Jump to content

a


Valters2018

[GRAFITTI]Alexandor Wick

Recommended Posts

  nm_13375049.jpg

GRAFFITI SISTĒMAS PIEPRASĪJUMS

Prasības:

  • Ar attiecīgo personāžu, uz kura vēlaties šo iespēju jabūt nospēlētām vismaz 30 stundām
  • Spēlētājs nevar būt ar LOW RP zīmi.
  • Administratīvo cietumu skaits nedrīkst pārsniegt 10.
  • Jabūt vismaz minimālām zināšanām par to kā dzīvē notiek grafiti tagošana.

Pēc parauga zemāk veido jaunu tēmu sadaļā "Pieprasījumi", tēmas virsrakstā raksti [GRAFITTI]Personāža_Vārds, piemēram, "[GRAFITTI]Jeremy Easton"

In Character

Personāža vārds, uzvārds:Alexandor Wick

Stāstījums par jūsu personāžu, ieklaujot tajā saistību ar graffiti zīmēšanu(100)vārdi:Alexandor Wick ir 19 gadīgs afro vīrietis kurš dzimis  Los Santosā kopš bērnības aizraujās ar mākslu un ir pabeidzis 7 klases mākslas skola un citreiz ar draugiem izklaidējas zīmējot grafiti uz dažādām sienam . Alexandra Vecāki arī zīmēja grafiti un Alexandors gribēja turpināt savu vecāku ceļu lai viņi lepotos ar to. Tagad Alexandors atkal ir sācis zīmēt. Viņš sācis atkārtot visu ko ir mācījies lai sākt zīmēt grafiti uz Los Santosa sienām lai vecāki piedzīvo to brīdi kad  viņu dēls ir sācis zīmēt grafiti tāpat kā viņi. Alexandors ir savācis vēalu bandu ar cilvēkiem kas grib sākt apzīmēt Los Santos ielas lai tās nav tik pelākas un kad iet cilvēki garām viņus tie darbi iepriecinātu un lai ielas kļūtu košākās.

Out Of Character

Vārds:Valters

Vecums:14

Kāpēc tev ir vajadzīgas šīs spējas?(40 vārdi):Man vaig šis spējas lai apzīmēt mūsu bandas rajonu un arī naudas dēļ jo var kļūt par labu grafiti meistaru un sākt zīmēt interjerus pa samaksu. Priekš bandas īpašumiem kurus apzīmēs lai izkatas košāk un kad nepazīstamie ieiet rajona lai zin kam šis vis bieder.

Ekrānšāviņš no /stats:https://imgur.com/a/1UnTE2k

Ekrānšāviņš no /history:https://imgur.com/a/P9j2opU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×