Jump to content

a

Sign in to follow this  
Pharaoh

Hellou PH :)

Recommended Posts

Čau tātad mani sauc Lauris, man ir 17 gadi nāku no Jēkabpils puses . Pagaidām esmu bezdarbnieks, nesen atbraucu no Anglijas, doma drīz braukt atpakaļ strādāt .. Mans hobijs ir kačalka pārsvarā taču šobrīd esmu sajājis pirkstu līdz kaulam un nebraucu šūt, viņš ir lauzts , un tagad jau aizdzijis bet iekšā pirkstā vēl palikuši stikli tāpēc nevaru apmeklēt kačalku, drīz braukšu pie ķirurga griezt laukā un šūt par jaunu ciet. tā vēl patīk ietusēt, pabraukāties ar mašīnām, meitenēm utt.. Pārsvarā brīvajā laikā esmu ārā ar draugiem vai pie PC . Interesantu notikumu man ir daudz, pārsvarā ar policiju darīšanas par kaušanos, huligānismu utt . Aizvakar biju policijā izkatīt lietas materiālus jo drīz gaidāma tiesa par to ka gadu jaunāku fujaku ieliku slimnīcā un atkāja miesas bojājumus .. Vēlme Playhard projektā iepazīties pēc iespējas ar vairāk cilvēkiem, sadraudzēties, un tikt augstāk.. Kādreiz spēlēju šajā projektā, 200 h bija nospēlētas taču pārtraucu tad kad savu Gaming datoru samainīju pret moci kuru sasitu .. Vēlējums Playhard projektam ir attīstīties, un palikt vienīgajam projektam LV:RP MTA . Jo Playhard ir liels pluss tas ka neko ātri nevar sasniegt, un serveris nav mēnešnieks kas ik pēc 1 mēneša brūk nost.. Uzzināju jau ļoti sen pirms kautkādiem 2-3 gadiem, kad meklēju RP projektu un vēl toreiz lāga nemācēju RP, toreiz viens no labākajiem AD bija : IC Uzvārds : Calibre, viņam piederēja auto placis vēl, tas bija ļoti sen .. Bet nu jā, atgriezos PH un vairāk neiešu projām, projekts vairrākārt ir pierādijis ka ir labākais un uzticamākais . :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this