Jump to content

a

Recommended Posts

.Grd9mcK.png

Prasības

- Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas -+

- Jābūt vismaz 100 sakarīgiem ierakstiem forumā -+

- Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt: 2 -+

-  Jābūt vismaz 16 gadus vecam -+

- Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī --

- Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100 stundām -+

Anketa

Tavs vārds:Krists.

Vecums:19

Izveidoto tēlu vārdi, un frakcijas kurās tie darbojas:Xavier Brooks -''Bezdarbnieks'',Jenny Olay-''Bezdarbniece'',Tatsuya Mamatori-iekš frakcijas ''Reunited Nation''

Pieredze Roleplay jomā:Rp kā pašu iesāku kautkāda 2010.Gada iekš sampa,nobeidzot līdz pat šai dienai.Iekš mta principā rp zināšanas sāku apgūt no @Antogineap 2012-2013 gadu Iekš DGA projekta.Īsti gadu neatceros,bet konkrēti zinu kad serveris gāja jav uz beigām.

GameMaster pieredze citos projektos:Precīzi neatceros serverus bet varētu būt kad tie bija ''kick' un ''Lomuspēle'' ļoti labu laiku laiku atpakaļ.

Vai esat tikts ieslodzīts administratīvajā cietumā(aJail)? Ja esat, tad par ko?:Jā esmu,principā par ne tik būtiskiem pārkāpumiem kā Bhop,ooc insults.Par šo 5 gadu periodu

Personāžu statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats: https://imgur.com/a/KRdPkDf

Links uz sasveicināšanos: P.S Vecs topiks.

Ko spēsi darīt servera labā, būdams GameMaster's?: Veltīšu vairāk laikā iekš gduty,jo pēdēja laikā vēlos vairāk palīdzet jaunpienācējiem,lai iekš servera būtu labāka atmosfēra.Roleplay ziņā.Proti arī uzraudzīšu serveri.

Kāpēc vēlies būt GameMaster's tieši šajā projektā?:Pēc visiem blakus projektiem būdams gm's.Iekš šī projekta tas būtu kā no prakses pārejot uz īstu darbu.Šeit ir iespēja konstanti gūt izaugsmes iespējas.Serveris ir stabils,administratīva komanda principā ir ok.Būtu forši palīdzēt džekiem,sakarā ar spēlētājiem.Un parādīt spēlētājiem cik iekš roleplay ir patiesība daudz variāciju kad nevajag tikai driftot ar BMW.

P.S Proti Iemaņas ar statusu jav esmu zaudējis,un daudz komandas ir jav pat aizmirstas ,jo pie Statusa tiešām nav būts gadiem.

Motivācijas vēstule:Esmu apņēmigs,pēc entajiem gadiem esmu apguvis daudz zināšanu,un pieredzi. Lai pilnvērtīgi palīdzētu citiem spēlētājiem,kā arī dot tiem padomus lai neatmestu vien ar roku visam iesāktajam.Spēju uzklausīt kritiku.Un esmu visai draudzīgs.

Cik daudz laika spēsiet veltīt GameMaster darbam serverī?:Pa cik uz doto momentu nestrādāju tad līdz 8-9H,pieņemu kad aptuveni 3-4 H dienā kad tikšu pie darba.Brīvdienas protams vairāk.

Kā Jūs vērtētu savu Roleplay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu:Nepatīk sevi pašnovertēt bet es dotu 7/10,8/10.

Vai apstiprinat visu iepriekš minēto?:Jā.

Vai apzinaties to, ka - ja sniegtā informācija ir maldīga, tad Jums netiks piešķirta otrā iespēja, lai pieteiktos šim amatam?:Jā.

pirms 3 stundām , Shaker rakstīja:

Esmu PAR ,zināms jau ļoti labu laiku draudzīgs sakarīgs džeks.

pirms 4 stundām , SqeXx rakstīja:

Esmu par ,jo kick.lv un arī vel visādos mazākos blakus projektos atceros ,kad biji gm un nebija nekādas problēmas ,taka novēlu tev veiksmi. :)

kas tie par noneimiem?

Un vēl, vai GM nav pārāk daudz?

Anti.

Anti-rekomendācija. 

Tu esi ilgi te, bet ne pārāk. Kurš katrs netiek pa GM. Un jā...

pirms 2 stundām , Sharper rakstīja:

Lol ne

Toxic

Pirms kadu apmaci pasam vajag uz gmlounge aiziet

Pilnigi noteikti nezini pamata RP terminus, kur nu veel pats gribi iemacit kadam?

"pie mums vakar notika apsaude tpc sodien esam bezbailigi" - Kalpeens 2k19

Arī šis ir iemesls likt tev anti. Pat Sharper, kura reputācija ir liela, pa GM netika ar pirmo.

Neesmu ar tevi saskāries, bet palasot cilvēku domas, vairākums tevi negrib redzēt staff . Kā arī domāju, ka GameMaster ir jau pietiekoši , īpaši jau ar 1 GM lvl ...

No manis pret. 

Nekad neesmu dzirdējis par Tavu eksistenci sākot no 2010. gada roleplay'ā kā arī gramatika laiza dzindzeli, lieki te neiesim postot, bet gan aizslēgšu šo ciet un gan jau pats saproti, ka šoreiz ir atteikts un to, ka jaunu vari rakstīt pēc mēneša un paldies par to, ka vismaz centies uzrakstīt.

Guest
This topic is now closed to further replies.