Jump to content

a


Sign in to follow this  
Sharper

Cartel De Osorio

Recommended Posts

Saistīts attēls

Nē, šis stāsts nav par kādu laimīgu bērnu kuram dzīvē bija neierobežotas iespējas, iespēja izvēlēties savu ceļu. Mēs visi dzīvē tiekam piespiesti pie sienas un reti kurš var, vai vispār uzdrīkstas pretoties.

Durango

Durango, tā ir viena no vispiemēslotākajām un narkotiku pārpildītākajām pilsētām visā Meksikā. Pilsētā ir ļoti daudz izolētās nometnes, kurās dzīvo dažādi narkotiku izplatītāji un nevainīgi cilvēki, kuri tiek pakļauti /augstākajai varai/ - Karteļiem. Par nelaimi arī Estebans piedzima un uzauga vienā no Durango nometnēm. Viņš nebija diez ko redzējis ārpasauli, tādēļ neierastās lietas, kuras bērniem nevajadzētu redzēt, viņam likās pilnīgi normālas. Narkotikas, ieroči, slepkavības, brutāli slaktiņi. Osorio vecāki tika nostādīti izvēles priekšā- strādā vai mirsti.

Lai cik arī dzīve likās bezcerīga, neviens negribēja mirt. Visi, pilnīgi visi cerēja, ka kādreiz kāds atvērs tos lielos vārtus un iznīcinās ļaunumu, ka dzīve būs labāka, taču tas bija lieki. Karteļi bija noteicošie, pat Policija no viņiem baidījās. Protams, pa laikam uzradās kāds, kurš centās sistēmu apgāzt, taču mēs zinām kas ar tādiem notiek- Viņi MIRST.

Agri vai vēlu nometnes tika pārpildītas, vecie ļaudis, kuri vairs nebija tik spēcīgi, tika spīdzināti un pēcāk nogalināti. Kādēļ? Neviens nezin kas šiem cilvēkiem notiek galvās. Tu no viņa nozagsi kaut vai dolāru, tev nogriezīs galvu. Tāpat bojā gāja arī Osorio ģimenes pārstāvji, Estebans palika par bāreni.

Gadi gāja, Estebans pieauga, visi viņu redzēja kā līderi dēļ viņa spožā prāta un idejām. Gāja dienas, nedēļas un pat mēneši, līdz beidzot Estebans bija savācis pietiekami daudz nometnes iedzīvotāju, lai taisītu dumpi. No 67 cilvēkiem dumpja laikā gāja bojā 58. Dumpis bija sekmīgs, Estebans veiksmīgi izbēga no nometnes un devās jaunas dzīves meklējumos. Estebans no nometnes izbēga 17 gadu vecumā.

Tolaik Meksikā nebija iespējamas izaugsmes iespējas tādam puisim kā viņam. Kārtējo reizi dzīve noveda Estebanu krustcelēs, vai nu atgriezies nometnē kā ieslodzītais, vai strādā ar narkotikām. Izrādās ka viens no puišiem ar kuru kopā izbēga Estebans, tēvs ir liela narkotiku tīkla galva. Estebans pievērsās biznesam, kuru savu dzīvi ir ienīdis.

Estebans kļuva par izsūtāmo, viņš zem Miguela nostrādāja 12 gadus. 12 gadi, tas ir ilgs laiks, tie bija vissmagākie viņa dzīvē. Viņš tika nostādīts grūtu izvēļu priekšā, viņam nācās veikt slepkavības, pietam ļoti mežonīgas. Viņš lēnām kāpa augšā, līdz beidzot bija viens no lielā narkotiku tīkla galvām, visi viņu respektēja, baidījās no viņa. 12 gadu garajā piedzīvojumā Estebans sev ieguva vairākus desmitus sabiedroto, taču vairāk nekā simts padoto, izsūtāmo, karavīru.

Pagāja trīs gadi līdz Estebans ar saviem partneriem ieguva pietiekami daudz informācijas par Karteli, kurš ieslodzīja viņus nometnē un nogalināja viņa vecākus. Šī diena ir pienākusi, 45 cilvēki, visi apbruņoti ar automātiem, dodas savā liktenīgajā kaujā. Lieta nebija tikai personiska, ne jau tas viss tika darīts dēļ Estebana bērnības un viņa vecākiem, bet dēļ biznesa. Durango kartelis bija konkurējošais Miguela kartelim, runa gāja par tālāko darbību viņu teritorijā, aliansi nebija iespējams izveidot dēļ lielā naida, kas valdīja starp abām organizācijām.

Pēc dažām stundām Durango kartelis tiek iznīcināts, Miguels savāc vairāk nekā tonnu narkotiku, nometne tiek nodedzināta.

Šie 15 gadi, tas nav vārdos izsakāms kam Estebans ir gājis cauri. Visas emocijas, nežēlīgie skati, neviens to negrib piedzīvot.

Cilvēks kas reiz ir nogalinājis, sajutis asins garšu, no tās nespēj atradināties. Tā ir kā narkotika kuru vajag, bez kuras nevar iztikt, tā ir atkarība.

Pēc Durango karteļa iznīcināšanas Miguela kartelis lēnām izjūk, cilvēki sadalās, pazūd lojalitāte un uzticība pret karteļa biedriem, varas pārstāvji pretojas organizētajām kriminālajām grupām, Miguela kartelis ir izjucis. Lielākā daļa sēž cietumā vai ir nogalināti, reti kurš palicis uz brīvām kājām.

Estebans ir informēts par karteļa sabrukšanu, rezervē biļetes un ar sabiedrotajiem dodas uz Ameriku, Los Andželosu, kur sāks visu no sākuma.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizācijas pirmssākumos būs visprimitīvākā karteļu struktūra.

Laika gaitā, pēc IC notikumiem, tā var tikt mainīta.

Iesim no apakšas uz augšu.

1.       Piekūni (Spāniski : Halcones)

  •         Halcones ir organizācijas viszemākais punkts (Neieskaitot asociētos biedrus (uzņēmumi etc.)). Viņus dēvē par ērgļiem, jo viņi ir organizācijas “Redze un dzirde”. Viņi ir atbildīgi par informācijas sniegšanu par policiju, konkurējošajiem narkotiku/ieroču tīkliem mūsu teritorijā.

2.       Hitmeni (Spāniski : Sicarious)

  •       Sicarious ir atbildīgi par citu cilvēku/organizāciju iznīcināšanu, dažādām zādzībām, uzbrukumu plānošanu, organizācijas līderu un viņu teritorijas aizsargāšanu.

3.       Leitnanti (Spāniski : Tenientes)

  •       Teniente ir organizācijas otrs augstākais posms. Viņi ir atbildīgi par Sicarious un Halcones darbībām (Teniente ir tiesīga izrīkot Halcones un Sicarious). Viņiem ir tiesības pavēlēt Sicarious paveikt mazus noziegumus un slepkavības neinformējot organizācijas līderus.

4.       Narko Baroni (Spāniski : Capos)

  •    Capos ir organizācijas līderi, galvas. Capos ir atbildīgi par aliances veikšanu ar citām organizācijām, visu narkotiku/ieroču tīklu, zemāko ranku (Halcones, Sicarious un Teniente) uzraudzīšanu, un augsta līmeņa zādzībām/slepkavībām.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redzot šo visu , saprotu , kad savs nelegālais ir dzēšams ārā.

Pie Topic  ļoti labi piestrādāts.

Pašreizējie screen ir ļoti baudāmi.

Ši arī nav tava pirmā nelegālā , tāpēc novadīt un attīstīt Tev problēmu nebūs.

Gaidu nākošos screenus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ļoti smieklīgi. Pirms kaut ko dirs, know some facts boi.

Coca lapas iekš LA ir atļautas izaudzētā kondīcijā. Pēcāk jau seko tas, kā viņas tiek izžāvētas un saberztas. Bet ko gan es, neesmu šeit lai tevi mācītu. 

Palūgšu lieku sūdu te nepostot, divciparu IQ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sharper rakstīja:

Haha, ļoti smieklīgi. Pirms kaut ko dirs, know some facts boi.

Coca lapas iekš LA ir atļautas izaudzētā kondīcijā. Pēcāk jau seko tas, kā viņas tiek izžāvētas un saberztas. Bet ko gan es, neesmu šeit lai tevi mācītu. 

Palūgšu lieku sūdu te nepostot, divciparu IQ.

Divciparu iq ir diezgan average vecīt, un pēc tā, ko tu te raksti, nu.. Domāju pats neesi baigais monstrs. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Ielogoties

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×