Jump to content

a

Sign in to follow this  
Wiliamss

hello.

Recommended Posts

Hey. Šeit jau esmu vairāk kā 2 gadus, taču sasveicināties nekad nav par vēlu, ne tā? (Principā, sasveicinājies jau biju pirms tiem ~2 gadiem, bet tur bija pārāk cringy lietas sarakstītas, palūdzu moderatoram, lai izdzēš to topiku)

Tātad, mani sauc Kristaps, dzīvoju Valmierā un esmu 17 gadus vecs. Ja runājam par brīvo laiku, tad mani hobiji saistās ar muzicēšanu, jaunsardzi un, iespējams, sava veida programmēšanu, kad uznāk vēlme kaut ko pamācīties, jo savu nākotni plānoju saistīt ar kaut ko tādu. Ja runājam par jaunsardzi, tajā esmu jau vairāk kā 4/5 gadus, esmu piedalījies trīs 18. novembra militārajās parādēs (esmu krutāks par Patriotu, jā :>), taču grandiozākā protams bija 100-gades parāde. Jaunsardzē esmu ieguvis lielisku pieredzi, iespaidus par karavīra dzīvi. Tā kā jaunsardzē esmu jau ilgu laiku, esmu ticis līdz līmenim, kad tiek dota iespēja kārtot gala eksāmenus, respektīvi pabeigt jaunsardzi. Doma ir mēģināt, zaudēt jau neko nevar un lietas vienmēr vajag pabeigt līdz galam. Veiksmīgi noliekot gala eksāmenus, ir iespēja uzreiz doties tālāk uz armiju. Sīkumos to visu nezinu kas un kā, īsti arī neinteresējos, jo pa šiem gadiem esmu sapratis, ka tā nu nav mana lielākā sirdslieta. Ar lielām mokām un vecāku piespiešanu esmu pabeidzis mūzikas skolu, vecāki spieda pabeigt līdz galam, tad vēl to nesapratu, taču tagad varu būt pateicīgs, jo mūzikas skola kā tāda ir devusi man daudz labo rakstura īpašību, piemēram, esmu ļoti atbildīgs, neatstāju nepabeigtas lietas novārtā. Protams, kur nu arī bez sliktajām īpašībām, gan jau kāds tās ir pamanījis. Esmu viegli aizkaitināms, taču pēdējā laikā cenšos savaldīties. 

Ja runājam par spēļu, precīzāk Roleplay pusi - pats jau vairs neatceros, kad sāku to visu padarīšanu. Atceros tik to, ka sāku es samp projektā, kuru noteikti visi zin, pastāv vēl šobaltdien, tur spēlēju kādu gadu. Tad 2014. gadā, laikam, atvērās mpsa, uz kuru arī aizgāju un biju lojāls tam līdz pašām beigām. Kkādā 2015. gadā kļuvu tur par moderatoru, beigās tiku jau arī līdz Main administratora amatam, taču tad viss panesās uz slikto pusi un serveris nojuka. Forums un serveris tur vēl strādā, nezinu kāpēc tas tur tiek turēts, bet lai nu paliek. Playhard atradu pirms vairāk kā diviem gadiem. Tajā laikā arī biju main administrators mpsa, taču tad jau bija spēlētāju pajukums un ar otru main'u rebudiju atnācām šeit. Pieteicāmies LSAK un, ja mani atmiņa neviļ, beigās rebudijs bija pat LSAK līderis. Tad biju paņēmis tādu palielāku pauzi roleplay ziņā, vēlāk uz kādu laiciņu atgriezos, paadminēju atkal mpsa, bet nu tagad esmu šeit. Parasti sasveicināšanos komūnos rakstu tad, ja zinu, ka esmu uz palikšanu, šī arī ir tā reize. Kaut kā RP vienmēr ir bijis sirdī un laikam jau tā pauze nāca par labu, pilnīgi prasās to, ko piedāvā roleplay serveri. Playhard ir vienīgais MTA Roleplay serveris, kurā esmu spēlējis arī iepriekš, citus nemaz nezinu. Šobrīd no viena tēla esmu LSPD, no otra LSGD. Pārsvarā vienmēr esmu attēlojis tikai legālos tēlus, nelegālā sfēra kaut kā nekad nav līdz galam piesaistījusi. 

Ikdienā spēlēju arī citas spēles, piemēram, Fortnite, Rocket League, agrāk bieži spēlēju arī PUBG, CS:GO, taču tagad pārsvarā spēlēju tikai pašu mta, kaut kā atkal parāvis mani tas roleplay ir, negribas nemaz neko citu spēlēt. Nezinu, vai tā ir laba zīme, jo nu visu laiku spēlēt vienu spēli arī nav baigi labi, tāpēc ik pa reizei ieeju kaut vai tajā pašā Fortnite, lai ir arī kaut kas cits. :D Tas arī īsumā viss par mani, manu pieredzi saistībā ar RP. Tad jau tiekamies serverī, peace. 

3 hours ago, KingToms said:

Sveiks!
Pie kura jaunsardzes instruktora esi Valmierā?

Ojāra.

1 hour ago, UnikalPerson said:

Sveiks, kurā JS vienībā ej ?

216.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this