Jump to content

a

Coldplay

** "TIEK MEKLĒTS LSZD VADĪTĀJS" www.lszd.sa **

Recommended Posts

kPSIjN4.png

Šī gada 12. martā Los Santos Ziņu dienesta valdes sapulce, kas tika sasaukta sakarā ar pašreizējā Los Santos Ziņu dienesa vadītāja neaktīvo darbu, mazo atdevi, reitingu krišanos, lēma par to ka pašreizējais vadītājs nespēj veikt savus darba uzdotos pienākumus, un ka viņš no amata tiek atstādināts ar šī gada 12. martu. Valdes sapulce arī lēma par to ka uz ziņu dienesta vadītāja vakanci tiks izsludināta atklāta pieteikšanās,  kura noritēs no 13. marta līdz 16. martam. Uzvarētājs tiks paziņots 17. martā, kad par to būs lēmusi Ziņu dienesta valde. 

Kā iesūtīt pieteikumu?

Sūtiet savu pieteikumu uz ēpastu vadiba@lszd.sa ((jauna atbilde šajā temā)), kurā pievienojiet savu Curriculum Vitae(CV) ((CV tā kā to dara RL)) un jūsu motivācijas vēstuli, kurā izklāstat arī kā plānojat attīstīt uzņēmumu, un kāpēc jūs esat vajadzīgais tieši mums.

kPSIjN4.png

Vārds uzvārds:Hellery Carmeloo

Telefona Numurs:595436

Dzīves Vieta:Winewood

Personas Kods:210287-*****

Vecums:26

Motivācijas Vēstule:Sveiki!Mani Sauc Hellerys,esmu radies no amerikāņu izcelsmes vīriešiem.Esmu 26 Gadus vecs vīrietis.Man nācās rakstīt šeit pieteikumu uz LSZD,jo vēlējos parādīt netikai no labās puses,bet arī savu spēku,un spējību.Un vēlos būt Los Santos  Ziņu Dienesta priekšnieks,Vadītājs,jo velos lai LSZD Ir ļotii kvalatatīvā līmenī,un arī ir augstā līmenī,lai cilvekiem būtu forši klausīties Los Santos Ziņas.Kā aŗī vēlos Lai LSZD Ir ļoti aktīvs Uzņēmums,pārsvarā pieredze ir ļoti kopiena un liela,esmu bijis savā izaugsmē arī priekšnieks LSZD Tikai ar citu projektu sāistīts.Domāju,ka nebnūtu par sliktu būt LSZD Sefs.

1 hour ago, carmelo rakstīja:

kPSIjN4.png

Vārds uzvārds:Hellery Carmeloo

Telefona Numurs:595436

Dzīves Vieta:Winewood

Personas Kods:210287-*****

Vecums:26

Motivācijas Vēstule:Sveiki!Mani Sauc Hellerys,esmu radies no amerikāņu izcelsmes vīriešiem.Esmu 26 Gadus vecs vīrietis.Man nācās rakstīt šeit pieteikumu uz LSZD,jo vēlējos parādīt netikai no labās puses,bet arī savu spēku,un spējību.Un vēlos būt Los Santos  Ziņu Dienesta priekšnieks,Vadītājs,jo velos lai LSZD Ir ļotii kvalatatīvā līmenī,un arī ir augstā līmenī,lai cilvekiem būtu forši klausīties Los Santos Ziņas.Kā aŗī vēlos Lai LSZD Ir ļoti aktīvs Uzņēmums,pārsvarā pieredze ir ļoti kopiena un liela,esmu bijis savā izaugsmē arī priekšnieks LSZD Tikai ar citu projektu sāistīts.Domāju,ka nebnūtu par sliktu būt LSZD Sefs.

Paldies tagad latviešu valodā.

kPSIjN4.png

Vārds uzvārds: Metjū Kalins  (Matthew Kalin)

Telefona Numurs:  843830

Dzīves Vieta: Nav deklerāta dzīvessvieta, dzīvo motelī.

Personas Kods: 061290-*****

Vecums: 30

Motivācijas Vēstule: Sveiki mani sauc Metjū Kalins (Matthew Kalin), esmu 30 gadus vecs amerikānis, kurš mainījis nesen dzīvessvietu no Los santosa kaimiņpilsētas San Fierro uz Los Santos. Esmu apņēmīgs, strādātspējīgs un dzīvespriecīgs vīrietis. Ir bijusi pieredze dzeltenajā presē San Fierro pilsētā, biju preses vadītāja vietnieks veselu gadu. Kāpēc gadu? Tāpēc kad brālis Lūkass Kalins mainīja nesen dzīvessvietu un es devos viņam līdzi. Domāju ka esmu labs kandidāts LSZD vadītāja amatam, jo šī profesija mani ir pamudinājusi kopš bērnības, esmu lasījis avīzes ļoti bieži savā brīvajā laikā, kā arī spēšu veikt interesantas intervijas priekš Los Santos iedzīvotājiem, piemēram, kā intervija ar miljonariem, kā uzsākt veiksmīgu biznesu un tamlīdzīgi. Kā arī LSZD manā uzraudzībā, jprotams ja būšu šī Ziņu Dienesta vadītājs, būs vienmēr īstajā vietā un laikā interesantos atgadījumos vai notikumos un izklastīs informāciju Los Santos iedzīvotājiem par to. Kā arī noteikti veikšu intervijas ar dažādu profesiju pārstāvjiem, lai iepazīstinātu Los Santosa iedzīvotājus, protams, kas skatās LSZD, lai viņi pieņemtu īsto lēmumu sakarā ar savu darba izvēli. Izvēloties mani šajā amatā, Los Santos pilsētas popularitāte uzplauks, tā ka par šo pilsētu tiks runāts San Fierro un Las venturā, kā arī Los Santos Ziņu dienesta budžets noteikti uzplauks.

Vārds Uzvārds: Kenets Bale (Kenneth Bale)

Telefona nummurs : 329143

Dzīves vieta : Comerce Garāža

Vecums: 25

Motivācijas vēstule : Sveiki, mani sauc Kenets Bale (Kenneth Bale). Man ir 25 gadi, nācis no Angel Pine, bet pārvācies lai attīstītu savu karjeru lielākā iespēju zemē.Esmu ļoti strādīgs vienmēr visu izdaru, nēēsmu iedomīgs un ar labu humora izjūtu. Agrāk bērnība  bijis tēvam palīdzejis vadīt dažādus šovu līdz ar to nedaudz no ta visa saprotu diezgan labi. Manuprāt esmu diezgan labs šim amatam , tāpēc kā daudz esmu pavadijis laiku saistība ar šo profesiju un ko tamlīdzīgu kopā ar dažādām ziņām, šoviem.Vēlētos iepriecināt Los Santosa iedzīvotajus ar manis veidotām idejām, kā uzlabot  dienu šiem jaukajiem iedzīvotajiem.Kā ari paziņot par jaunajiem notikumiem viens no pirmajiem, lai jūs to uzzinātu pirmie.Manuprāt ,ja tikšu ikdienas dzīve būs uzlabojusies par 80% un tā būs pilnvērtīgaka un interesantaka nekā citas līdz šim.Par šo pilsetu runās ne tikai blakus Blueberry, bet ari visās citās tālajās pilsētās un laukos kur nekad neko tādu nav redzējuši, izvilksim visur pa lētām naudām televizijas kabeļus lai visi redzetu šos jaunumu un pasākumus....

*Iesūtīta CV lapa*

https://smallpdf.com/shared#st=3cf5bb63-6d67-4bbb-8e2d-b5c32d7747ea&fn=CV_paraugs_LAT_new-converted.pdf&ct=1552418501687&tl=word&rf=link

Motivācijas vēstule - Esmu strādīgs cilvēks, esmu iepriekš bijis atbildīgos darbos, kuros ir nepieciešamība komunicēt ar cilvēkiem, tādēļ ar to esmu saskāries bieži. Mans mērķis ir veidot vairāk konkursus sakarībā ar fotogrāfēšanu. Tā kā pašam piesaista fotogrāfēšana, esmu gatavs organizēt šos pasākumus, aicinot cilvēkus iesaistīties šajos pasākumos, nākot tiem pretim ar naudas balvu. Protams, arī veidot vairākas intervijas, tās pats netaisītu, taču inicētu šo pasākumu veidošanu, ar ietekmīgiem uzņēmējiem. Tākā esmu diezgan pretīm nākošs, nevienam nebūtu problēmas ar manīm sarunāties. Neesmu ''stingrais'' cilvēks, taču, ja ir nepieciešamība ar kādu runāt ''stingrāk'' tas tiek darīts. Mājas dzīvi atstāju ārpus darba, tam dēļ strādēju dēļ liekiem traucējumiem, lai būtu mazāk nesaskaņu ar citām amatpersonām vai strādniekiem.

kPSIjN4.png

UZŅEMŠANAS NODAĻA

1. Personas Dati.

1.1. Pilns Vārds Uzvārds:  Fernando Lopez

1.2. Deklarētā dzīvesvieta: Los Santos, Mullholand #1.

1.5. Vecums: 29

1.6. Dzimums:  Vīrietis

1.7. Tautība:  Amerikānis, Latīņamerikānis.

1.7. Tālruņa numurs:  

2. Izglītība (Augošā secībā).

Uzņēmējdarbības,(nekustamo īpašumu virziena) koledža. - Iegūts Bakalaurs.

Operatora, fotogrāfa fakultāte. - Profesionālā izglītība.

Organizatora kursi. - Apgūti 4 mēnešos.

Spoiler

3. Pieredze.

3.1. Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze, šajā amatā?:  Esmu izglītojies organizatora kursos, kā arī studējis uzņēmējdarbību, vadījis savu uzņēmumu.

3.2. Kādēļ pametāt savu iepriekšējo darba vietu?:  Bankrots.

4. Dokumentu jeb apliecību pārbaude.

4.1. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?:  jā.

4.2. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta motociklista apliecība?: Nē.

4.3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta lidošanas apliecība?: Nē.

5. Sodāmība.

5.1. Vai esat kādreiz sodīts/a: Nē.

5.2 Ja esat kādreiz sodīts, tad par par ko?:  n/a

5.3 Vai par jums ir sastādīts kāds protokols: Jā.

5.4 Ja par jums ir sastādīts protokols, tad par ko?:  Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšana.

5. Izvēlētais amats.

5.1. Kāds ir Jūsu izvēlētais amats?:  Vadītājs.

6. Motivācijas dati.

6.1. Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli. ((50-100 vārdi)):  Esmu iepriekš vadijis savu uzņēmumu, tāpēc esmu pieradis veikt norādes, kaut ko pielabot uc. Esmu izgājis organizatora kursus, tāpēc man liekas problēmas nesagādās pasākumu rīkošana, kā arī vēl esmu pabeidzis operatora un fotogrāfa kursus, kas ir svarīgi šajā iestādē. Ja es būtu Los Santos Ziņu Dienasta vadītājs, tad es parūpētos par to, lai visi pasākumi atkal tiktu rīkoti, kā tas notika labu laiciņu atpakaļ, piemēram - maratoni, rallijs, dažādi konkursi, kā arī manā vadīšanas laikā noteikti tiks pieprasītas ziņas par to, kas notiek Los Santos. Notiks arī šovi ēterās, kas padarīs interesantāku iedzīvotāju ceļu mājup, klausoties to radio, vai skatoties pa televizoru.

Paraksts: F. Lopez

Paraksta Atšifrējums:  Fernando Lopez

Spoiler

((OOC Informācija))

• Vārds: Roberts
  • Vecums: 16
  • Dzimums: Vīrietis
  • Vai Jūs kādreiz esat veidojis/usi lomuspēli Los Santos Ziņu dienestā?:Jā.
  • Kā jūs novērtējat savas RolePlay prasmes desmit baļļu skalā? : 8
  • Cik stundu dienā, spēsiet veltīt šim amatam?: 1 - 4, skatoties, kā ar laiku.

*Tiktu pievienota CV lapa un Jesse Alvarado fotogrāfija*

24uMTkH.png

Motivācijas dati.

Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli. ((50-100 vārdi)): Jums mani būtu jāpieņem tādēļ, ka būšu spējīgs vadīt Ziņu Dienestu, esmu studējis mūsdienu finanšu ziņu augstskolā, ieguvis bakalaura grādu. Jums mani būtu jāpieņem tādēļ, ka es pienācīgi vadīšu ziņu dienestu, kā arī saliedēšu kolektīvu, lai darbs ir patīkams ikvienam darbiniekam. Esmu stingrs, tādēļ nekādu problēmu nebūs vadīt ziņu dienestu, nepieļauju ilgstošu darba kavēšanu un ''haltūrēšanu''. Ja es strādāšu kā vadītājs, ziņu dienestā, visi cilvēki (radio klausītāji, TV skatītāji u.c) būs apmierināti, nebūs nekādu aizrādījumu, kā arī man iepriekš ir bijusi pieredze ziņu dienestā kā galvenajam redaktoram. Ar cieņu Jesse Alvarado.

Paraksts: JA.

Paraksta Atšifrējums:  Jesse Alvarado.

Spoiler

kPSIjN4.png

UZŅEMŠANAS NODAĻA

1. Personas Dati.

1.1. Pilns Vārds Uzvārds: Jesse Alvarado.

1.2. Deklarētā dzīvesvieta: Los Santos, Santa Maria.

1.5. Vecums: 30

1.6. Dzimums: Vīrietis.

1.7. Tautība: Amerikānis.

1.7. Tālruņa numurs: 

2. Izglītība (Augošā secībā).

• San Fierro sākumskola ''Zirdziņš''.
  • San Fierro pamatskola ''Miguel'a Kennedy'a pamatskola''
  • Arizonas 2. ģimnāzija.
  • Arizonas uzņēmējdarbības augstskola.
  • Kalifornijas mūsdienu finanšu ziņu augstskola.

3. Pieredze.

3.1. Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze, šajā amatā?: Esmu strādājis ziņu dienestā kopā jau vairākus gadus, sāku strādāt par operatoru, tālāk tiku paaugstināts par ziņu vadītāju, vēlāk pēc tā - par galveno redaktoru. (Šī darba pieredze ir pārbaudāma Kalifornijas Ziņu Dienestā).

3.2. Kādēļ pametāt savu iepriekšējo darba vietu?: Pārvācos uz citu dzīvesvietu.

4. Dokumentu jeb apliecību pārbaude.

4.1. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Jā.

4.2. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta motociklista apliecība?:JNē.

4.3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta lidošanas apliecība?:Nē.

5. Sodāmība.

5.1. Vai esat kādreiz sodīts/a: Nē.

5.2 Ja esat kādreiz sodīts, tad par par ko?: N/A

5.3 Vai par jums ir sastādīts kāds protokols: Nē.

5.4 Ja par jums ir sastādīts protokols, tad par ko?: N/A

5. Izvēlētais amats.

5.1. Kāds ir Jūsu izvēlētais amats?: Los Santos Ziņu Dienesta vadītājs.

•