Jump to content

a

Sign in to follow this  
robisp

pd atkal dmo

Recommended Posts

aka publiska sudziba

Bija situācija, ka es ka normals vaditajs ar autobusu pildiju checkpointus, ieraudzīju calim dzinas pakaļ pd nu es ''netīšām'' tā teikt kaut kur 1, vai 2 reizes patrauceju, lai palidzetu cominam ic, mani prost sašauj ar deaglu, kad noziedzinieks kapj autobusa un uzliek man ck, uzjautāju kāpēc man liek ck, viņš teica, ka esmu darījis pāri policistam, es iepitoju mentā tikai 1 reizi, tie pd mani nošauj, pasaka, lai admins cko un mani nocko par to, ka iepitojos mentiem iekšā, brīdinājumus nekādus arī nedeva, vienkārši nošāva un pateica lai uzliek ck, par neko, galvenais visā iesaistits gamemasters kurs bija main dmeris.

reku vienigais ss, tajā arī pierādās, ka gamemasters vispār neieklausās, ko es saku, pieturās tikai pie sava un izslēdz pm.

zGsX2X4.jpg

pirms 3 minūtēm , robisp rakstīja:

es ka normals vaditajs ar autobusu pildiju checkpointus

Frontāli gāzt iekšā PD mašīnā ir checkpoint? Hmm, stipri šaubos. (Tu konkrēti Reynold Lawrencem ieliki purnā, nevienu reizi vien).

pirms 4 minūtēm , robisp rakstīja:

atrauceju, lai palidzetu cominam ic, mani prost sašauj ar deaglu

Tu ar autubusu triec mentu nost, kas skaitās kā deadly force, menti uzreiz ir tiesīgi tevi neitralizēt, ko arī izdarijām. Tu skrēji prom, tev visu laiku bija iespēja padoties, tu to neizmantoji. Jāatzīmē, ka bez Chicken run robis nav robis, pareizi?

Just now, terijs said:

Frontāli gāzt iekšā PD mašīnā ir checkpoint? Hmm, stipri šaubos. (Tu konkrēti Reynold Lawrencem ieliki purnā, nevienu reizi vien).

Tu ar autubusu triec mentu nost, kas skaitās kā deadly force, menti uzreiz ir tiesīgi tevi neitralizēt, ko arī izdarijām. Tu skrēji prom, tev visu laiku bija iespēja padoties, tu to neizmantoji. Jāatzīmē, ka bez Chicken run robis nav robis, pareizi?

ja gribējāt šaudīties, varējāt vismaz atstāt to pk, nevis teikt, lai ck uzliek, es 1 pd iebraucu purnā ar autobusu, bet cik es atceros, es nevienu netriecu nost, vienīgais, ko darīju piebraucu tuvāk, lai paķertu cilvēku, kā arī es skrēju labu laiku, nenošāvāt uzreiz, pagaidījāt kādu laiciņu, kad tieku līdz ritenim un tad nošāvāt, norm.

pirms 2 minūtēm , robisp rakstīja:

ja gribējāt šaudīties, varējāt vismaz atstāt to pk, nevis teikt, lai ck uzliek, es 1 pd iebraucu purnā ar autobusu, bet cik es atceros, es nevienu netriecu nost, vienīgais, ko darīju piebraucu tuvāk, lai paķertu cilvēku.

Tu PD situācijas, vēlāk chase laikā nomiri. Tu nebiji nevienā F3, tāpēc arī CK. Tu iegriezi pretējā joslā un uzpisi konkrēti virsū otrai PD mašīnai, to tu sauc "nevienu netriecu"?

Just now, terijs said:

Tu PD situācijas, vēlāk chase laikā nomiri. Tu nebiji nevienā F3, tāpēc arī CK. Tu iegriezi pretējā joslā un uzpisi konkrēti virsū otrai PD mašīnai.

Es nevienu nemēģināju nogalināt, varētu man to teikt, ja es uz 100kmh būtu triecies iekšā ar autobusu, es, ja labi tikai ''pastūmu'' pd auto, nevis es nomiru chase laikā pats no sevis, piemēram, lecot no kādas mājas, bet mani nošāva, tās ir 2 dažādas lietas, + jūs nešāvāt uzreiz, kāpēc tad šāvāt pēc laiciņa, kad tieku pie riteņa, tad jau sanāk, ka domājāt, ka paņemšu riteni un metīšu jums virsū, lai nosistu, tāpēc nošāvāt, nez.

12 minutes ago, robisp said:

ieraudzīju calim dzinas pakaļ pd nu es ''netīšām'' tā teikt kaut kur 1, vai 2 reizes patrauceju, lai palidzetu cominam ic

Tas jau vien visu izskaidro, nesaprotu par ko tu vēl čīkst, šādi darot. Pašam tas liekas normāli? Tu vienkārši jauc situācijas ārā, pēc tam raudi, ka pret tevi kaut kas notiek. 

Just now, Wiliamss said:

Tas jau vien visu izskaidro, nesaprotu par ko tu vēl čīkst, šādi darot. Pašam tas liekas normāli? Tu vienkārši jauc situācijas ārā, pēc tam raudi, ka pret tevi kaut kas notiek. 

varēja tikt galā ar pāršautām riepām, vai tazeri, nevis ar nošaušanu.

Un ko tu centies panākt ar šo? Ja tu pats liec iekšā mentos, pie tam ar autobusu un traucē PD darbu, protams viņi tevi neitralizēs ar CK, pēc noteikumiem. Neraudi, man arī CK no PD un es netaisu skandālu, jo pats apzinos ko izdariju,

2 minutes ago, robisp said:

varēja tikt galā ar pāršautām riepām, vai tazeri, nevis ar nošaušanu.

Vienkārši kādreiz vajag arī ar galvu padomāt, pirms atkal dari kaut ko stulbu. (yes)

Just now, robisp rakstīja:

Es nevienu nemēģināju nogalināt, varētu man to teikt, ja es uz 100kmh būtu triecies iekšā ar autobusu, es, ja labi tikai ''pastūmu'' pd auto, nevis es nomiru chase laikā pats no sevis, piemēram, lecot no kādas mājas, bet mani nošāva, tās ir 2 dažādas lietas, + jūs nešāvāt uzreiz, kāpēc tad šāvāt pēc laiciņa, kad tieku pie riteņa, tad jau sanāk, ka domājāt, ka paņemšu riteni un metīšu jums virsū, lai nosistu.

Tu 2 reizes at least uztriecies mentam, tas tiek uzskatīts par deadly force, jau iepriekš teicu. Nevienam neinteresē vai uztriecies uz 30 mph vai 130 mph. Tu tā vietā, lai apstātos un palaistu mentus garām vienkārši ieliec mentam purnā, deadly force terminam nav noteikts no cik mph sākās deadly force pff. Nešāvām uzreiz, jo kā jau atkal iepriekš minēju, tad devām tev iespēju padoties, mēs līdz pēdējam cerējām, ka tomēr padosies, bet ja ne, tad ne. Tāpēc menti arī izmantoja "galējo spēku" un noblieza tevi, tu jau arī protams liels rperis būdams nemaz negaidi, kad rposim, kā es to cerēju, bet noklikšķini uz atdzimt un done. Rekur vēl mans rācijas ziņojums, kad uzspiedi atdzimt. https://prnt.sc/mvv4y3

Nu ar autobusu triekties policijā ir dzīvībai bīstami for sure. Nesaprotu ko tu te gribi panākt draugs.

Nestāsti lūdzu ka tu izpalīdzēji draudziņam, 3x līdi priekšā mentu mašīnai ar savu Busu, kad noķērām tavu draugu, tu piebrauci, viņš iekāpa, jūs abi mukāt prom, mēs sākām šaut ar letālo pa autobusu, kā rezūltātā autobus pārstāja darboties, tu bravūrīgi norpoji ka pa aizmugurējo logu izlēci ārā, un skrēji prom. Iemesli šaušanai ar letālo: Pilsētas bojāšana, cilvēku apdraudēšana, policijas darba traucēšana, policijas darbinieka dzīvības apdraudēšana. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this