Jump to content

a

oskarsp

Netieku iekšā ucp.

Recommended Posts

@LightScribe 

Es netieku iekšā ucp, jo ip, vai seriali nesakrīt, bet nemaz nevaru tikt iekšā, jo esmu banots, lai noņemtu to lietiņu, nesen uzrakstīju apelāciju ucp, bet nevaru apskatīties, kas man ir atbildēts. Bet nu labi, uzrakstīšu apelāciju te.

Mans ucp ir jaguar, tiku banots ar iemeslu ''troll'', nenoliegšu, bet troll neliels bija, bet vai tādēļ ir jāmet mūža bans, trolls bija tāds, ka paņēmu vārdu Pipel Mignel, atradu random iedarbinātu moci un braukājos apkārt. Es man liekas, nemaz tik ļoti traki netrollēju tajā momentā, pats savā nodabā ar savu charu Pipel Mignel braukājos ar nosperto moci, kaut vai šā vai tā būtu atdevis probably back viņu saimniekam. Varbūt Jūs, Playhard administrācija varat dot iespēju turpināt rpot šajā serverī, es trollismu biju dzīnis tāpēc, ka man uzmet ck menti un es nedaudz sadusmojos, nebija ko uzrakstīt, jo tikai viens chars ir izveidots, tāpēc ātri izveidoju troll charu. Mani pārkāpumi nebūt nav ļoti daudz, skaitot šo, šis ir kāds trešais, nezinu, to varat Jūs paši apskatīties, ja vajag protams. Rakstu te, lai varbūt var arī atbildēt īstais banotājs, kas mani nobanoja, tāpat ziņojumos administrācijai nevar neko iepostot.

Puis, pamācīšu tevi kā dabūt unban.

Šīs būs vajadzīgās lietas :

|----------------------------------------------------|

- paypal/mammas kredīt karte-

- profils iekš playhard.lv-

|----------------------------------------------------|

Un tagad, ķeramies klāt pie processa.

Pirmais, tu ieej playhard.lv/pakalpojumi , tad tu sameklē sadaļu ''MTA : RP'' ( ja nemaldos), tad, kad būsi atradis, atver vaļā. un izvēlies ''UNBAN''. Tu redzēsi divas pogas, ''maksāt ar tel.'' un ''maksāt ar karti''. šajā brīdī, tev jāsameklē savs paypal acc, vai nu arī mammas kredīt karte, protams, nesaki viņai neko, savādāk noslānīs zili zaļu. Ievad visus kredīt kartes ciparus bankā, nopērc unban kodu, kurš tiks atsūtīts uz tavu email, ja saprotu pareizi. Ievadīsi šo skaisto kodu uz brīvību tanī pašā sadaļā, pievienojot savu UCP, piespiežot enter, un būs.

man dzīvas nav un es hujz huļi es šito rakstīju, iespējams ka būs gramatiskas kļudas jo esmu galīgā pipelē no vakardienas xdxddx

Guest
This topic is now closed to further replies.