Jump to content

a


Sign in to follow this  
Optix

Hey.

Recommended Posts

 

Tad nu tā..
Mani sauc Lauris. Esmu 20 gadus vecs/jauns, to nu paši varat spriest. Nāku no diezgan jauka un klusa miestiņa, sauktu par Kandavu.. Noteikti, ka Kurzemnieki visvairāk dzirdējuši tādu vietu.. Kā nekā - Tā pat Kurzem vien i, vai zin.. Dzīvoju šeit nepilnus sešus gadus, bet tāda sajūta, ka šeit esmu dzimis.. Nu, varu lepni teikt, ka varu jau sevi saukt par kārtīgu Kurzemnieku. A ko darīt, ja Kurzem tā labākā?  Labi, pietiks, laikam, reklamēt to Kurzemi. :D 

Esmu students.. Vasarā jau vairs nebūšu, bet vēl esmu.. Mācos Saldus Tehnikumā, 4. kursā, par datoriķi.. Es tiešām nožēloju, ka sāku mācīties kaut ko tādu, bet tākā bija atlikušas tikai divas nedēļas līdz skolas sākumam un par ugunsdzēsēju es nevarēju tikt, nolēmu pievienoties manam labākajam draugam un kļūt par kompjuteristhakermasķer. Tikai 2. kursā sāku skatīties uz savu labāko draugu un sapratu - "Vecīt, šitais galīgi neiet krastā, man tie datori neiet pie sirds!"  Elgars uz mani nobolījās ar diezgan tilzu un debīlu skatienu, joprojām spēlējot League of Legends, un spaidot pogas tā, it kā viņam pakausī būtu tieši tāds pats acu komplekts kā priekšā - "Nu, tā viš i, jā!" No tās dienas, es kapitāli ienīstu datoriku un programmēšanu.. Četri gadi tā mācoties un zubroties to, kas tev nepatīk, feini. Domāju, ka daudzi, kas šo lasa ir bijuši vai ir manā vietā un zin to sāpi. :D Bet.. Ir viens liels BET - Ir labi zināt kaut ko vairāk par datoriem, nekā pliku pelītes spaidīšanu un Microsoft Recycle Bin lietošanu. Piemēram, man agrāk ļooooti nepatika Excel, but damn, tagad es to sūda programmu tā dievinu.. Shit, nu.. So mač posebilitīs.. Iesaki visiem mācīties strādāt ar Excel. Protams, neaizmirsīsim mūsu labos draugus PowerPoint un Word, kā arī Access un pārējās huiņas, kuras jūs, iespējams nekad mūžā nelietosiet..
Anyway, pēc skolas es stājos
Latvijas Bruņotajos spēkos, un jā, man tas ir pa spēkam, un nē es nebaidos no pārbaudījumiem, ko tas viss man sniegs.. Domāju, ka Armija un Bruņotie spēki mani norūdīs ne tikai fiziski, bet arī garīgi - Pārmaiņas pēc iemācīšos aiztaisīt savu stulbo muti un nedabūt pa galvu, kā arī, iespējams, varbūt, ja paveiksies un palikšu dzīvs, iemācīšos BEIDZOT dzīvē pieņemt pareizākus un labākus lēmumus, jo nu līdz šim man tas galīgi nav izdevies! :D Uzskatu, ka armijā vajadzētu stāties visiem. Protams, tas ir atkarīgs no sevis paša, kā arī paša mērķiem, bet divi gadi nenāktu par ļaunu nevienam.  :) 

Par hobijiem runājot.. Man tādu ir daudz.. Man ļoooti patīk lidmašīnas un aviācija.. Nu tā, ka dirsā.. Nu tā, ka pisģec.. Nu dirsā pisģec ļoti.. Mhm.. Jap.. Yep, yep.. 
Par to visu interesējos un "zubros" jau vairākus gadus. Pašam ir sapnis kādu dienu lidot ar F-22, patiesībā, tas ir viens no iemesliem, kāpēc stāšos dienestā - ceru, ka kādu dienu uzspīdēs tas labais, jaukas saules un cerību stariņš, kas man ļaus pacelties spārnos un izbaudīt tos jaukos un citreiz sāpīgos G-Forces uz sava ķermeņa.. Bet.. Es esmu pilots.. Well, kinda.. Man gaisā trūkst vēl, aptuveni, 30 stundas, un tad es būšu kvalificēts, pirmā līmeņa pilots.. :D Nesaku, ka tas ir liels sasniegums, bet nu, vismaz nedaudz tuvāk savam sapnītim esmu.. 
Man patīk arī mūzika.. Dažkārt dziedu - vairāk jau tas viss skan debīlā ķērkšanā, bet nu, mēģināts nav zaudēts, it still counts. :D Spēlēju četrus instrumentus, katru labāk par nākamo - Trompeti, klavieres, ģitāru un bungas. Yeah, esmu gājis mūzikas skolā. Ģitāru un bungas gan iemācījos pašmācības ceļā, bet trompeti pūšu kā dievs, nu, vismaz manām smadzenēm un ausīm tā šķiet. Rakstu arī savu mūziku - vairāk gan uz ģitāras un klavierēm.
Ir vēl lietiņas, kuras mani aizrauj un patīk, bet man ir tāāāds slinkums to visu tagad rakstīt.. Jūs nevarat iedomāties..

Labi.. Tālāk.. Par brīvo laiku..
Man patīk cīņu sports... Arī ļoti.. Jau 5 gadus trenējos un spārdos Kyokushin Karate. Pilnkontakta sports, gud shit, trust me.. Ja nebūtu labs, netrenētos.. Esmu arī trenējies Taekwondo, MMA, Jiu-Jitsu un vēl šur tur.. Nepārprotiet, es neesmu kauslis un uz ielām nekaujos.. Trenējos tīri sevis dēļ. Tas, patiesībā, ļoti attīsta prātu un domāšanas spējas, stratēģiskās spējas un lēmumu pieņemšanu, kā arī refleksus un visu pārējo figņu, ko skolā, sporta stundās tev nekad neiemāca. Cenšos vienmēr lietot vārdus un rokas pret citiem nepacelt.. Lai cik smieklīgi tas tagad neizklausītos, man tiešām nepatīk darīt pāri cilvēkiem. Sports, protams, ir sports - Kad iekāp ringā vai uzkāp uz TaTami (Neliels paklājs, ko izmanto austrumu cīņās, kā ringu), tu zini to, ka tavs pretinieks ir trenēts un viņš tevi ciena, tu zini, ka tu viņu cieni, tas viss ir PAVISAM savādāk. Tie kas ar kaut ko tādu nodarbojās, saprot par ko es te runāju.. Bet ielu cīņās, well, tas ir savādāk. Man tiešām nepatīk kauties uz ielas. Es nesaku, ka to neesmu darījis, visiem sava reize sanāk, protams, bet tas nemaina faktu, ka es no tā cenšos maksimāli izvairīties un man ļoti nepatīk.
Bez tā, es vēl guļu gultā, skatos seriālus, filmas, spēlēju video spēles un sapņoju par labāku nākotni sev un cilvēkiem, kas man apkārt! :)

Interesants notikums manā dzīvē, hmm.. *pieliekot roku pie zoda, palūkodamies savas istabas griestos un masējot bārdu*
Kāāroč.. Šovasar biju ASV, kur arī mācījos lidot ar lidmašīnu. Jā, es biju ASV, tur esmu bijis vairākas reizes, beidziet uzdot jautājumus un džadžot… Forša diena, saule, silts, putniņi čivina un jaukas vēja brāzmas slīd gar tavām sasvīdušajām, no karstuma mitrajām padusēm.. Dzīvojos es pa Ohio štatu, un man ir draugs.. Tiešām labs draugs vārdā Bryan Brothers - varat atrast Facebook. Viņš pats ir pilots jau vairākus gadus ūūūnn tā nu sanāca, ka viņš bija arī mans skolotājs.. Yes, i was his padawan and yes the force was with us all the time, no worries. Tā bija viena no manām pēdējām pacelšanās reizēm šovasar. Aizbraucām uz bunkuru, izvilkām no tā lidmašīnu, veicām visas drošības pārbaudes, spārniem, astei, Flapiem, elektronikai un visai pārējai ar to lidmašīnu saistītai figņai.. Nu, iekāpām lidmašīnā, sazinājos ar torni, pacēlos, viss jauki, forši, zin kā.. 3 kilometru augstumā, no visu cilvēku bulšita, tikai Es, Braijens un mākoņi, kas lidoja mums nopakaļ.. Stunda jau pagājusi un esam kādas desmit minūtes no mērķa lidlauka uz, kura mēs parasti nolaidāmies. Diezgan foršs lidlauks un vieta, patiesībā. Mēs tur vienmēr nosēdāmies paēst un paskatīties uz citām lidmašīnām pirms pacelšanās atpakaļ.. Un tur tie pīrāgi.. Fāāāāk.. Tik garšīgi.. Kāroč, iedomājies - Ābolu pīrāgs, karsts, garšīgs, kūst mutē un blakus.. *drum roll* ..divas saldējuma bumbas pēc tavas izvēles.. Ahh.. Es gribu atgriezties, ticat man.. Braijens par mani, parasti smējās, un vienmēr, kad nolaidāmies, viņš izslēdza manas austiņas un rācīju, lai pateiktu *This is N9317E, requesting landing for Pie Boy N9317E on Runway 3*, ja jūs zinātu cik tas, patiesībā, bija apkaunojoši! :D Visas seksīgās oficiantes mani sāka saukt par Pie boy tikai tāpēc, ka Braijens mani tā visu laiku sauca un man ļoti garšoja tas sasodītais pīrāgs.. Pēc laika arī tornis sāka atpazīt mūsu lidmašīnu radarā un sāka saukt mūs par "Pie Boy N9317E". Labi, bet štrunts par tiem pīrāgiem... Nu, lidojām un viss jauki, nekas neliecinātu par kļūmēm vai kaut ko, kas apgrūtinātu nosēšanos.. Un te pēkšņi, blyat naxuj, labākā brīdi tas nevarēja notikt, atslēdzās elektronika. Basically, kas notika, es zaudēju altitude Metter, radaru, jebkādus saziņas līdzekļus ar torni un visus pārējos mērinstrumentus.. Te nu sāka darboties mans Wannabe Top Noch, Top Gun, glamur, gucci, gangsta Pilot skillz, un es sāku krist panikā. Šķita, ka mēs faking avarēsim, bet braijens pārņēma visu vadību. Es sāku faking raudāt, jo šķita, ka tūlīt apstāsies arī dzinējs un mēs sāksim krist, bet fak, kā es gandrīz apdirsos no bailēm. Braijens pārņēma vadību un tur pat jau bija lidlauks.. Paveicās, ka mums bija rācijas, kas, protams, ir jābūt katrā lidmašīnā, ja kaut kas tāds notiek. Bet tā viss noritēja okay. Braijens nolaidās un es ar sirdspukstiem, kas pārsniedza gaismas ātrumu un slapjām biksēm devos ēst vislabāko pīrāgu pasaulē. :D Protams, lidmašīnai arī viss bija kārtībā, atradām vainu, samainījām drošinātājus un lidojām atpakaļ . :)

Bet par Playhard projektu, tā biedriem un nākotni runājot.. Es ceru, ka šis projekts neizmirs un paliks tāds, kāds tas ir.. Protams, neviens projekts nebūs perfekts un visi šāda veida komūni būs pārpildīti ar toksiskiem cilvēkiem, bet.. Mums ir jāatceras, ka bez mums, lai arī cik mēs toksiski nebūtu, lai cik bagāti vai nabagi, lai cik jauni vai veci un, lai cik degradējušies vai gudri mēs būtu.. Bez mums, šī vieta, mājas un vieta, kur atpūsties daudziem, nepastāvētu.. Paldies, ka jūs esat un ceru, ka būsiet! :) 

Peace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi! Pirmo reizi saņēmos izlasīt garu sasveicināšanos, bet still.. bija ļoti interesanti, paldies, kad pacenties, izklausies pēc tiešām sakarīga cilvēka, nejūtu toksiskumu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2019.03.6. at 00:46, Optix rakstīja:

Interesants notikums manā dzīvē, hmm.. *pieliekot roku pie zoda, palūkodamies savas istabas griestos un masējot bārdu*

Nevēlos būt ļauns, bet man liekas, ka tev uz laiku jāatmet datorspēles :D 

Starpcitu sveiks, cik zinu esi sakarīgs, saprasties nav grūti. GL šajā projektā.

P.S Ļoti patīk sasveicināšanās.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čau, vecais labais draugs.

Nu jā, pāris gadus ko neesmu tevi saticis un runājis daudz ko jaunu esi piedzīvojis. Bet nu prieks par Tevi kad Tev ir savi mērķi kurus gribi piepildīt. 

Kādu dienu jāsatiekas mums, pastāstīšu šo to par NBS. ;)

Turies! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar kādu lidmašīnu lidoji? Baigi neticami tas izklausās, jo visās lidmašīnās jābūt magnētiskajiem instrumentiem, tie tak bija? Pašam ar C172 prikoli sanākuši ir xd

Sveiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Ielogoties

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×