Jump to content

a

Sign in to follow this  
Sharper

Nelegālā lomu spēle.

Recommended Posts

pirms 29 minūtēm , milkhouse` rakstīja:

Līdz ko, @GHOS , @Grumm un @Kumariks (Bračka mans) - zaudēja savu vārdu šajā spēlē, tā mazie bērni pārņēma šo spēli un tika sagrauti pieaugušo nervi, tai skaitā mani. Es uzskatu, ka šie kungi padarīja RP patīkamāku, jo vismaz neviens sīkais neatļava palaist muti vaļa . Jo visiem sen zināms, ja pie ruļļiem ir nepilngadīgs, tā visi max 12 gadīgie Jexiņi , Sharpeņi un sazin vēl kādi puisīši līdīs pakaļa un padarīs RP smieklīgu . Es , protams, esmu spēlējis RP, bet tanī laikā, kad lieli vīri bija pie vadības, nevis fake ass nibbas . 
Uzskatu, kad RP vajadzētu aizliegt Sharpenam un viņa draugiem, un atpakaļ amata vecos vīrus ! RP būs stabils! PUNKTS UN ĀMEN!
Kurš ir par? Labi kungi, kuri vienmēr ir blakus! Par Kumariku, Par Grumu, Par Ghosu - Par kārtīgu RolePlay!

Klausies, visi tie GHOSi, Grummi un Kumariki nav nekādi vecie vīri. Kaut kādi rperi kas parādījās tīri Playhard laikā, nevis kaut kādi vecie roleplayeri. Ne reizi viņus neesmu redzējis vecajos RP serveros kas bija pirms Playhard. Lai vai kā, PH sākumā vai PH tagadējā laikā, RP ir bijis miskaste.

tie jau tīri bija admini kas atļāva visu xd. vīri nekādi lielie jau ar nav, tikai lojālisti projektam. protams, ka ar viņiem bija kārtība n shit, to pats atminos, cik x ten nav nākts atpakaļ. Bet nu vismaz tgd tos nonerperus un kas negrib mācīties bano/forceappo, vismaz kaut kas iet uz labo pusi, nestoties ka spēlētāju skaits nedaudz krities.

1 hour ago, milkhouse` rakstīja:

Līdz ko, @GHOS , @Grumm un @Kumariks (Bračka mans) - zaudēja savu vārdu šajā spēlē, tā mazie bērni pārņēma šo spēli un tika sagrauti pieaugušo nervi, tai skaitā mani. Es uzskatu, ka šie kungi padarīja RP patīkamāku, jo vismaz neviens sīkais neatļava palaist muti vaļa . Jo visiem sen zināms, ja pie ruļļiem ir nepilngadīgs, tā visi max 12 gadīgie Jexiņi , Sharpeņi un sazin vēl kādi puisīši līdīs pakaļa un padarīs RP smieklīgu . Es , protams, esmu spēlējis RP, bet tanī laikā, kad lieli vīri bija pie vadības, nevis fake ass nibbas . 
Uzskatu, kad RP vajadzētu aizliegt Sharpenam un viņa draugiem, un atpakaļ amata vecos vīrus ! RP būs stabils! PUNKTS UN ĀMEN!
Kurš ir par? Labi kungi, kuri vienmēr ir blakus! Par Kumariku, Par Grumu, Par Ghosu - Par kārtīgu RolePlay!

Līdīs pakaļā? Padarīs RP smieklīgu? Pirms raksti sūdu, uzzini faktus. Es lomu spēli uztveru diezgan nopietni, nevis pataisu to smieklīgu.

No @Twix lielāks erperis nekā tevis. 

*Cenzēts*

3 hours ago, Sharper said:

Līdīs pakaļā? Padarīs RP smieklīgu? Pirms raksti sūdu, uzzini faktus. Es lomu spēli uztveru diezgan nopietni, nevis pataisu to smieklīgu.

No @Twix lielāks erperis nekā tevis. 

*Cenzēts*

Priecājos, ka neuzaicināji mani uz boksa maču.  Latvija nav iespējams taisī kaut ko normālu , kas saistīs ar 90 ' gang shitu , vienmēr pienāks kaut kāds Vitaļka un sāks mahāties. 
Šobrīd pēc situācijas man liekas , ka RP ir tas pats, kas ārpus RP . Staigā lieli cilvēki, un tad tava vecuma grupas, it īpaši Boņuks, kurš vispār nefiltrē galvu pieies klāt un teiks " pocan4ik daitje mne sjigaretku" , bazar nesapratīs , pasūdzesies vietejiem . 
Tu pats esi viens liels smieklīgs cilvēks. :D Tēlo no sevis Kiviču . 

pirms 1 minūtes , milkhouse` rakstīja:

Priecājos, ka neuzaicināji mani uz boksa maču.  Latvija nav iespējams taisī kaut ko normālu , kas saistīs ar 90 ' gang shitu , vienmēr pienāks kaut kāds Vitaļka un sāks mahāties. 
Šobrīd pēc situācijas man liekas , ka RP ir tas pats, kas ārpus RP . Staigā lieli cilvēki, un tad tava vecuma grupas, it īpaši Boņuks, kurš vispār nefiltrē galvu pieies klāt un teiks " pocan4ik daitje mne sjigaretku" , bazar nesapratīs , pasūdzesies vietejiem . 
Tu pats esi viens liels smieklīgs cilvēks. :D Tēlo no sevis Kiviču . 

Var, bet ne šeit. Būsim reāli. 

1 hour ago, Bonijs//Onyx said:

es nesaprotu, kādēļ tu visu laiku saki sūdu par mani.

vins heito visus tak , vins tak dievs cipa

27 minutes ago, jex said:

vins heito visus tak , vins tak dievs cipa

Visus nē, bet Jūs esat īpašs grupējums, kas man nepatīk. :D 

1 hour ago, Bonijs//Onyx said:

es nesaprotu, kādēļ tu visu laiku saki sūdu par mani.

Saproti gan <3 Bez iemesla nebūtu heits pret tevi 

13 minutes ago, milkhouse` said:

Visus nē, bet Jūs esat īpašs grupējums, kas man nepatīk. :D 

Saproti gan <3 Bez iemesla nebūtu heits pret tevi 

Vairāk sevi piesmej par to ,kad nemaz nespēlē MTA tapat kā HAH un tik iedirš kādā topikā ,bet nekas es tev piedodu un ceru ,kad šie vīri arī tev piedos :( 

Aizmirsu piebilst ,kad tu esi tas PH Rembo ,kas chata tēlo baigo OG kurītāju caur plaušiņām un Škoļņiku laikos visus dauziji :( .Ar savu dzeršanu un pīpēšanu varēsi tieši tu *Streļit kapeikas uz kāda aliņā un cigaretēm .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this