Jump to content

a


bluupinz

W/S 94 Hoover Criminals

Recommended Posts

f725e093501c6227cf30c41ba95aa0bc.png

     W/S 94 Hoover Criminals Gang (NFHCG), jeb 9-Foe Hoover Criminals Gang, arī mūsdienās pazīstami kā Low-Downs ir galvanokārt afro-amerikāņu ielu banda. Šī banda atrodas austrumu Los Santos rietumu daļā un kalpo kā sub-sets zem lielās Hoover Criminals bandu struktūras iekš Los Santos. Austrumu Los Santos ir tikai viena no daudzajām lokācijām, kur var sastapt Hooveru bandas klātbūtni. Šī konkrētā seta vēsture, jeb dzimšana atrodama ap agrajiem septiņdesmitajiem. Tieši ap šo laiku Jefferson apkaimē notika karš, dēļ teritoriju sadalīšanas nespējas. Kustība, kurai pirmai izdevās izsisties uz Figūru ielas tajā laikā tika dēvēta par W/S 94 Hoover Crips (NFHC).

     Ļoti daudz Hooveru seti savu kustību uzsāka zem Crips bandu struktūras, jo tā savulaik bija visdrošākā un lielākā. Taču ar laiku Crips karte tika iemainīta pret Criminals karti, dēļ iekšējām nesaskaņām, kuras radīja problēmas. Nekas būtiski nemainījās ar bandas kartes maiņu, infrastruktūra ir palikusi tā pati, vēljoprojām tiek ievērota tā pati hierarhija, kā arī tradīcijas. Mūsdienās, dēļ neskaitāmajām nesaskaņām ar bandām zem Crips kartes, Hooveri ir pārņēmuši ''Everybody Killer (EBK)'' mentalitāti. Valsts iestādes vēljoprojām aktīvi izmeklē šo setu un dokumentē viņu kultūru ikdienā. Pilnīgi jebko, sākot ar tetovējumiem, iesaukām, līdz pat graffiti uz rajona sienām. 

Citēt

Frakcija galvenokārt operē Jefferson/Glen Park apkaimē. Mēs cenšamies atspoguļot attiecīgo lomu spēli pēc iespējas realistiskāk un ar radošumu. Ja tu nevēlies pievienoties ar domu attīstīt savu tēlu un izmantot radošumu, tu šeit neesi gaidīgs. Mēs fokusējamies uz radošu lomuspēli, ne tikai pārdot narkotikas un šaut citus cilvēkus, lai frakcijas biedriem, kā arī nejaušam cilvēkam, kas saskaras ar frakciju tiek dota laba pieredze. Ja tev ir vēlme pievienoties mūsu kustībai, mēs būsim pretīmnākoši, ja centīsies. Neviena lomuspēles spējas šajā frakcijā netiks noniecinātas, ja būs redzama centība no attiecīgā cilvēka. 

Saziņai ar biedriem mēs izmantojam Discord, ja vēlies tikt pievienots serverim, sazinies ar mani.

Lai ievietotu skrīnšotus šajā tēmā, sazinies ar mani. Par visiem jautājumiem un/vai neskaidrībām saistībā ar frakciju arī sazinies ar mani, šī ieraksta nevajadzīga piemēslošana netiks tolerēta. Mēs visi šeit esam tikai lai labi pavadītu laiku!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×