Jump to content

a

VitoSkaleto

Nirvana-Smells Like Teen Spirit

Recommended Posts

pirms 31 minūtēm , nounce rakstīja:

life fast die young

1 hour ago, VitoSkaleto rakstīja:

Kurt Cobian R.I.P 24 gadi.(05/04/1994.)

Viņš jau miris 25 gadus.

Kas šis par topic?

11 minutes ago, Insecure said:

Viņš jau miris 25 gadus.

Kas šis par topic?

Kāpēc cilvēks nevar postot old school mūziku, kura ir leģendārā? Man vismaz prieks , ka vēl mūsdienā kāds cits vēl klausās, ko tādu, nevis faking mumble sūdu . Tev nepatīk, ja jau prasi, kas šis par topiku? Ieraksti yt " guchi geng" un dziedi līdzi " guchi gang, guchi gang, ye, smirdu biksēs ļoti, uh" 

pirms 1 minūtes , milkhouse` rakstīja:

Kāpēc cilvēks nevar postot old school mūziku, kura ir leģendārā? Man vismaz prieks , ka vēl mūsdienā kāds cits vēl klausās, ko tādu, nevis faking mumble sūdu . Tev nepatīk, ja jau prasi, kas šis par topiku? Ieraksti yt " guchi geng" un dziedi līdzi " guchi gang, guchi gang, ye, smirdu biksēs ļoti, uh" 

es pats arī esmu old school mūzikas klausītājs, neatbalstu to mumble sūdu.

Es tikai tagad sapratu,ka šis topic ir iepostots sadaļā mūzika un nosaukumā ir dziesmas nosaukums, es sākumā padomāju, ka topiks ir saistīts ar grupas solistu, nevis viņu dziesmu...

:d

R.I.P.

Uzreiz atmiņā nāk teksts no vienas nesenas krievu repera SCHOKK dziesmas - Это у нас погиб Кобейн, а у них – Лил Пип (с)

Jeb tiem kas nesaprot krievu valodu - ''Mums nomira Kobeins, bet viņiem - Lil Peeps''

Tieši tā... tagad jaunie pat nav dzirdējuši par tādu, tiem ka tik kkādi lil peepi, pumpji utt...

On 2019.02.5. at 10:25, HAH rakstīja:

R.I.P.

Uzreiz atmiņā nāk teksts no vienas nesenas krievu repera SCHOKK dziesmas - Это у нас погиб Кобейн, а у них – Лил Пип (с)

Jeb tiem kas nesaprot krievu valodu - ''Mums nomira Kobeins, bet viņiem - Lil Peeps''

Tieši tā... tagad jaunie pat nav dzirdējuši par tādu, tiem ka tik kkādi lil peepi, pumpji utt...

Pilnībā piekrītu.

Jaunatne mūsdienās tik ļoti degredējusies, ka pat nezin kas ir oldschool, tik vien klausās savus mumble bumble nigrus, lil pipeles, latino sulas (jumex) xxxtentakordus,  kas tik spēj gaudot par narkotikām,seksu, tavas mammas financēm un ko tik ne.

Lai  vieglas smiltis Kurtam