Jump to content

a

Sign in to follow this  
garfieMVP

garfie dziesmu TOP8 14/03/2019

Recommended Posts

Tā kā esmu nenormāls mūzikas fanāts un man nav kur izpaust savu ''fanātismu'', izdomāju, ka to varētu darīt playhardā. Pieļauju, ka tev, tāpat kā man mīļākās dziesmas mainās ļoti bieži un ātri viņas atklausās. Jaunu un LABU mūziku atrast cilvēkiem, kuri neseko līdzi repa kulturai, manuprāt, ir ļoti grūti. Izdomāju, ka katru nedēļu uztaisīšu topiku kurā salikšu MANAS šī brīžā mīļākās dziesmas, lai tu vari iečekot manu gaumi un arī papildināt savu playlist ar kādu no maniem favorītiem! Pirms komentē sūdu, atceries, ka katram cilvēkam ir sava gaume. 

TOP 8.

TOP 7.

TOP 6.

TOP 5.

TOP 4.

TOP 3.

TOP 2. 

TOP 1.

BONUS TRACK.

1 hour ago, HAH said:

Atvaino bet tā nav nekāda gaume, es pats visu dzīvi klausos repu, bet nesaku neko sliktu par cilvēkiem kas klausās kvalitatīvu roku/metālu, bet nu šitie Lil varianti ir zem katras kritikas, uzreiz varu pateikt ka esi mazgadīgs.

atvaino, bet kā to saprast ''nav gaume''? tu laikam nesaproti, ka cilvēkiem gaumes atšķiras. tas ir tas pats, kas di rst virsū, ka man patīk balta krāsa, bet tev patīk melna.

TU esi tas fujaks, kurš komentē zem satīna video: OMG, LŪDZU ATGRIEŽAT ATPAKAĻ VECO LVHH ŠITIE LIL REPERI SŪKĀ :D Aizej uzkurī cīgu ar saviem rajoņikiem no mikrorajona un nolaid tvaiku, taureni.

Mūzika ir māksla (ja tu nezināji). Un mākslu nevar kritizēt, jo katrs uz to skatās savādāk, tā kā savu ''kritikas normu'' vari iebāzt sev. Labi. Tu pateiksi, ka mūsdienu reperiem nav kontents, bet tik pat labi es tev varu pateikt, ka tas muzons, ko tu klausies galīgi nav catchy un nav melodisks. 

Es noteikti neesmu mazgadīgs, ja vien tu neuzskati ka 17 gadi ir maz. Bet es tā skatos, ka tev jau ir 23! Apsveicu, tu 23 gados sēdi playhard forumā! Atstāj lūdzu nummuru, man noteikti kaut kad nākotnē noderēs kāds melnstrādnieks ;)  

35 minutes ago, garfieMVP said:

atvaino, bet kā to saprast ''nav gaume''? tu laikam nesaproti, ka cilvēkiem gaumes atšķiras. tas ir tas pats, kas di rst virsū, ka man patīk balta krāsa, bet tev patīk melna.

TU esi tas fujaks, kurš komentē zem satīna video: OMG, LŪDZU ATGRIEŽAT ATPAKAĻ VECO LVHH ŠITIE LIL REPERI SŪKĀ :D Aizej uzkurī cīgu ar saviem rajoņikiem no mikrorajona un nolaid tvaiku, taureni.

Mūzika ir māksla (ja tu nezināji). Un mākslu nevar kritizēt, jo katrs uz to skatās savādāk, tā kā savu ''kritikas normu'' vari iebāzt sev. Labi. Tu pateiksi, ka mūsdienu reperiem nav kontents, bet tik pat labi es tev varu pateikt, ka tas muzons, ko tu klausies galīgi nav catchy un nav melodisks. 

Es noteikti neesmu mazgadīgs, ja vien tu neuzskati ka 17 gadi ir maz. Bet es tā skatos, ka tev jau ir 23! Apsveicu, tu 23 gados sēdi playhard forumā! Atstāj lūdzu nummuru, man noteikti kaut kad nākotnē noderēs kāds melnstrādnieks ;)  

klāt cīgai var vel 1.6 uzkapat ka vecajos labajos laikos un fona 2pac paklausities.

Nu redz - jau bija skaidrs ka esi mazgadīgs, un tev liek plusus un attiecīgi man mīnusus , tikai tev līdzīgie, un tas pat nav nekas slikts, vismaz newschool paaudze turās par savējiem tāpat kā 90' tuss. Man šobrīd nav baigi laika, rīt varētu paturpināt šo sarunu, mm nē - tas ne pie kā nenovedīs, labāk gaidu viena real pacana @milkhouse` postu, kurā viņš operatīvi apskaidros kas ir kas. (zini albumu Armands- Kas ir Kas?)

23 minutes ago, HAH said:

Nu redz - jau bija skaidrs ka esi mazgadīgs, un tev liek plusus un attiecīgi man mīnusus , tikai tev līdzīgie, un tas pat nav nekas slikts, vismaz newschool paaudze turās par savējiem tāpat kā 90' tuss. Man šobrīd nav baigi laika, rīt varētu paturpināt šo sarunu, mm nē - tas ne pie kā nenovedīs, labāk gaidu viena real pacana @milkhouse` postu, kurā viņš operatīvi apskaidros kas ir kas. (zini albumu Armands- Kas ir Kas?)

17 gadi ir super maz, vaine? Labi, man pēc 20 dienām paliek 18, ja tev tas kaut ko maina. Redz, man ir vienalga ko saka @milkhouse` vai jebkurš old school repa cienītājs. Es saprotu, ka oldschool reps ir ahujenijs un tev cepī. Tas labi! Bet kāda velna pēc tu vari tagad man *Cenzēts* virsū, ka mana gaume ir sūds? Es nevienu reizi nepieminēju tev, ka oldschool reps ir trash un tu vienkārši centies man kaut ko ieskaidrot. :D 23 gados vajadzētu saprast, ka cilvēkiem gaumes atšķiras, ja jau es, tavs MAZGADĪGAIS to saprotu. Nē, es nezinu nekādu Armandu. Viņš ir noname. 

Un vecīt. Tu arī man met virsū dislike, so nedirs virsū par to, savādāk izskaties pēc max hipokrāta. 

70 % Kādēļ mūsdienu bērni klausās mēslu un šitos visus " Drake " , kurš vispār ir klauns, nav vainīgi, vainīgi ir viņu vecāki . Ja vecāki klausījās sūdu, kamēr bērns auga, visticamāk bērns arī klausīsies hreņu. Protams, kad es augu pie Rammsteina , Sektor Gaza, Moder  Talking, Metallica, LP un dažiem labiem vēl izpildītājiem, protams, mūsdienu sīkie nezinās, kas ir Sektor Gaza, žēl. Pēc tam augot tālāk es sāku klausīties pats no sevis 2pac , Eazy E , DrDre , Cube , utt , un tā es sevi pieradināju pie tā . Tāpēc es arī neatdzīstu jauno mūziku, priekš manis viņa liekas " geju huiņa ", kuru es n evaru uztvert, piem, tas būtu tas pats, kas mums LV mumble reperis riža pakaļa " Es dirsas sildītājs, kucēm pizdu staipītājs " Vai, kā , pus dziesmu vienu un to pašu atkārto, nu un tie, kam patīk viņi heito old school. Vēl, mums tāds Lil Karlix , vienai dziesmai 1,7 k patīk, ja nemaldos - sorry, bet, kas par *Cenzēts* ?
30 % - Manuprāt šie jefiņi nesaprot dziesmas jēgu, piem, pēc dažam dienām iznāktu " Lil Pridurak - Es esmu *Cenzēts* " Visi šitie triliņi klausīties šadu liriku " Jaaaa, jaaa, ess esmu triliņš, ja man patīk saulīte 10x , piedz " Saulīte spīd, saulīte riet " Viss dziesmas jēga, bet lirisko, kur 2pac dzied, to gan viņi uzsakta par šadu " wuut fuk, viņš tur tupa skaita " . Jam, man jau viens pridruaks uzdirsa komentārā, kad Leģendas nevis dzied, bet runā, tad sanāk, kad šitie Lil *Cenzēts* skaita kko? Aij, man jau apnīk .
Pie tam, šitās dziesmas, ko esi ielicis , nu, klausies savu sūdu pie sevis, nevis atrādi mēslu šeit, lai gan, te vecie buki neseko līdzi mūsdienu bērnu dziesmiņam, tāpēc tava vecuma un mazgadīgo jauniešiem patiks, kuri paliks mikli . Lai gan, kāda dziesma no mūsdienu ir sakarīga, bet tas rets gadījums , piem, man patīk Benz Truka, tikai tāpēc, kad man pirmais vāģis bija benz, es vēl klausos $B, tikai tapēc, ka agrāk lietoju...N, nu $B salīdzinot ar šitiem gejiem un Dreikiem piš labāk.. Klausos mūsdienu Bones, arī labāk dzied par šiem tirliņiem.  Teiksim tā, 2007 gadā officiāli pasludināts gads, kad iznīcinaja īstu mūziku, piedzima un uzauga *Cenzēts* . 
Protams, tagad šitas " ujj, man pēc 20 dienām 18 - varēšu pirkt , hehe " kko uzdirsīs, pohuj, dirs cik uziet tāpat tavu geju mēslu neklausīšos, ko liksi . Ienācu uzrakstīt, ko par to domāju, jo vajadzēja pateikt savu vārdu . 
Sakiet, ko gribiet, bet Roks nekad nemirs, kā arī oldschool reps, sīkie pampernēsātāji . <3 

pirms 31 minūtēm , milkhouse` rakstīja:

70 % Kādēļ mūsdienu bērni klausās mēslu un šitos visus " Drake " , kurš vispār ir klauns, nav vainīgi, vainīgi ir viņu vecāki . Ja vecāki klausījās sūdu, kamēr bērns auga, visticamāk bērns arī klausīsies hreņu. Protams, kad es augu pie Rammsteina , Sektor Gaza, Moder  Talking, Metallica, LP un dažiem labiem vēl izpildītājiem, protams, mūsdienu sīkie nezinās, kas ir Sektor Gaza, žēl. Pēc tam augot tālāk es sāku klausīties pats no sevis 2pac , Eazy E , DrDre , Cube , utt , un tā es sevi pieradināju pie tā . Tāpēc es arī neatdzīstu jauno mūziku, priekš manis viņa liekas " geju huiņa ", kuru es n evaru uztvert, piem, tas būtu tas pats, kas mums LV mumble reperis riža pakaļa " Es dirsas sildītājs, kucēm pizdu staipītājs " Vai, kā , pus dziesmu vienu un to pašu atkārto, nu un tie, kam patīk viņi heito old school. Vēl, mums tāds Lil Karlix , vienai dziesmai 1,7 k patīk, ja nemaldos - sorry, bet, kas par *Cenzēts* ?
30 % - Manuprāt šie jefiņi nesaprot dziesmas jēgu, piem, pēc dažam dienām iznāktu " Lil Pridurak - Es esmu *Cenzēts* " Visi šitie triliņi klausīties šadu liriku " Jaaaa, jaaa, ess esmu triliņš, ja man patīk saulīte 10x , piedz " Saulīte spīd, saulīte riet " Viss dziesmas jēga, bet lirisko, kur 2pac dzied, to gan viņi uzsakta par šadu " wuut fuk, viņš tur tupa skaita " . Jam, man jau viens pridruaks uzdirsa komentārā, kad Leģendas nevis dzied, bet runā, tad sanāk, kad šitie Lil *Cenzēts* skaita kko? Aij, man jau apnīk .
Pie tam, šitās dziesmas, ko esi ielicis , nu, klausies savu sūdu pie sevis, nevis atrādi mēslu šeit, lai gan, te vecie buki neseko līdzi mūsdienu bērnu dziesmiņam, tāpēc tava vecuma un mazgadīgo jauniešiem patiks, kuri paliks mikli . Lai gan, kāda dziesma no mūsdienu ir sakarīga, bet tas rets gadījums , piem, man patīk Benz Truka, tikai tāpēc, kad man pirmais vāģis bija benz, es vēl klausos $B, tikai tapēc, ka agrāk lietoju...N, nu $B salīdzinot ar šitiem gejiem un Dreikiem piš labāk.. Klausos mūsdienu Bones, arī labāk dzied par šiem tirliņiem.  Teiksim tā, 2007 gadā officiāli pasludināts gads, kad iznīcinaja īstu mūziku, piedzima un uzauga *Cenzēts* . 
Protams, tagad šitas " ujj, man pēc 20 dienām 18 - varēšu pirkt , hehe " kko uzdirsīs, pohuj, dirs cik uziet tāpat tavu geju mēslu neklausīšos, ko liksi . Ienācu uzrakstīt, ko par to domāju, jo vajadzēja pateikt savu vārdu . 
Sakiet, ko gribiet, bet Roks nekad nemirs, kā arī oldschool reps, sīkie pampernēsātāji . <3 

Tu esi tik ļoti delusional, vecīt. Sāksim jau ar to, ka visiem vajadzētu būt pašsaprotamam faktam galvā, ka gaume katram ir citādāka. Mani vecāki nekādā ziņā nav vainīgi pie tā, ko es klausos, es pats izvērtēju, ko es gribu klausīties un es pats esmu visu savu mūziku atradis. Protams oldschool hiphops vienmēr būs vēsturisks un visi tā pamatlicēji arī, bet laiki iet un laiki mainās, tev vajadzētu to beidzot sākt saprast. Ja tev patīk klausīties to oldschoolu, labi. Dari to, bet dari to klusībā... Neesi tas fujaks, kurš raksta ''pis šitos lil pidarus'' ''atgrieziet veco hiphopu atpakal, sitas ir musars'' etc, etc. Tāpēc, ka pēc visa, ko raksti var noprast, ka esi tas type of fujaks. Man piemēram patīk gan oldschools, gan newschools, tāpēc arī neko nevaru daudz komentēt. Newschools vairāk ir tīri vaibs un haips, bet oldschools ir lyrical contents, pie kura var palauzīt galvu un just līdzi emocijām, es vienmēr mūziku izvēlos pēc garastāvokļa, tāpēc nesaskatu nevienu, kā sliktu žanru. Man piemēram ļoti sirdij tuvs ir latviešu oldschool hiphops, bet zinu, ka daudziem tas nepatīk, bet es necenšos nevienam to uzspiest. Tad nu uz tādas nots arī beigšu, negribu te sākt celt kaut kādu uguni, vienkārši ieliku savus 2 centus, tas arī viss.

Kārtējie lil p i d a r i

Labots - Vodo4ka
Lil, lil, lil p i d a r i

14 hours ago, milkhouse` said:

Respect par tekstiņu, es saprotu no kuras puses tu nāc, @milkhouse`

Par vecākiem nepiekritīšu. Mani vecāki pat repu neklausījās :D tā kā tas nav tāds valid arguments, taču pieņemsim. Var būt dažādi.

Par Dreiku runājot - viņš ir lielākais MŪZIĶIS pasaulē, nerunājot par HIP HOP. Kā jau minēju, skaitļi nekad nemelo. Neviens IZPILDĪTĀJS nav bijis tik liels, cik tagad ir Dreiks. Ja viņš tiešām būtu tāds musars kā tu minēji tad neviens viņu neklausītos. Dreiks repam ir devis ĻOTI daudz, sākot ar jauniem artistiem, vienreizējām melodijām, pacēla repu līdz mainstream un iesaisatīja citus mūzikas žanrus hip hopā (new orleans bounce, regeju, popu u.t.t). Dreiks, bar for bar, easily varētu outrepot 2Pac un Eazy E (minu šo, jo tev patīk reps dēļ bars utt) un tas ir fakts. 

Man pašam arī bija tāda fāze, kur es klausījos tikai old school rap un nokapāju jaunos reperus, tāpēc man tik viegli ir saprast no kuras puses jūs abi nākat. Jums vienkārši ir jāsaprot tas, ka cilvēki mainās. Un līdz ar to mainīsies arī māksla. Cilvēki vairāk neklausās repu dēļ message. Par cik gan tu, gan es, tava mamma un lielākā daļa iedzīvotāji uz šīs planētas esam atkarīgi no telefoniem lielu lomu spēlē izpildītāja ''character'' sociālajos mēdijos. Lielākā daļa cilvēku tagad muzonu klausās dēļ labas melodijas, tev tas vienkārši jāpieņem.

Citēju tevi: 

''Pie tam, šitās dziesmas, ko esi ielicis , nu, klausies savu sūdu pie sevis, nevis atrādi mēslu šeit, lai gan, te vecie buki neseko līdzi mūsdienu bērnu dziesmiņam, tāpēc tava vecuma un mazgadīgo jauniešiem patiks, kuri paliks mikli''

Es topikā minēju - gaumes atšķirās, ja nepatīk - ok, savu sūdu atstāj tualetes podā nevis manā topikā. Tas tikai parāda to, ka IRL esi neapmierināts un tev nav kur izgāst savas emocijas un tu atnāc uz manu topiku un vnk piedirš viņu ar savu negatīvo sūdu. Kuram tas ir izdevīgi?

Kad kāds uzraksta ''Lil Pidari'' vai kaut ko tādu, es jau uzreizi saprotu, ka tev neko neiskaidoršu, jo tu pat neesi devis iespēju paklausīties mūsdienu muzonam. U look mad corny if u type some shit like that. 

Jūs izklausāties šādi: 46:43 minūtē

Vari arī iečekot šajā video 41:15. Alex arī pasaka, cik lame ir vispār kaut ko *Cenzēts* par citu cilvēku gaumi.

Vairāk uz jūsu komentāriem centīšos neatbildēt, jo saprotu, cik ignorant esat un kāds ir jūsu līmenis, ja nesaprotat pavisam vienkāršas, cilvēciskas lietas. 

(sorry par kkadam kludam, es max steigaa rakstiju sito visu)