Jump to content

a


Sign in to follow this  
nounce

Malcolm White

Recommended Posts

wpDXqNA.png

Malcolm White.

cx90J1E.png

       Malcolm White (dzimis 1998. gadā, Los Santos pilsētā, "All Saints General Hospital" slimnīcā). Pašlaik 19 gadus vecs, pārsvarā ģērbies tumšā apģērbā. Puisis ar lielām interesēm izzināt pasauli. Patīk doties piedzīvojumos, ekspedīcijās un atpūsties pie dabas. Patīk arī pīpēt marihuānu... bieži. Iepazinies jau ar daudz jauniem cilvēkiem, sākot no afro-amerikāņu bandu biedriem, narkotiku tirgoņiem un prostitūtām, beidzot ar biznesmeņiem un mafijas/mob biedriem. Malkolms dzīvo pa dzīvi pārsvarā čilā un necenšās meklēt liekas problēmas, bet kad ir par daudz sapīpējies, tad bieži problēmas atrod viņu. Malkolmam kopš bērnības ir paticis pārvietoties ar divu riteņu transportlīdzekļiem, tāpēc Malkolms pārsvarā ir redzams pārvietojamies ar savu velosipēdu, kuram ir mīksts, ērts sēdeklis. Malkolms ir mierīgs līdz brīdim, kad pret viņu mierīgi attiecās apkārtējie, bet ja viņu sadusmo, viņš var aizsvilties un izdarīt jebko personai, tāpēc viņš vienmēr kabatā tur savu saliekamo nazi, ar kuru ir gatavs panākt, lai lietas notiktu pēc viņa prāta. Pašlaik viņš iegūst naudu tirgojot marihuānu - viņš to nopērk pa lētāku naudu un pārdod citiem par standarta ielas cenu, tādejādi uzpelnoties. Viņš ir nolēmis krāt priekš krosinieka, kā ekstrēmo sporta veidu cienītājs, uzskata ka tas būtu vislabākais divu riteņu transportlīdzeklis, kurš piemērots viņam.

ZDrdGs0.png

       Malkolms, vienu dienu sēdēja un domāja ko iesākt ar savu dzīvi. Viņš bija sapīpējies un viņam ļoti prasījās ēdamais, tāpēc viņš uzleca uz sava riteni un aizbrauca līdz bendzīntankam pēc ēdamā. Ieejot bendzīntankā viņš neko labāku par hotdogu neatrada, tāpēc atlika vien pirkt šo hotdogu. Malkolms nedaudz vīlies ēda hotdogu pie centrālā bendzīntanka soliņiem. Tad viņam pēkšņi ienāca ideja, ka varētu izveidot pats savu ēstuvi, kurā pārdos vislabāko un kvalitatīvāko pārtiku priekš marihuānas lietotājiem. Tāpat Malkolms vienmēr ir gribējis izveidot savu personīgo marihuānas audzētuvi un tirgot marihuānu lielos daudzumos, jo bija jau apnicis audzēt vienu stādu uz savas palodzes. Malkolmam pašlaik šie ir lielākie mērķi dzīvē.

RCKHNyA.png

       Malkolms dzīvojot dzīvoklī, saprata ka vajag sākt kaut ko darīt savu mērķi - audzētuves izveidošanu. Viņš savāca visas mēbeles, sakrāva savā busiņā un devās jaunas mājvietas meklējumos. Ilgi braukājot apkārt pa San Andreas štatu, viņš beidzot bija atradis perfektu vietu marihuānas audzēšanai. Viņš iegādājās garāžu un iekārtoja to savām ērtībām. Pašlaik Malkolms dzīvo garāžā, pīpē zāli, skatās netflix un domā par savas idejas realizēšanu.

HK8RXXm.png

rQfMFMl.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiFNqQU.png

       Braukājot ar savu riteni un tirgojot marihuānu, kā starpnieks, Malkolms būtu sakrājis pietiekoši naudu jaunam motociklam un kā ekstrēmā sporta veida cienītājs, būtu iegādājies sev svaigu 2016. gada krosinieku. Malkolms būtu devies iztestēt jauno motociklu pa Los Santos mežiem un nejauši uzietu kādu aizdomīgu īpašumu.

RhAWXEA.png

KVeAYil.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×