās puses. Es nodarbojos ar Peldēšanu,Datora spēlēšanu. Brīvajā laikā uzspēlēju datoru, un izeju laukā ar draugiem. Es dzīvojis biju mazā pilsētā vārda Dobele,Jaunbērze,Bērze. Bet tagad es dzīvoju UK jeb, Apvienotā Karaliste. Lielā pilsētā vārdā Derby. Tas itkā viss par manīm. Lai tev jauka diena. Cerams mani pieņemsiet. Man arī patīk Rp'oti. Jo tas ir viegls darbs, bet citiem tas ir grūti. Es nāku no SA-MP no servera Ro**.lv Un tad dzirdēju par MTA, nodomāju kādēļ gan neuzspēlēti, tur. Uzzināju kad tur ir roleplay serveri arī. Tādēļ atnācu te, spēlēju sa-mp jau kādus 2 gadus, bet MTA, spēlēju 2 ar pusi gadus. Un tā arī viss nonāca līdz šejienei. Pats nesaportu ko te uzrakstīju bet cerams, kāds sapratīs.... 

Kādas spēles es spēlēju? nu es itkā, spēlēju Counter Strike 1.6 Bet vairs nespēlēju jo apnikās. Un tad es skatījos kā mans, lielais brālis spēlē datoru, un viņš spēlēja tādu spēli kura man tagad bērnībā bija paši labākie laiki! Spēli sauc World Of Warcraft. Vot tie bija laiki ak dievs! Atceros kā levelojāmies visur, sitām npc, un PvP gājām visu darījām ģajām raidus, dungeonus. Visādas lietas bija foršas. Vēl spēlēju Garrys Mod forša spēle dari ko gribi, spawno itemus, šaudies viss kaut ko. Un tad slavenais GTA 5, tur es īsti nespēlēju bet zinu, sajūtu to darot. Gan online  modā eju un man viss vairāk patīk, sisti nejaušus garām gājējus. Tas ir smieklīgi! Arī spēlējis esmu Left 4 dead/ dead 2 forša spēle ja gribi šaudīties ļoti. Un vēl slavenais Gta San Andreas. Ja esi spēlējis tad bērnība tev ir izdveusies haha! Piedzīvojumi ar CJ bij rēcīgi, pasmieties kā šis kaujās un runā! Ļoti labi laiki. Ja vajag kaut kad, pielikšu vēl klāt ja kaut kas jauns! Labi turās visi.

Just now, Danex rakstīja:

Sveiks Joņa, par gadiem vari neuztraukties, te lielai daļai tik pat :D Lai veicas panākt ko esi iecerējis!

Joņa? :D

pirms 1 minūtes , artisfun rakstīja:

Par gadiem tiešām neuztraucies, te pusei ir zem 15.

Čau no manas puses , varēji tač vēl nedaudz kaut ko piedrukāt?

Varēju gan :) 

5 hours ago, Mykat said:

Čau, segvārdu aizņēmi no - hassan kebab ?

Drīzāk no Ded Hassan, kriminālās autoritātes, kuru novāca dažus gadus atpakaļ, zin kā - mta gangsteriem tak jāizvēlas atbilstoši vārdi :D

pirms 6 stundām , HAH rakstīja:

Drīzāk no Ded Hassan, kriminālās autoritātes, kuru novāca dažus gadus atpakaļ, zin kā - mta gangsteriem tak jāizvēlas atbilstoši vārdi :D

nop, es no speles paņemu. ;d

pirms 14 stundām , jex rakstīja:

caff , gl hf , cerams nepametisi un nerakstisi uz gm uzreiz

Nevajag GM, man. Nemāku to lietot un arī nelietošu!

Guest
This topic is now closed to further replies.