Jump to content

a


Sign in to follow this  
UnikalPerson

Heinrich Corner

Recommended Posts

image.jpeg.4533feb2789c52613318e93f504d6136.jpeg

IESTĀŠANĀS ARMIJĀ

Heinrich bija parasts Las Venturas puika, kurš dzīvoja tuksneša pusē ar savu māti. Heinrich sākumā, mācijās diez gan labi, sekmes bija nepārspējami labas. Puika, ar draugiem spēlēja kariņus, domāja par nākotnes plāniem, kas, kā, kur, kad. Heinrich sāka skatīties vecmodīgās filmas un seriālus, viņam visa tā padarīšana ļoti labi iepatikās. Sasniedzot pilngadību, puika iestājās ASV armijā, kur bez problēmām dienēja līdz Afganistānas kara sākumam. Iestāšanās, bija problemātiska taču sekmīga. Puikam bija dažas nianses veselībā, taču neskatoties uz to, Heinrich iestājās ASV armijā.

image.jpeg.e7aea3cf0d491d76b2c0ace69b813a3c.jpeg

KARŠ AFGANISTĀNĀ 2001 - 2014

Dienējot ASV armijā, kājniekos, Henrich 2001.gada, 1.decembrī saņēma pavēsti no augstākā biroja, viņu izsauc uz Afganistānu. Afganistānā, Heinrich darbojās 2 mēnešus un tad mēnesi bija mājās, pie mātes, Las Venturas. Sākumā, viss gāja ideāli. Strādāja, nesūdzējās, rūpējās attālināti par māti, sūtīja tai pusi algas. Visas problēmas sākās jau 2012.gada vasarā, kad viņš pieķēra vienu no galvenajiem Seržantiem, runājot ar pretiniekiem, Afganistānā, reida laikā. Seržants to saprata, taču nebija spējīgs Heinrich likvidēt, jo zin, cik spējīgs vīrietis viņš ir, tādēļ iesaistīja savās lietās. 

AttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âchapter 3â

KARA NOZIEGUMI & ARESTS 2013 - 2019 

Kad sākās visas problēmas, Heinrich un viņa komandu izvēlēja svarīgai operācijai, kādā mazā pilsētā, netālu no robežas kur izlūki piefiksēja lielu daudzumu, šaujamieroču. Operācija tika nosaukta par Putnu biedēklis. Heinrich tur devās ar seržantu un pāris citiem, uzpirktajiem karavīriem un citu pakāpju oficieriem. Kad, vienības iesaistījās apšaudē, ar vismaz 10 pretiniekiem, viens no oficieriem tika sašauts, viņš bija atbildīgs par visām Heinrich problēmām, jo augstākajai vadībai bija jau aizdomas iepriekš, par netīrajiem darījumiem. 

Ievainotajam oficierim, Heinrihs nepalīdzējā kā rezultātā atkāpās ar pārējiem vienības dalībniekiem. Tikai, stresa dēļ  viņš aizmirsa, kad pie uniformas bija kamera, neskaitot to, kad gaisā bija izlūklidmašīnas, kas visu piefiksēja. Tā arī, Heinrich 2013.gada,23.oktobrī tika notiesāts par Kara noziegumiem, pret vienības biedru.

image.png.e6f536d733e1361e70f5d6aa9a45750e.png

Ir jau 2019.gada, 9.februāris, Heinrich ir izcietis cietumsodu, pilsētā kura nosaukumu pats, pat nezina. Pēc iznākšanas, viņš saņēma naudu priekš biļetes uz mājām, ar lidmašīnu. Iesēdās lidmašīnā un lidoja, jau 10.februārī Heinrich ierodas Las Venturas lidostā. Lidojuma laikā, samaksā par motociklu kurš tiek pievests pie lidostas, ar to Heinrihs arī  dodas pie mātes. Tālāk, Heinrich cenšas saprast, ko darīt tālāk ar savu dzīvi, taču zin... noteikti, tā nebūs legāla dzīve.

(( TĀLĀKĀS DARBĪBAS SCREENOS )) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pirms 1 minūtes , Insecure rakstīja:

opa, vestuli pat asv ir parakstijis. FBI ari, kuram nekada sakara ar war crimes vispar nav. Ta tik turpinat, like.

Mana pirmā reize....ķipa, es tur kaut ko sajēdzu (bitchplease) Ja vari, palīdzi (icare)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×