Jump to content

a

Sign in to follow this  
Deffender

[INT MAP] Glābšanas Dienests v2

Recommended Posts

original.png

v0ye3nhm6skhsdkymi.png

Sveiki, man nezināmu iemeslu dēļ, netīšām iznēcu v1 mappingu - LSGD. Tāpēc, nekas cits neatlika kā mapot jauni. Sakarā ar to, ka @Skippy man neatļāva iet serverī tiklīdz nebūs pabeigts mappings, sāku ķerties pie darba . Neņemiet vērā tekstūras - mapju ar tām tekstūrām, lai pārbaudītu, lai viņas neēnojas + nāks klāt jaunas tekstūras. Būs vel palāti, bet izveidoju šī brīža situāciju mappingā, lai uzklausītu jūsu domas. Uzsverot @Haskys @Vodo4ka @Ozzie

mta-screen-2019-02-07-19-11-06.pngmta-screen-2019-02-07-19-11-35.pngmta-screen-2019-02-07-19-11-45.pngmta-screen-2019-02-07-19-12-02.pngmta-screen-2019-02-07-19-13-16.png

Pārējās bildes spoilerī 

mta-screen-2019-02-07-19-10-45.pngmta-screen-2019-02-07-19-11-20.pngmta-screen-2019-02-07-19-11-53.pngmta-screen-2019-02-07-19-12-02.pngmta-screen-2019-02-07-19-12-11.pngmta-screen-2019-02-07-19-12-28.pngmta-screen-2019-02-07-19-12-37.pngmta-screen-2019-02-07-19-12-44.pngmta-screen-2019-02-07-19-12-50.pngmta-screen-2019-02-07-19-13-08.pngmta-screen-2019-02-07-19-13-26.pngmta-screen-2019-02-07-19-13-43.png

pirms 27 minūtēm , Olbiss rakstīja:

Zinot RolePlay līmeni iekš GD daudzas telpas diemžēl nekad netiks izmantotas, bet nu darbs veikts , kā jau vienmēr ar labu kvalitāti, malagec.

Prasība ir mappot Amerikas stila INT GD - Un daudzi amerikāņu slimnīcas interjeri ir šāda tipa . Tas, ka netiek izmantoti, nu nezinu - Pieliktu @Demons pie vadības, tur uz jumta arī vēl erpotu . :D

Ak tu jezus, amazing vecīt, kā jau vienmēr, ja šo ieliks, es nebūšu pret, atdzimt LSGD, man liekas, drīz serverī visi interjeri būs custom un realistiski, kas reāli maina serverī atmosfēru! ;) 

Vienkārši ideāli (trophy)(party)

Tikai neesmu pārliecināts par tām dažām durvīm, virs kurām nav sienas, bet vertikālais stikls uz augšu aiziet.

Esmu to novērojis citos Tavos mappingos arī - tie ir ideāli, tikai vienmēr esmu sevī domājis vai tās durvis ar stiklu virs tām izskatās 'cool'

Vot šis jau ir cits bazars. Uzgaidāmā telpa tiešām cienījama, palāti un pārējais arī ļoti nice. Es personīgi redzu to amerikāņu tipu, tikai modernu. Owlā ir vecais, ja to tā var nosaukt. Tiešām nice sataisīts, pievienosi vēl palātus, emergency room, kabinetus un būs ahujena. Būtu nice, ja taisītu vairākos stāvos. Ar trijiem būtu vairāk kā gana. 

pirms 33 minūtēm , WidroX rakstīja:

Vienkārši ideāli (trophy)(party)

Tikai neesmu pārliecināts par tām dažām durvīm, virs kurām nav sienas, bet vertikālais stikls uz augšu aiziet.

Esmu to novērojis citos Tavos mappingos arī - tie ir ideāli, tikai vienmēr esmu sevī domājis vai tās durvis ar stiklu virs tām izskatās 'cool'

@WidroX Šajā gaījumā, ja no ieejas durvīm skatās, pa labi - Tur ir stikls, bet tālāk nav sienas - Tur būs telpas , kas nepieciešams pašam GD-  Kā /duty, elevātori uz Helikopteru uz garāžau, sapulču telpas un, kas tāds - Telpas, kas ir sociālas tikai GD darbiniekiem . 

Paldies !

pirms 19 minūtēm , Haskys rakstīja:

Vot šis jau ir cits bazars. Uzgaidāmā telpa tiešām cienījama, palāti un pārējais arī ļoti nice. Es personīgi redzu to amerikāņu tipu, tikai modernu. Owlā ir vecais, ja to tā var nosaukt. Tiešām nice sataisīts, pievienosi vēl palātus, emergency room, kabinetus un būs ahujena. Būtu nice, ja taisītu vairākos stāvos. Ar trijiem būtu vairāk kā gana. 

@Haskys Protams, kaut kas tiks optimizēts. Otro stāvu viennozīmīgi pievienošu, bet pavisam ar citu dizainu, kaut ko līdzīgu kā ir Owlā, bet ja vēl serverim pievienotu to elevator system kāda ir Owl, tā vispār būtu bomba. Bet paldies, tiks ņemts vērā !

pirms 1 minūtes , EastSide rakstīja:

Lūdzu izņem tos bāra krēslus un palmas arī visur nevajag @Deffender

Kas tev tur nepatīk? Viss ir ļoti ideāli, palmas tieši arī piešķir vairāk to Amerikāņu stilu. 

pirms 1 minūtes , Vodo4ka rakstīja:

Kas tev tur nepatīk? Viss ir ļoti ideāli, palmas tieši arī piešķir vairāk to Amerikāņu stilu. 

Pa visu slimnīcu palmas, jā protams. Augi tur ir, bet kas par daudz, tas par skādi. 

pirms 5 stundām , EastSide rakstīja:

Pa visu slimnīcu palmas, jā protams. Augi tur ir, bet kas par daudz, tas par skādi. 

Nost neņemsu, ja vienīgi samainīšu pret citu augu ID. Ņemot vērā, ka tev nav pieredze MTA:SA mapošanā, daudzas lietas mappings nenotiek' tā, kā tu esi iedomājies. Augi tiek likti' pirmkārt, lai dabūtu moderno Amerikānismu kā arī tāpēc, lai arī garā telpā iemestu dzīvību . Kas ir diezgan pagrūti izdarīt , jo visas sienas ar gleznām arī nav jāapkrāmē. 

Kopsummā mappings ir izdevies. Jāpiemeklē nedaudz precīzākas un pareizākas tekstūras sienu noformējumam, lai uz kopēja fona viss izskatītos ideāli. Logu rāmji uzreiz piedod šo nelielo realistiskuma sajūtu pašiem logiem, taču, vienīgais mīnuss ir pašās ieejās palātās... Prasās slēgtas tepas, ne visai pieejamas. Piemēram, operāciju zālei nebūtu jābūt pieejamai apskatei no gaiteņa, tas pats attiecas uz vairākumu palātām. 

Jebkurā gadījumā, var redzēt ieguldīto darbu un izdomu. Malacis ;) 

pirms 36 minūtēm , Ozzie rakstīja:

Kopsummā mappings ir izdevies. Jāpiemeklē nedaudz precīzākas un pareizākas tekstūras sienu noformējumam, lai uz kopēja fona viss izskatītos ideāli. Logu rāmji uzreiz piedod šo nelielo realistiskuma sajūtu pašiem logiem, taču, vienīgais mīnuss ir pašās ieejās palātās... Prasās slēgtas tepas, ne visai pieejamas. Piemēram, operāciju zālei nebūtu jābūt pieejamai apskatei no gaiteņa, tas pats attiecas uz vairākumu palātām. 

Jebkurā gadījumā, var redzēt ieguldīto darbu un izdomu. Malacis ;) 

Ieejas palātos, būšu viss ticamāk , ka ar /gate izņemot /revive palātu . Tas tur neievietoju, jo to ielika serverī. Nu vai arī likt uz /gate tās.durvis no vestibila, jo itkā stiklu un tas gaitenis domāts tuvākajiem, ka ir iespēja vērot operāciju utt, jebšu kā RL . 

Paldies.