Jump to content

a

Sign in to follow this  
Christian

Sveiciens arī no manis :)

Recommended Posts

Sveiki, laikam esmu mazliet aizkavējies ar šo topiku. Sasveicināšanos jau vajadzēja uzrakstīt iepriekš, taču tas tiek izdarīts tikai tagad.

Mans vārds ir Reinis. Pašlaik esmu 15 gadus vecs, taču straujiem soļiem tuvojas 16 gadu jubileja. Nāku es no Kurzemes puses, no Liepājas. Priecājos, ka šeit ir vairāki, kuri arī ir no Liepājas, esmu pat šeit saticis klasesbiedru.

Runājot par lietām, ar kurām nodarbojos... Ir divas lietas, ar kurām pašlaik nodarbojos. Pašlaik spēlēju playhardu un apmeklēju sporta zāli. Ar zāli gan pašlaik ir problemātiski, nevaru tajā darboties uz visiem 100%, jo esmu ieguvis traumas, kuras to liedz.

Hobiji man ir dažādi. Viens no hobijiem, kurš mani aizrauj, ir fotografēšana. Man ļoti patīk fotografēt, to daru ik pa brīdim. Vēl viens hobijs, kurš mani ļoti aizrauj, ir ceļošana. Ceļot man ļoti patīk, pēc manām domām, tas ir ļoti interesanti, ļoti patīk apskatīt jaunas vietas, redzēt pasauli citās vietās. Pavisam noteikti, neesmu no tiem cilvēkiem, kuriem ļoti patiktu datorspēles. Vienīgā spēle, kas mani patiešām ir pievilkusi, ir GTA;SA, nevienu citu spēli nesoēlēju un nevēlos spēlēt.

Savu brīvo laiku es pavadu playhardā, kā arī mācoties. Tā kā pašlaik mācos devītajā klasē, daudz vairāk uzmanības esmu veltījis mācībām, vēlos sekmīgi pabeigt to. Mirkļos, kuros nav jāmācās, apmeklēju šo komūnu, spēlēju playharda MTA serverī. Serverī esmu sastopams ar diviem tēliem, viens no tiem darbojas LSAK, tēla vārds ir Jacob Frost, taču otrs tēls darbojas LSGD frakcijā, tā vārds ir Christian Hunt. Tieši playhardā esmu iepazinis daudzus sakarīgus cilvēkus.

Runājot par vēlmēm šajā projektā... Nenoliegšu, vēlētos kļūt par GameMasteru. Iemesli tam ir sekojoši - savas spēlēšanas laikā esmu sastapis vairākus cilvēkus, kuriem ir problēmas ar roleplay izpratni. Vēlētos būt viens no tiem cilvēkiem, kuri šos cilvēkus apmāca. Uzskatu, ka tās ir diezgan interesanti. Katrā ziņā, varētu arī paātrināt reportu izskatīšanas laiku, protams, ja vien reports atbilstu tādam, kuru gamemaster komandas spēj atrisināt.

Un tagad par vēsturi, kā nokļuvu līdz playhardam. Playhardā esmu reģistrēts jau trīs gadus, vismaz tik ilgi ir reģistrēts mans foruma profils. Līdz ar foruma profilu reģistrāciju, tika izveidots arī In-Game profils, taču tas nebūt nenozīmē, ka visu šo laiku esmu šeit spēlējis. Trīs gadus esmu nospēlējis SA:MP platformā, taču ik pa laikam esmu arī iegriezies MTA, playhard serverī. Tajās reizēs, kad esmu šeit iegriezies, esmu rp'ojis šeit kopā ar draugu, taču nevienu reizi MTA nav mani spējis tā kārtīgi uzrunāt, iespējams, iemesls tam ir tāds, ka MTA un SA:MP platformas ir ļoti atšķirīgas, ja esmu pieradis pie vienas, tad otra liekas pavisam kas cits, kas sarežģītāks. Tas arī izskaidro manu foruma postu skaitu - tādēļ ir trīs gadus vecs profils, bet tik maz postu, agrāk vienkārši nebija vajadzības neko postot, biju pat aizmirsis par savu forumu. Pāris reizes apciemoju playhardu, taču vienā brīdī pazaudēju savu log-in name, epastu arī neatceros, kā arī biju ieguvis jaunu datoru. Atjaunot IG profilu nevarēju, tādēļ izveidoju jaunu. Nevienu no tām reizēm, kad ienācu paviesoties šeit, neiedomājos, ka varētu būt šeit uz palikšanu, līdz reizei, kad pēdējo reizi nolēmu paviesoties šeit.. Tajā laikā biju pilnībā pametis SA:MP platformu, viss jau bija apnicis tur, jau laiciņu nebiju spēlējis nevienu datorspēli . Joka pēc ienācu šeit, mazliet paspēlēju un sapratu - playhards un MTA ir mans, šeit ir daudz interesantāk nekā SA:MP, te ir daudz interesantāk, nevēlos vairs atgriezties uz SA:MP platformas. Tā nu arī nokļuvu šeit.

Tāds nu ir mans stāsts īsumā. :)

Runājot par vēlmēm šajā projektā... Nenoliegšu, vēlētos kļūt par GameMasteru, jo savas spēlēšanas laikā esmu sastapis vairākus cilvēkus, kuri neprot pavisam/neizprot tik labi roleplay, vēlētos būt viens no tiem, kurš šos cilvēkus apmāca, man tas patiešām patiktu.

PLAYHARD: MEME, ne paldies.

nvm čau.

8 hours ago, Christian said:

Runājot par vēlmēm šajā projektā... Nenoliegšu, vēlētos kļūt par GameMasteru. Iemesli tam ir sekojoši - savas spēlēšanas laikā esmu sastapis vairākus cilvēkus, kuriem ir problēmas ar roleplay izpratni. Vēlētos būt viens no tiem cilvēkiem, kuri šos cilvēkus apmāca. Uzskatu, ka tās ir diezgan interesanti. Katrā ziņā, varētu arī paātrināt reportu izskatīšanas laiku, protams, ja vien reports atbilstu tādam, kuru gamemaster komandas spēj atrisināt.

Neliekas gan, ja jau pārkāpj terminus, un tā pamatīgi!

pirms 11 stundām , Middnes rakstīja:

Runājot par vēlmēm šajā projektā... Nenoliegšu, vēlētos kļūt par GameMasteru, jo savas spēlēšanas laikā esmu sastapis vairākus cilvēkus, kuri neprot pavisam/neizprot tik labi roleplay, vēlētos būt viens no tiem, kurš šos cilvēkus apmāca, man tas patiešām patiktu.

PLAYHARD: MEME, ne paldies.

nvm čau.

dairis losis

tēma - sumināts. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this