Jump to content

a

punk

Mazais mītiņš.

Recommended Posts

Labrīt, labdien, labvakar, zdarova.

Pēc nosaukuma jau saprotat par ko šeit ies runa.

Tātad, ar saviem dmeru kolēģiem apspriedāmies un nolēmām, ka varētu saskrieties RĪGĀ uz pasēdēšanu, visticamākais, ka saskriesimies visi centrā un tad lems ko darīs tālāk, varat mest arī savus ieteikumus, ņemsim vērā.

Kad? 9. Marts, jo astotajā neviens nevar īsti, visiem babenes šmorēt ir svarīgāk nekā saskrieties.

Kur? Rīgā.

Cikos? To mēs vēl nolemsim mūsu whatsappa grupā.

Kas jāņem līdz? Tas ir pēc savas velmes, bet bez viskija pudeles nerādies un nedomā striļīt cigaretes no mums, to pašam būtu jāsagādā sev.

Vēlamās prasības ir vismaz 18 gadu vecumam jābūt, jo nu es pats personīgi negribētu vazāties ar 13 gadīgiem šmurguļiem.

Pagaidām esam pieteikušies, @Evuxxx @Bets. @GHOS @Grumm @Kumariks @Demons

Saraksts var tikt papildināts jebkurā brīdī, vienkārši uzraksti lejā, ka dosies un mēs izvērtēsim Tevi un dosim tālākās norādes.

pirms 3 minūtēm , RotkiV rakstīja:

''ev tu biji tas mazais *Cenzēts* kas man coltu nozaga vakar?'' ''es tev soliju ja kadreiz satiksu iedosu pa galvu''

srry, Rīga par tālu, no thx. ne kur palikt man, neko.

Tas moments kad es gribu ielikt divus emoji, bet nevar.

Nu, runājot par palikšanu, ja es labi zinātu cilvēku es atļautu palikt pie sevis, bet nu ta kā šeit daudz skameri tādēļ nebūs.

@punk 

es jau atbrauktu bet tu nespesi noticet kas bija

viens calits man ts3 teica, nu baigais baruga, ka man pizdi iedos. Es samejam saku *Cenzēts* auguma un tamlidzigi ja, vins samizas un pasauca savu bracku, teica ja ieraudzis tad nogalinas

varbut citreiz 

paliga

1 hour ago, Sharper said:

@punk 

es jau atbrauktu bet tu nespesi noticet kas bija

viens calits man ts3 teica, nu baigais baruga, ka man pizdi iedos. Es samejam saku *Cenzēts* auguma un tamlidzigi ja, vins samizas un pasauca savu bracku, teica ja ieraudzis tad nogalinas

varbut citreiz 

paliga

es tevi aizstavesu <3

Es varētu kaut ko sadomāt par to atbraukšanu uz Rīgu,bet jāskatās vai man darbs ap to laiku nebūs,un veči still man tik 17 ir,takā nezinu par to:D

pirms 54 minūtēm , HAH rakstīja:

Palikt var sliktākajā gadījumā ikafe planēta uz nakti paņemt laiku, tikai piesieniet sev klāt vērtīgās mantas :D

Moška saies. Xd

Mums pievienojās @Evuxxx uz mītiņu, nebūs tikai desiņu vakars tomēr.