Jump to content

a


Ozzie

Lomuspēles atveidošanas uzlabošana iekš LSPD

Recommended Posts

Daudzi no mums ir atveidojuši lomuspēli iekš LSPD, saskārušies ar nelieliem funkcionalitātes trūkumiem. Daudzu sīkumu īstenošanas gadījumā lomuspēles atveidošana kļūs realistiskāka un vieglāka pašiem spēlētājiem

1)

36YHpEE.jpgLSPD Maverick - Departamentā figurē gaisa atbalsta vienība, kuras uzdevums ir dot tiešus, nepārprotamus norādījumus no gaisa. Departamenta helikopteram piemīt burvīga īpašība - vehicle scanners, kas ļauj no gaisa noteikt auto modeli, (+ neloģiskais 'White/Black male'). Ieteikums sekojošs. Nedaudz samazināt skenera uztveršanas diapazonu, mainīt texdrawus un pataisīt tos pareizākus. LAPD jau sen praktizē tā saucamos numurzīmju skenerus, kas spēj noskenēt auto, līdz ar to noteikt tā marku un īpašnieku. Augšējā sekcija, jeb 'White Male / Black Male' neliekas vajadzīgi. No gaisa tiktiešām ir grūti pateikt, cik daudz cilvēku sēž mašīnā, kur nu vēl noteikt to rasi, vienīgais izņēmums būtu personu rases noteikšana tiem neesot transportlīdzeklī...Nenāktu par sliktu nomainīt textdraw informāciju. Loģiskāk būtu rādīt textdraw'os auto modeli, numurzīmi, līdz ar to arī OOC modeli.

2) Vizuāls APB list, ātrākai un ērtākai informācijas noteikšanai - MDC atsevišķā sekcijā atrodas APB list (All-Points Bulletin), kas uzrāda tekošo svarīgāko informāciju sakarā ar meklēšanā izsludinātajām personām, u.c. Tā vietā, lai katru reizi vērtu vaļā MDC un pārbaudītu APB list, ērtāk to būtu parādīt kā parastu displayNotification ekrāna apakšā, centrā, kas uzrādītu aktuālāko informāciju, kas pašlaik pieejama MDC APB sarakstā.

Spoiler

e1LtmiT.jpg

3) Parocīgāks MDC - MDC jeb tā dēvētā policijas datubāze vai mobīlais datu centrs ir ikviena darbinieka darbarīks, ar kura palīdzību tas spēj noteikt informāciju par tam vēlamo personu/auto/īpašumu. Centrā esošā informācija vietām liekas īsti nepareiza, neprecīza. Derētu palielināt pieejamās informācijas apjomu, piemēram, informācijā par personu - jau automātiski aizpildītu informāciju par to, t.i. - DoB(dzimšanas datums), rase, tālrunis, deklarētā dzīvesvieta (interjers ar type - house). Tādai informācijai būtu jābūt pieejamai automātiski. Darbiniekiem nav jākļūst par detektīviem un tiem nav jāprasa katram garāmgājējam kas tāds, tam jau jābūt ir tiekšā datu bāzē.

Spoiler

NhK0YI9.png

4) Padziļinātāka ticket sistēma - Patīkamāk būtu, ja praktizētos GUI tipa ticket-system ar pieejamiem diviem soda kvīšu veidiem (parasta soda kvīts / soda kvīts transportlīdzeklim). Gadās brīži, kad LSAK ir neaktīvs un ceļi ir pārbāzti ar transportlīdzekļiem, attiecīgi, pārējiem ir tie jāapbrauc vai jānostumj nost no ceļa. Pēc ticket izrakstīšanas, spēlētājam uzreiz nenovelkas nauda no rokas, bet noģenerētais items ir tā rīcībā, tas dodas uz departamentu kur veic apmaksu par sodiem. Līdz ar to, cilvēkiem nebūs jāiespringst par to, ka viņiem nav naudas uz rokas vai bankas konta lai nomaksātu sodu. Neveidosies bugs ar naudas vērtības aiziešanu mīnusos, kas pie pirmā payday noresetojas uz nulli. Sodi paliks uzskaitē un spēlētājiem agri vai vēlu būs jāapmaksā tie. https://imgur.com/a/IqO2Lbn

Uz doto brīdi tas arī ir viss, varbūt kaut ko esmu palaidis garām, nepierakstījis vai arī neizteicis savu domu līdz galam. Rakstīju steigā, pārsvarā izmantojot telefonu(teksta ziņā). Ja kādam ir vēl kas piebilstams, droši rakstam komentāros. Kā ne kā, patīkamāk ir atveidot lomuspēli ar lielāku un pareizāku funkcionālu, nekā ar nedaudz mazāku un nepilnveidotu.

@LightScribe viens vakars iekš FTP un problēma atrisināta, vai tad tā nav?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pirms 1 minūtes , RavenS rakstīja:

Nu, reāli ar heli lidojot tu redzi kas ir mašīnā, bet man liekas kad tu to iekš spēles neredzi, izņemot tikkai modeli.

Loģiski, ka tu lidojot neredzēsi, kas ir automašīnā, jumts tak virsū 0_0

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Insecure said:

Loģiski, ka tu lidojot neredzēsi, kas ir automašīnā, jumts tak virsū 0_0

Ja izdomās kāds, kas bēgs braukt kā Kobrā un noraus jumtu, tad visu redzēsi.

Bet jā, atbalstu šo ieteikumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tikai par pirmo punktu spēšu izteikties , kas būtu tikai un vienozīmīgi par . Kā arī atliek viss no tā , vai Lights vēlesies ko tādu darīt, jo nu ' atslēgu kopēšanas NPC vēljoprojām neredzu . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×