Jump to content

a

Sign in to follow this  
Danex

terijs

Recommended Posts

Karoč šī nav sūdzība vai kas tamlīdzīgi, bet nu gribu pastāstīt situāciju..

Iebraucu pay'n'spray, tu kkāds čalis ar sultan kko bīdījās, es kā nrperis izvilku pa logu ieroci uztēmēju lai sabīstās un brauc ārā :D

izrādījās tas bija PD ar netraferēto, piebrauca trīs ekipāžas, es izkāpu ārā, kamēr neviens neredzēja, veikli ieliku ieroci mašīnā, diemžēl kāds redzēja ame komandu, un veikli sāka to izmantot, sākuma izsita mašīnai stiklu nevis mani pārbaudīja un tikai pēc tam mani pārbaudīja, reāli, pēc manis prāt, ame komanda ir MG, jo dzīvē virs galvas nekas tāds neparādās,

labi pohuj nu, arestēja, mašīnu konfiscēja, ic ajails 17h bļed, es vnk hujeju, es reizi dienā ieeju stundu paerpot, tas man ir gandrīz mēnesis jāsēž lai izsēdētu :D mašīnu 20k sods, ko darīt ja man nav tādas naudas? es protams saprotu jā, PD likumi utt, nav jāgoņā vai jāšāudās, bet pirms liekat sodus, domājat vai kādam ir tāda nauda, lai izpirktu? 

Pirmīt stāvēju ar waziju un punk ooc es izkāpu un notēmēju uz viņu un uzirdu ooc, un wazijs nobļāvās ic, kad man ir ierocis, viņs mani apstādināja, es sāku šaut uz viņu, lai nomirst un muku prom, nu nejau tāpēc kad gribēju action, bet tpc kad man nebija laika chase un skaidroties sīkāk.

kad viņi mani satvēra paynspray, man teica, kad es biju mdc, jo toreiz wazijs nobļāvās, kad man ir ierocis un @terijs to ierakstīja mdc. 

Kā nekā, tas ir reāli jobani, kad liek nesakarīgus ic jailus un mašīnu sodus, jo sods nav atkarīgs no tā summas vai kur viņs ir pirkts vai dārgs vai lēts, sods atkarīts no izdarītā.

Iesaku lspd palasīt esošos lv vai amerikāņu postus kā darbojās darbinieki attiecīgajās situācijās.

Iesaku nākošreiz @wazij un @terijs piedomāt pie savas rīcības ko darīt, jo šī nav sūdzība.

Es saprotu skolniekiem smadzenēs nav vietas tik daudz informācijai, bet vismaz sekojat līdzi tam..

bVMNmUM.png pajobaka atbilde.

Neko tu tur nepadarīsi ,jo personas kontaktēsies vienmēr iekš TS3 ,kur viņiem jābūt un ja viņš pat tajā pašā brīdī būs izgājis no /duty ,tur tapat izsauks LSPD / 

domaju ka menti MG taisa looti daudz , piemeram es vairakas reizes palidoju garam uz 200 bet vini kautka nofikse sito numurzimi  2 sekunzu laika 
KCXzjUF.jpg

ka ari sis pats atgadijums irl ari ir  ( http://prntscr.com/msdx5k )
((ja kadam nedalec tad 8 lidzigs B un gruti saprast biezi tapec sajaukti 8B8B random seciba ))

pirms 13 stundām , jex rakstīja:

domaju ka menti MG taisa looti daudz , piemeram es vairakas reizes palidoju garam uz 200 bet vini kautka nofikse sito numurzimi  2 sekunzu laika 
KCXzjUF.jpg

ka ari sis pats atgadijums irl ari ir  ( http://prntscr.com/msdx5k )
((ja kadam nedalec tad 8 lidzigs B un gruti saprast biezi tapec sajaukti 8B8B random seciba ))

Istaja dzive ir ALPR ( Automatic License Plate Recognition ) 

Runājot par to "MG" un ame virs galvas.. Man īstajā dzīvē nerādās arī /me komanda čatā, bet nu labi. Kāds tur bija MG, tu iepriekš šāvi pa LSPD darbinieku, tu biji meklēšanā. Atradām tevi, tu domā ,ka nepārbaudītu automašīnu pēc katras situācijas?? Lieks raudāšanas topic.

pirms 10 minūtēm , Insecure rakstīja:

Runājot par to "MG" un ame virs galvas.. Man īstajā dzīvē nerādās arī /me komanda čatā, bet nu labi. Kāds tur bija MG, tu iepriekš šāvi pa LSPD darbinieku, tu biji meklēšanā. Atradām tevi, tu domā ,ka nepārbaudītu automašīnu pēc katras situācijas?? Lieks raudāšanas topic.

Runa iet ka mašīnu pārbaudija pirmo ;/

Btw tās 17h skiatās nost arī esot offline

Bet nu šitie visi overall ir labi kadri. :D

17 minutes ago, Insecure said:

bet vai patiesam tas strada ja maha lido garam uz 200km/h ? tas ka detectos auto kas nebrauc ok bet tada atruma nedomaju ka butu viegli

pirms 11 minūtēm , jex rakstīja:

bet vai patiesam tas strada ja maha lido garam uz 200km/h ? tas ka detectos auto kas nebrauc ok bet tada atruma nedomaju ka butu viegli

4k 960fps

Un ko tu ar šito gribi panākt?

pirms 14 stundām , Danex rakstīja:

esaku nākošreiz @wazij un @terijs piedomāt pie savas rīcības ko darīt, jo šī nav sūdzība.

Es saprotu skolniekiem smadzenēs nav vietas tik daudz informācijai, bet vismaz sekojat līdzi tam..

Pie kā piedomāt interesanti zināt? Pēc tavas vakardienas diskusijas sapratu tikai to, ka kamēr nenotīk kā tu gribi, tev viss būs slikti un visi arī būs slikti. Tu sacel lielu brēku no nekā. Es tev vakar visu izskaidroju, kāpēc sods ir tāds, kāpēc izpirkšana ir tāda. Tas ir nožēlojami, ka tu IC istuācijas dēļ bliez OOC topikus, tas ir skumji, ka tu sūdzies par citiem, ko citi dara, bet pats IC situācijas laikā čīksti OOC un vēl atsakies rpot.

Iepazīsties 

http://prntscr.com/msjzzv

Nevajag pliki bliezt uzdirsienus, ja tu nejēdz neko pamatot un spēj pateikt tikai "skolnieki". Un vēlreiz pateikšu, šeit tev OOC neko nepalīdzēs. Vienīgais ko tu vari darīt ir iet IC un sūdzēties.

pirms 1 minūtes , terijs rakstīja:

Un ko tu ar šito gribi panākt?

Pie kā piedomāt interesanti zināt? Pēc tavas vakardienas diskusijas sapratu tikai to, ka kamēr nenotīk kā tu gribi, tev viss būs slikti un visi arī būs slikti. Tu sacel lielu brēku no nekā. Es tev vakar visu izskaidroju, kāpēc sods ir tāds, kāpēc izpirkšana ir tāda. Tas ir nožēlojami, ka tu IC istuācijas dēļ bliez OOC topikus, tas ir skumji, ka tu sūdzies par citiem, ko citi dara, bet pats IC situācijas laikā čīksti OOC un vēl atsakies rpot.

Iepazīsties 

http://prntscr.com/msjzzv

Nevajag pliki bliezt uzdirsienus, ja tu nejēdz neko pamatot un spēj pateikt tikai "skolnieki".

Sāksim ar to, kad šī nav brēka un nekāda sūdzība vai raudāšana, vienkārši iepazīstināju spēlētājus ar 10/10 pd darbiniekiem

pirms 1 minūtes , Danex rakstīja:

Sāksim ar to, kad šī nav brēka un nekāda sūdzība vai raudāšana, vienkārši iepazīstināju spēlētājus ar 10/10 pd darbiniekiem

Ja tu iepazīstini spēlētājus ar PD darbiniekiem, tad pirmām kārtām kāpēc PD topiks satur manu foruma niku? Kāpēc tu tur pa vidu waziju bāz iekšā?

pirms 14 stundām , Danex rakstīja:

Iesaku nākošreiz @wazij un @terijs piedomāt pie savas rīcības ko darīt, jo šī nav sūdzība.

Protams ka ir brīži, kur PD veic tīrāko MG, bet nu neko jau nepadarīsi, ir pierādijumi mauc sūdzību. Domāju ar šo nekas netiks panāks. Neredzu jēgu, manuprāt te bija vairāk uzdirsieni terijam. 

pirms 15 stundām , Danex rakstīja:

Nekā pati situācija izskaidrota.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this