Jump to content

a


Sign in to follow this  
JamalLi

full statu RR

Recommended Posts

Sveiki visiem,pēdējā laikā serverī esmu pamanījis kad ir sācies NonRP hui**.Lielākā daļa spēletāju braukā ar infernus,turismo,utt.(kr4 ar dārgākajām mašīnām kādas serverī ir)pusei spēlētāju ir savas frakcijas,kas galīgi nav labi jo ir lowrp un ir naudas fermošana tikai.(nesaku par visām frakcijām)serverī ir liels haoss,daudzi vienkārši braukā apkārt un nezin ko darīt ar to lielo naudu ko viņi ir safermojuši ,un sāk trollot.Domāju daudzi spēlētāji gribētu lielo statu RR!bet vajag pamainīt mapi jo domāju daudziem ir apnicis tas LS!

Izsakam domas vajag RR vai arī nē!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uztaisīji jaunu profilu, lai šo uzrakstītu? Serverim nav nepieciešams statu rr. Ja ir problēma ar to, ka ir daudz naudas, jāpaceļ nodokļi tā, lai tiem, kam ir daudz naudas būtu tie lielāki, jālimitē ekonomika un jāpārtrauc fermošana. Tas viss ir izdarāms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pret, nauda jau nav svarīgākā, tas ka dažiem ir dahuja babkas, nenozīmē, kad viņi ir erperi, viņus kādu dienu apzags un viss!

Gudri cilvēki, kuri rpo nelegālajās, tie tiek pie naudas ātri nestrādājot rs haul, ja galva ir uz pleciem, atradīsi veidu kā tikt pie naudas, tāpat arī, ja kāds jauniņais ienāk, viņam babkas pa nullēm un viņa karjera tik sākās, kā arī ik pa laikam cilvēki tiek CKoti, tas nenozīmē, kad jātaisa rr, paskaties blakus ārzemju blakus projektā iztiek bez statu rr gadiem, jo nauda neko nenosaka, nauda ir un nauda tērēsies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec? Tu serverī pavadi max 15+ stundas un neesi ar RS Haul darbu neko nopelnijis un tagad tiem cilvēkiem kas ir ar legāliem F3 un 700+ stundām strādājuši to ir pelnījuši, btw tie kas RL naudu met iekš projekta tas ir tikai liels + @LightScribe jo tomēr ar to viņš pelna...  Tapēc aizver to tēmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Andris_K said:

Atbalstu, vajadzigs statu rr savadak nav jegas spelet. Personigi es un vel 7 4omi nespelesim vairak kamer nebus stat rr

ļoti ceru, ka nespēlēsiet

2 minutes ago, JamalLi said:

bet to neviens nedara,lai nebūtu tā fermosana!

 

sāc darīt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kāda vēl feromošana, tu domā ka viņi visu to naudu dabuja fermojot? nē viņi panāca to caur rp un ar smagu darbu. es uzskatu kad nevajag nekādu statu rr, tad serveris izjuktu, nebutu speletaju, būtu forum spams ar f3, pilns rshauls un vienkārši, rupji sakot huiņa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebūs nekāda staru restarta, kuru pis kurš te spēlēs nespēlēs, katrs spēlē priekš sevis gribi spēlē, gribi nespēlē, nevienu tas neuztrauc. Drizāk smird pēc tā ka nevari sakrāt infai vai kadam elegy, labi būtu servera kopas līdzdalībnieks.  Ja jums nauda tik ļoti traucē personīgi, /charity funkcija ir mūžīga. Kaut kas nepatīk tinies, Tu neesi nekas lai kādam uztrauktu tava eksistence projektā. Aizies 1-5, atnāks 5-10 jauni spēlētāji, un tā vienmēr ir bijis, un būs. Bezjēdzīgs topiks, ar parastu bērna viedokli, TC.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×