Jump to content

a

Sign in to follow this  
Blambino

[LSAK] Jake Houston [Apstiprināts / Intervija ]

Recommended Posts

GWEOMW9.png

Pieteikuma veidlapa

Personīgā Informācija

• Pilns Vārds Uzvārds: Džeiks Hjūstons.
  • Tālruņa Numurs: 538471
  • Faktiskā Dzīvesvieta: Idlewood dzīvokļi.
  • Juridiskā Dzīvesvieta: Idlewood dzīvokļi.
  • Personas Kods: 31293-21728
  • Vecums: 25

Vispārēja Informācija

• Iepriekšējā darba vieta: Uzņēmums ''Melnā pērle''
  • Izvēlētā vakance: Mehāniķis.
  • Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):
  • *Los Santos bērnudārzs ''Taurenis''
  • *Los Santos sākumskola
  • *Los Santos pamatskola
  • *San Fierro vidusskola.
  • *San Fierro arodskola mehāniķa novirzē.
  • Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)): Pabeidzot vidusskolu nezināju, ko darīt tālāk. Man acīs ieleca reklāma, kurā tika piedāvāta mehāniķa izglītība. Sākumā domāju, ka nevēlējos kļūt par mehāniķi, bet skatoties uz manu tēvu, kā viņš mocas salabot transportu, nodomāju, ka pareizais solis nākotnei ir mehāniķa profesija. Pabeidzot arodskolu padzīvoju pie tēva, skatoties ko nākotne man metīs virsū, izrādās, ka man bija iespēja pastrādāt pie kaimiņa, kuram bija pašam sava mehāniķa brigāde un uzņēmums. Pēc uzņēmuma pamešanas vēlējos vērsties augstāk un augstāk un nodomāju, ka vēlējos strādāt Los Santos. Un paskatoties uz Los Santos Auto Konfiscētuves darbu, izskatījās, ka tas tiek pildīts profesionāli un vēlējos būt viens no viņiem.

OOC Informācija

GWEOMW9.png

Sveicināti cienījamais Dž.Hjustona kungs! Sākšu ar to, ka liels paldies par Jūsu atvēlēto laiku un pieteikuma sagatavošanu... Apspriežoties ar Los Santos Auto Konfiscētuves komandu esmu nolēmis, ka Jūsu pieteikums tiek /APSTIPRINĀTS/ Jūsu sekojošās darbības ir sagatavoties intervijai un sazināties ar kādu no Konfiscētuves vadības, lai saskaņotu Jums intervijai vēlamāko datumu un laiku.

Ar cieņu Los Santos Auto Konfiscētuves

Vadītāja vietnieks : Mitchal Thomas Ford

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this