Jump to content

a

Insecure

Atgriezt dayz

Recommended Posts

Piekritīšu un vajadzētu dayz izņemt tos liekos mappingus ,kas ir pie area 51 ,kur saliki kūtis kaut kādas utt. Ievieto vienkārši lielo caurumu aizbūveto ,area bugus un tas pēc būtības ir viss.

P.S atstāt to sienu ,kur no otras puses redz radaru ,tas ir tīri labs .

Iedod vadību tam pašam @Alex's ja protams vēlās ,jo bija tajā laikā tiešam aktīvs un vairāk spēlētaji bija ..

Piekrītu argumentam , nedaudz ir apnikusi tā rpošana un sēdēšana - 1,2 serveros. Vairākkārt tas ir roleplay un pubg serveris, priekšs manis.

Ik laiku atpakaļ nedaudz palūkojos un sapratu ,ka pa tiešām DayZ servera nav, sapratu kad laikam dēļ tautas tas pamuka. Manuprāt laiku , kad atvērtos varētu savākties daļa tur ,un daļa tur lai ir kāds mazs action karošanā , nevis tupa sēdēšana " Roleplay " serverī ,un laika - garlaicības izspiešana.

Kā jau @Middnes minēja daži mapingi tur bija lieki, jā tā bija. Iesaku atstāt vajadzīgos mapingus un nolemt kopā visiem - spēlētājiem, lietotājiem ( tas pats vien ir ) , kuru atstāt mapingu un kuru nē.

Es jau lightam piedāvāju, man no viņa tikai forumā sadaļu un grupu vajadzētu. Pārējais viss no manis, bet šis atteicās, jo itkā no mta dayz nav jēgas. Bet nu itkā ja lights piekrīt, varu paņemt un nohostēt serveri. 

e: Tagadējais gm ir daudz labāks, manuprāt, nekā iepriekšējie. Varbut ja kāds bija spelejis a*c dayz, tad bus pamanijis. 

Kā jau @Alex's minēja runāja ar Light... Es arī runāju un prasiju Lightam pamēģināt atvērt atpakaļ ar labu gamemod un būtu labi... Tā kā @Alex's ir ar lielu pieredzi un viņa serveris, nezinu vai viņa biju iegājis un labs gamemods, lai Alex dara visu... Ar lielu prieku atbalstītu gan aktivitāti un arī finansiāli (cik nu es spēju) bet nomest pa 10€ menesi varu... Lai iet  esmu 100% tikkai par.

Palieku neitrāls,jo nebiju īsts fanātiķis par mta Dayz dēļ,''superīga'' San andreas hitbox,un vel daudzām nijancēm,kā zoom ar sniperi...Kad lodes pat nevelk līdz spēletājam..

un vel Draw distance,ir vājš..nezinu,nezinu..Dodu priekšroku īstajam Dayz jav divus gadus spēlēju nesūdzos.

uzskatu kad mta-dayz spēlētājiem vajadzētu advancēties uz īsto nēkā mocīt tā teikt 'beigtu zirgu' diez ko dārgi jav nemaksā.Un manu prāt ir tā vērts..

Kā arī Dayz ir pašlaik es pat teiktu labi optimizēts kopš 1.0 atjaunināšanas.Un Ūber krutos datorus arī neprasa.

1 hour ago, Kalpeens said:

Palieku neitrāls,jo nebiju īsts fanātiķis par mta Dayz dēļ,''superīga'' San andreas hitbox,un vel daudzām nijancēm,kā zoom ar sniperi...Kad lodes pat nevelk līdz spēletājam..

un vel Draw distance,ir vājš..nezinu,nezinu..Dodu priekšroku īstajam Dayz jav divus gadus spēlēju nesūdzos.

uzskatu kad mta-dayz spēlētājiem vajadzētu advancēties uz īsto nēkā mocīt tā teikt 'beigtu zirgu' diez ko dārgi jav nemaksā.Un manu prāt ir tā vērts..

Kā arī Dayz ir pašlaik es pat teiktu labi optimizēts kopš 1.0 atjaunināšanas.Un Ūber krutos datorus arī neprasa.

Tu paliec tik neitrāls par to ,kad tevi dayz nepiesaista ? :( Tu jau viņu vari nespēlēt ,ja tev tiešam kaut kas neapmierina šajā visā .. 

Par.

Kā visi iepriekš minēja , no tupas sēdēšanas roleplay serverī nav jēgas.

Neesmu spēlējis PH DayZ , taču iepriekš esmu spēlējis citos serveros , kur tiešām ir interesanti.

Nemācēšu teikt par PH mappingiem , taču , ja ir tās problēmas , tad protāms salabot , atstāt tā teikt default mapingu.