Jump to content

a

Sign in to follow this  
Sharper

Nelegālā lomu spēle.

Recommended Posts

Sveicināti, šis vairāk būs attiecināms uz nelegālo lomu spēles atveidotāju pusi.

Man personīgi ir apnicis, ka nelegālā administrācija tiek mainīta biežāk nekā vajadzētu. Varbūt beidzot mums - spēlētājiem - būs dots vārds un varēsim izvēlēties nākamo, nelegālās nozares pārstāvi? Es nesaukšu vārdos, taču agrāk nelegālās administrācijas pārstāvji ir bijuši tādi, kuri no tās neko nesaprot un dēļ savas nezināšanas tiek aprobežota mūsu lomu spēle. Ideāls piemērs ir pēdējais, ar Ghosu. Es nesaku ka mani kaut kas neapmierināja, taču palūkosimies reāli - Viss ir forši, cilvēks ar noteiktu mērķi, tiek izveidota FMT kura darbosies IC un tādā garā, bet pēc dažām dienām tiek savārīti sūdi un lielākā daļa no FMT ir izmesti no statusa un/vai nobanoti. 

Vēlētos dzirdēt arī jūsu domas par šo administrācijas straujo mainīšanu un mūsu lomu spēles regulēšanu.

Ja viss būtu atkarīgs no manis, es kā nelegālo organizāciju uzraugu vēlētos redzēt @ecY. Jā, varbūt viņš ir skarbs un soda spēlētājus smagi, taču zināšanas viņam ir ļoti plašas un spēs visu noorganizēt tā, lai visiem ir interesanti.

Otrs variants arī būtu @Bets.. Viņš ir ļoti saprotošs un pretī nākošs, taču viņa aktivitāte ir ļoti bēdīga. Līdz ar aktivitāti arī nelegālās lomu spēles atveidotāji ciešs. Protams, ja atrod vēl kādu palīgu, administratoru, tad pienākumus var sadalīt vienkārši. 

Vai arī vienkārši laist @20gauge pie ruļļiem, viss būs 4otk

58 minutes ago, Sharper said:

Ja viss būtu atkarīgs no manis, es kā nelegālo organizāciju uzraugu vēlētos redzēt @ecY. Jā, varbūt viņš ir skarbs un soda spēlētājus smagi, taču zināšanas viņam ir ļoti plašas un spēs visu noorganizēt tā, lai visiem ir interesanti.

Otrs variants arī būtu @Bets.. Viņš ir ļoti saprotošs un pretī nākošs, taču viņa aktivitāte ir ļoti bēdīga. Līdz ar aktivitāti arī nelegālās lomu spēles atveidotāji ciešs. Protams, ja atrod vēl kādu palīgu, administratoru, tad pienākumus var sadalīt vienkārši. 

Vai arī vienkārši laist @20gauge pie ruļļiem, viss būs 4otk

Man diemžēl nav vēlmes maksāt naudu par statusu. Savas vēlmes un cerības  par serveri es atstāju 2017 gadā.  Runājot par tēmu. Tu tiešām domā ka viņi visu laiku ir spejīgi saglabāt savu nopietno attieksmi, pat adminējot? Tsssk

@Middnes ja mans kaķis ar superbitīti nekad mūža nevienu nedemos.

2 hours ago, 20gauge said:

Man diemžēl nav vēlmes maksāt naudu par statusu. Savas vēlmes un cerības  par serveri es atstāju 2017 gadā.  Runājot par tēmu. Tu tiešām domā ka viņi visu laiku ir spejīgi saglabāt savu nopietno attieksmi, pat adminējot? Tsssk

@Middnes ja mans kaķis ar superbitīti nekad mūža nevienu nedemos.

nLUh76C.jpg

Lai ar kārto administrācijas biedri vai kāds cits. Varu iedomāties kā ''izvēlēsities'' nakamo pārstāvi, kurš būs visticamāk nejauši bračka. 

Kā jau rakstiju pašam @LightScribe privātajā ziņā, uzskatu ka @Mykat šajā projektā ir jau pietiekami ilgi, un sevi parādijis tikai no labākās puses, lai viņam varētu uzticēt ko tādu. Uzskatu, ka pieredze nelegālajā sfērā viņam arī ir pietiekami liela, lai izveidot labu sistēmu un cilvēkiem ļautu pilnvērtīgi pilnveidot savas nelegālās organizācijas. Tāpēc mana roka gaisā, tikai un vienīgi par @Mykat.

Protams labprāt vēl pievienošu @ecY, bet cik noprotu, tad viņam laikam nedotu tādu iespēju - nesaprotu kāda iemesla dēļ, jo neticu ka šajā projektā uz doto brīdi spētu kāds novadīt labāk nelegālās organizācijas par viņu.

2 hours ago, sketijs said:

Kā jau rakstiju pašam @LightScribe privātajā ziņā, uzskatu ka @Mykat šajā projektā ir jau pietiekami ilgi, un sevi parādijis tikai no labākās puses, lai viņam varētu uzticēt ko tādu. Uzskatu, ka pieredze nelegālajā sfērā viņam arī ir pietiekami liela, lai izveidot labu sistēmu un cilvēkiem ļautu pilnvērtīgi pilnveidot savas nelegālās organizācijas. Tāpēc mana roka gaisā, tikai un vienīgi par @Mykat.

Protams labprāt vēl pievienošu @ecY, bet cik noprotu, tad viņam laikam nedotu tādu iespēju - nesaprotu kāda iemesla dēļ, jo neticu ka šajā projektā uz doto brīdi spētu kāds novadīt labāk nelegālās organizācijas par viņu.

Es jau @LightScribe rakstīju par to, kas notiks, kad iedos Ghosam, Kumarikam un co kaut ko tādu vadīt, bet viņš neklausījās un negribēja uzklausīt. Tad es arī metu mieru idejai par to, ka šeit var izveidot kaut cik sakarīgu frakciju pie šādas nelegālo organizāciju pārvaldības un aizvēru uzreiz savu nelegālo.

25 minutes ago, ecY said:

Es jau @LightScribe rakstīju par to, kas notiks, kad iedos Ghosam, Kumarikam un co kaut ko tādu vadīt, bet viņš neklausījās un negribēja uzklausīt. Tad es arī metu mieru idejai par to, ka šeit var izveidot kaut cik sakarīgu frakciju pie šādas nelegālo organizāciju pārvaldības un aizvēru uzreiz savu nelegālo.

Noslauki asaras

Līdz ko, @GHOS , @Grumm un @Kumariks (Bračka mans) - zaudēja savu vārdu šajā spēlē, tā mazie bērni pārņēma šo spēli un tika sagrauti pieaugušo nervi, tai skaitā mani. Es uzskatu, ka šie kungi padarīja RP patīkamāku, jo vismaz neviens sīkais neatļava palaist muti vaļa . Jo visiem sen zināms, ja pie ruļļiem ir nepilngadīgs, tā visi max 12 gadīgie Jexiņi , Sharpeņi un sazin vēl kādi puisīši līdīs pakaļa un padarīs RP smieklīgu . Es , protams, esmu spēlējis RP, bet tanī laikā, kad lieli vīri bija pie vadības, nevis fake ass nibbas . 
Uzskatu, kad RP vajadzētu aizliegt Sharpenam un viņa draugiem, un atpakaļ amata vecos vīrus ! RP būs stabils! PUNKTS UN ĀMEN!
Kurš ir par? Labi kungi, kuri vienmēr ir blakus! Par Kumariku, Par Grumu, Par Ghosu - Par kārtīgu RolePlay!

pirms 13 minūtēm , milkhouse` rakstīja:

Līdz ko, @GHOS , @Grumm un @Kumariks (Bračka mans) - zaudēja savu vārdu šajā spēlē, tā mazie bērni pārņēma šo spēli un tika sagrauti pieaugušo nervi, tai skaitā mani. Es uzskatu, ka šie kungi padarīja RP patīkamāku, jo vismaz neviens sīkais neatļava palaist muti vaļa . Jo visiem sen zināms, ja pie ruļļiem ir nepilngadīgs, tā visi max 12 gadīgie Jexiņi , Sharpeņi un sazin vēl kādi puisīši līdīs pakaļa un padarīs RP smieklīgu . Es , protams, esmu spēlējis RP, bet tanī laikā, kad lieli vīri bija pie vadības, nevis fake ass nibbas . 
Uzskatu, kad RP vajadzētu aizliegt Sharpenam un viņa draugiem, un atpakaļ amata vecos vīrus ! RP būs stabils! PUNKTS UN ĀMEN!
Kurš ir par? Labi kungi, kuri vienmēr ir blakus! Par Kumariku, Par Grumu, Par Ghosu - Par kārtīgu RolePlay!

Rp patīkamu, piedod, bet kā rp var būt patīkams ja notiek IC pasākums, kuri ir ļoti reti, un Ghos Grumms un Kumariks prosta notrollē pusi no tā.

pirms 15 minūtēm , milkhouse` rakstīja:

Un vecums šobrīd tiek uzskatīts kā kaut kāds faktors, kas nosaka kaut kādu mistisku priekšstatu par tevi un tavām spējām atveidot lomu spēli? Lai arī kādam ir tie 19 vai 20 gadi, tas nenosaka tavas prasmes atveidot lomu spēli. Vai tu kādreiz pats esi bijis serverī un sekojis līdz lomu spēles gaitām, lai spriestu par sevis minētajiem cilvēkiem un par viņu lomu spēles prasmi to atveidot? 

Un man tev ir jautājums... Kapēc tu šobrīd padari Sharperu ar salīdzinājumu, kas lien dirsā? Par cik tu laikam neseko līdzi viņa gaitām, tev vajadzētu pamanīt to, ka viņš šobrīd vada vienu no labākajām frakcijām serverī, kas tiešām izskatās diezgan profesionāli un patstāvīgi. Čalis ir progresējis. Šaubos, ka vienīgais to esmu pamanījis. Cilvēks, kas uztur nelegālo lomu spēli dzīvu serverī.

28 minutes ago, milkhouse` said:

mudak

pirms 30 minūtēm , milkhouse` rakstīja:

nezināju, ka sampā terras skaitījās rp. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this