Jump to content

a

Grumm

[Moderators] Grumm

Recommended Posts

Vārds Uzvārds; Emīls, uzvārdu kam vajag tas zin (;

Vecums;18

Dzīvesvieta; Valmiera

Links uz tavu ''Sasveicināšanos''; nnerakstīšu dēļ pieteikuma, tāpāt lielāka daļa mani ļoti labi pazīst, arī dzīvē.

Tava Moderatora pieredze; šeit pat ļoti ilgu laiku esmu bijis kā moderators, kā arī saņēmis pat ACP,bet nu zaudējis to esmu tikai dēļ pārkāpumiem serveŗī. kam nav bijis nekāds sakars ar forumu.

Rekomendācija; ja kāds vēlēsies izteiksies

Kādēļ tieši Tev jāpiešķir šis amats?; šeit vairākas reizes biju moderators un nekad ar manibijušas nekādas problēmas (forumā)

Motivācijas teksts; nu ar ko lai sāk, status vaļā, tikko vairāki moderatori zaudējuši statusus, tobiš forumā vairs nav neviena kas ievieš kārtību, daudzās sadaļās topiki mēnešiem pat nav lockoti, par warniem nezinu, jo to jau es protams neredzu. bet jā kā jau minēju esmu bijis moderātors šeit uzskatu, ka visus sev uzdotos pienākumus pildīju godam, un vienmēr uzturēju kārtību forumā.

Spoiler

BlucqAk.png

viens no piemēriem, topiks jau gandrīz 2 mēnešus vecs bet vēl jo projām stāv atslēgts ;c so jā diezgan bēdīga situācija, tā teikt

Tava motivācijas vēstule lika man teikt pret šoreiz, es tieku galā viens bez problēmām, Koldplejs kaut kur atkal pazudis kā jau vienmēr.

Par topikiem, vienmēr ir iespēja reportēt to lai aizslēdz ciet, un esmu forumā diezgan daudz laika katru dienu, tā kā Tu saki, ka neviens neko šeit nedari, tā nu gan nav, es cenšos visiem salikt gan brīdinājumus, gan izdzēst/noslēpt liekos komentārus kā arī aizslēgt cietos tos.

Guest
This topic is now closed to further replies.