Jump to content

a


Recommended Posts

d9kBcbP.jpg

Stāsts kādam beidzas un kādam sākas, pēdējās situācijas un pēdējais laiks ko manīt. Noziedzības organizācija vairākkārt attīstas -uzbrūk, kauj. Stāsts nav par to kurš kuru nocīna , bet galvenā doma kas ir pauzta lasot kādas ziņas vai kādu komiksu, pasmejoties un tajā momentā nedomājot. Dzīvei sākot piedzimsti mazs un ne no tiem garākajiem, vēlāk ejot iepazīsti jaunus kontaktus -draugus, radus, un tādā tempā uz priekšu. Angeles- Amerika- Meksika, lielas pilsētas kur ik dienu kādu nobeidz, piesit , apzog. Viss stāsts aizsākas ap kādu jaunu vīru , kas dzīvei ejot uzzin daudz un neparastas lietas, tādejādi pie tām reaģē un pat vēl labāk realizē. Neskatoties uz graffiti apzīmējumiem ap sienām, vai kādām asinīm un traipiem uz tās , var reaģēt ar smaidu sejā un ar noliektu galvu. Noziedzības līmenis pilsētās ir paaugstinājies, jauni iesāk ko jaunu, kā arī grupējums kas tiko uzsācis darbību, iespējams. Vīrs vārdā un uzvārdā , saistot kopā burtus - sanāk ''AB''.

Citēt

Uzskatāmi fakti, kas liecina citiem nosaucot savu grafējumu AB vārdu krājumā, pareizāk' - vārdu-uzvārdu-saīsinājumu-iesauku.

3Uhhws5.gif

 

Ariju brālība, kas pazīstama arī kā zīmols vai AB, ir balto cietumu bandas un organizētās noziedzības sindikāts Amerikas Savienotajās Valstīs ar aptuveni 15 000–20 000 biedru, kas atrodas ieslodzījuma vietā un ārpus tās. Saskaņā ar Federālā izmeklēšanas biroja datiem, Arijas brālība veido ārkārtīgi zemu daļu no visiem ASV cietuma iedzīvotājiem, bet ir atbildīga par nesamērīgi lielu skaitu cietumu slepkavību. Banda ir koncentrējusies uz organizētās noziedzības struktūrām raksturīgo saimniecisko darbību, jo īpaši narkotiku tirdzniecību, izspiešanu, ieslodzīto prostitūciju un slepkavību noma. Baltās vienīgās dalības organizēšana atšķiras no cietuma uz cietumu, bet parasti tā ir hierarhiska, ko vada divpadsmit cilvēku padome, kuru papildina trīs cilvēku komisija. Grupai ir saistība ar Arijas tautām un dažādām aliansēm un sacensībām ar citām cietuma grupām. Ariju brālība izmanto dažādus terminus, simbolus un attēlus, lai identificētu sevi, tostarp šamatiņus, svastikas un citus simbolus. Lai pievienotos, dalībnieki var zvērēt asins zvērestu vai uzņemties solījumu; pieņemšanu Arijas brālībā palīdz izredzes nogalināt melnu vai Hispanic ieslodzīto.

-bet iespējams tā nav, vismaz jauniešu iesākumam un gala mērķim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×