Jump to content

a

Coldplay

[Moderators]Coldplay

Recommended Posts

original.png

* Jābūt reģistrētam forumā vismaz 3 mēnešus!

* Jābūt vismaz 300 postiem!

* Warn līmenis nedrīkst pārsniegt 10%

* Vecumam jābūt vismaz 16 gadiem!

* Jāpārzina perfekti latviešu valoda un jāraksta gramatiski pareizi!

* Obligāti jābūt rekomendācijai no kāda amata, kurš ir augstāks par "Lietotāju"!

Vārds Uzvārds;  Normunds

Vecums: 20

Dzīvesvieta: Sabile

Links uz tavu ''Sasveicināšanos'';  

Tava Moderatora pieredze: rp.exs.lv, egames, 3darzeni, reverse, paramount un citi projekti, kurus noteikti neviens tāpat neatceras, visi pārsvarā ir vecāki RP serveri, kas vairs nepastāv, ir saprašana gan darbojoties kā moderatoram, gan arī ar ACP

Rekomendācija:  @GHOS @punk @Keks @TripleX @Haskys

Kādēļ tieši Tev jāpiešķir šis amats?: Nu ja teiktu īsti - esmu viens no tiem, kas prot izveidot puslīdz gramatiski pareizu teikumu, un uzvesties normāli. Protams, kā visiem ir savi  niķi un stiķi un man nepatīk, ka cilvēki neciena mani, lai arī cienu viņus. Liekas arī, ka esmu pietiekami pieaudzis un spriestspējīgs, neesmu kārtējais sīcis, kas tikai meklē problēmas. Esmu pietiekami atsaucīgs un labsirdīgs. Kā visiem ir arī sliktās īpašības - uznāk slinkums, un negriba neko darīt - ik pa laikam.

Motivācijas teksts: Bieži škiet, ka @GHOS un @punk ir par maz priekš tik liela foruma, kuru dienā apmeklē pietiekami liels skaits cilvēks, un škiet ka noderētu vēl kāds cilvēks, kurš parūpētos par kārtību forumā. Ir pieredze ar kārtības nodrošināšanu MTA RP serverī, kur jau esmu administrators, kā jau noteikti lielāka daļa no jums zina. Ir arī pietiekami liela pieredze kā moderātoram citos projektos, pārzinu foruma sistēmas funckijas un tas neradītu nekādas problēmas. Te arī esmu ilgs lietotājs, lai arī ik pa laikam noklīdis, kas ir saprotams, jo kam negadās? 

Varēji jau vairāk un garāk uzrakstīt, bet nu rekomendēju šo cilvēku, sakarīgs, izpalīdzīgs, gadi arī pietiekami.

Lai jau mēģina arī šeit ieviest kārtību, lai veicās.

Es arī tevi rekomendēju, tik neredzu ka esmu tur. Tu sāpini smagi uz šo momentu.

Bet nu domāju kad coldplejam, ar šo amatu nebūs proglēmas, nekādas spēs tikt galā un ieviest kārtību foruma!

No manis rekomendācija!

8 minutes ago, Superbee said:

Rekomendēju, čuvakam pieredze un galva ķip ir uz galvas, nu tur kaut kas trūkst, bet idejiski ir galva, nu jā rekomendēju.

Šis un forumā pavada vairāk laika nekā serveri, bet cerams ka sanāks balansēt. Rekomendēju.

Ofc rekomendācija cilvēks ar saprotošu prātu brīžiem protams ir viens vel tas āksts, bet kam nepatīk pabūt uzmanības centrā spēs veltīt  pietiekamu un kvalitatīvu darbu dotajā  statusā. gl

Rekomendēju, bet varēji nedaudz vairāk uzrakstīt tieši pieteikumā. Gadi ir, esi saprātīgs. Piekrītu tam, ka punk un GHOS ir par mazu, lai tiktu galā ar šo visu forumu.

GL, pieņemts.

phlogo.png

Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar prieku varam paziņot, ka playhard.lv administrācija ir lēmusi pieņemt Jūs uz attiecīgo amatu. 
Veiksmi jaunā amata darbos un labu sastrādāšanos ar saviem kolēģiem.

Ar cieņu, PlayHard.lv Administrācija

Guest
This topic is now closed to further replies.